Apartament 2+1 në shitje tek ish-5 Heronjtë

Çmimi: 47.300 €
Apartament 2+1 në shitje tek ish-5 Heronjtë

Detajet

Postuar
6 gusht 15:42
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
86 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 86 m², me vendndodhje te ish-5 Heronjtë.

Apartamenti ndodhet në katin e VI të ndërtesës.

✅Apartamenti përbëhet nga:

- 2 dhoma gjumi

- sallon + kuzhinë

- koridor

- banjo

- ballkon

✔Cilësitë e apartamentit:

- Dhomat janë të shtruara me pllakë

- Dritaret janë dopio-xham dhe të pajisura me grilë të jashtme

- Hidrosanitare janë të markave cilësore

- Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

🏷ÇMIMI: 47’300 €

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]