Citroen C 4 HDI 1,6 Dizell Rks 11 Muaj

Çmimi: 3.250 €
Citroen C 4 HDI 1,6 Dizell Rks 11 Muaj

Detajet

Postuar
25 qershor 19:41
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Citroën
Modeli
C4
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Citroen C4 1,6 HDI Dizell Manuel 5 Shpejsi vp 2006 RKS 11Muaj ne Gjendeje te Mire pune Klima funksjonale 4 gomat te veres te reja korp llamell si dhe turbin te reja info shtes Vaiber +38349196081


Shpallje te ngjashme