Shitet Renault Kango 1.6 Benzin 5 ulse 2009 RKS

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Renault Kango 1.6 Benzin 5 ulse 2009 RKS

Detajet

Postuar
29 mars 19:59
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Renault
Modeli
Kangoo
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet Reno Kango 1.6 Benzin me 5 ulse i vitit 30.12.2009 RKS 7 muaj me goma treja dimri ngjendje perfekte 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA