Shitet Seat Leon 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogane Homol

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Seat Leon 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogane Homol

Detajet

Postuar
29 maj 20:27
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Seat
Modeli
Leon
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

Shitet Seat Leon 1.6 TDI Viti 2011 I posa ardhun nga zvicrra i regjistruar per her te par ne rks me liber servisit dy qelsa kilometra te garantuara RKS 1 vit ne gjendje shum te rregullt dhe te gjitha opsionet funksionale te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto salloni Elsa


Shpallje te ngjashme