Mercedes Benz E320cdi Anglez

Çmimi: Me Marrveshje
Mercedes Benz E320cdi Anglez

Detajet

Postuar
4 prill 16:15
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shes veturën Mercedes Benz E320cdi
Ventura asht me tabela Angleze Gjithashtu Edhe timoni asht ne anen e djadht!! Vetura asht shum ne gjendje te ruajtur!! Veturen e kam sjell ne Ks ne vitin 2016!! Arsyeja e shitjes asht se nuk asht ka perdoret aq sa duhet dhe dua ta shes!!
Makina asht ne Garazh dhe e mbuluar.

Mund te me shkruani ne Viber Edhe whatsup ne qdo koh ne numrin anglez 00447540172052

Makinen Mundeni me shkue me pa ne Kaqanik te prindi! Bleres serioz dhe qmimi sipas marrveshjes.

Makina posedon memory seat(karrigat me memorje dhe gjithashtu edhe timonin) dmthh me rrym, ulset e lekures.
Per ma shum info me shkruani


Shpallje te ngjashme