Kamin me pelet

Çmimi: 550 €
Kamin me pelet

Detajet

Postuar
12 tetor 10:18
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

Shes kaminin me pelet vetem 3 muaj i perdorur, ne gjendje shume te mire pothuajse i ri, gjendja e tij tregon me shume. E shes per arsye te ndryshimit te sistemit te ngrohjes.

Kapaciteti 11kw


Shpallje te ngjashme