Mercedes Benz E320cdi Avantgarde ANGLEZ

Çmimi: 4.200 €
Mercedes Benz  E320cdi Avantgarde ANGLEZ

Detajet

Postuar
6 prill 15:38
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Vetura asht e rujtme dhe ne gjendje te rregullt mekanike!!
Posedon ulset e lëkures,klim,abs.pasqyret me rrym,uljseja e shoferit asht me rrym dhe memorje gjithashtu edhe timoni.
Radion e ka me kuti te cd-ve,pasqyret I Ka te pa reflektushme ndaj dritave.
Allofellnet AMG 18 incha I ka si te reja pa grritha( te pa Prekne)
Posedon 265 kuaj fuqi ( kuajt fuqit I Ka te rritme ne menyr profesionale me kompjuter ne Londer) asht Tuned Up.
Vetura ndodhet ne kosov (Kaçanik)
Per ma shum info me shkruani ose thirrni në whatsup dhe Viber
00447540172052


Shpallje te ngjashme