BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Çmimi: 3 €
BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Detajet

Postuar
14 nëntor 10:42
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren
Targa
TĂ« huaja
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
330
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
400 000 - 449 999

PĂ«rshkrimi

BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN) DHE ATO QE JAN NE REGULL NE TER KOSOVEN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP :
VALA +38344494555 IPKO +38348494555
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Shpallje te ngjashme