Filtera per pastrimin e ujt ( aura compact cebilon

Çmimi: 380 €
Filtera per pastrimin e ujt ( aura compact cebilon

Detajet

Postuar
18 qershor 17:15
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Shes filterat e ujt pothujse te ri shum pak te perdort ne gjendje te rregullt qe pastroin dhe destilojn ujin 100% ,jan shum tmir me garancion i dha,i shes per arsye qe sjam tuj perdor ma se kom dal qytet e spo ka nevoj mej montu se e kem ujsjellsin. Pres blers serjoz , ndrroj me najsen qe mkonvenon.


Shpallje te ngjashme