Qeshme

Çmimi: 250 €
Qeshme

Detajet

Postuar
15 prill 17:41
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë

Përshkrimi

Qeshme per oborr e paperdorure nga Turkia, nga alumini


Shpallje te ngjashme