Lancia 2003 benzin 1.2 regjistrim 1 vit rks clim

Çmimi: 1.400 €
Lancia 2003 benzin 1.2  regjistrim 1 vit rks clim

Detajet

Postuar
11 prill 21:12
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Lancia
Modeli
Ypsilon
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
25 000 - 29 999

Përshkrimi

Lancia ypsilon 1.2 benzin n gjendje shum t mir interier t pastrt posedon Clim goma t mira fellnga shpenzime t vogla regjistrim 1 vit i plot mundsi shfrytzimi mundsi autorizim dhe kontrat nuk esht hipotek nuk ka denime
Mundsi ndrrimi me ndrrim ka tjtr qmim