Autobartje

Çmimi: Me Marrveshje
Autobartje

Detajet

Postuar
2 prill 13:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
190
Viti i prodhimit
2017
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
5 000 - 9 999

Përshkrimi

AutoBartje 24/7 ne qdo vend dhe qdo kohe


Shpallje te ngjashme