Shitet Ford Tranzit 3 Ulse viti 2006 RKS Me Klime

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Ford Tranzit 3 Ulse viti 2006 RKS Me Klime

Detajet

Postuar
14 qershor 14:24
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Ford
Modeli
Transit
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet Ford Tranzit me 3 Ulse viti prodhimit 2006 Me Klime funksionale gomat e reja i rujtun shum gjendja shum e mire RKS i skaduar te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto salloni Elsa