Apartament 2+1 me qira te Kinemaja

Çmimi: 30.000 Lek
Apartament 2+1 me qira te Kinemaja

Detajet

Postuar
16 shkurt 18:13
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Modeli
120
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur te Kinemaja.
Apartamenti ndodhet në katin e 4 dhe ka një sipërfaqe prej 120 m².
Ka dy dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon dhe kondicioner në dhomën e ndenjes.
Është plotësisht i mobiluar.

?ÇMIMI: 30’000 lekë/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355676666765 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]


Shpallje te ngjashme