Shitet Ford Tranzit 350L me dogan v.2005

Çmimi: 3.500 €
Shitet Ford Tranzit 350L me dogan v.2005

Detajet

Postuar
3 prill 23:47
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Ford
Modeli
Transit
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Furgoni eshte nga Zvicerra i doganuar ne gjendje te mire teknike dhe optike


Shpallje te ngjashme