shes fellne

Çmimi: 180 €
shes fellne

Detajet

Postuar
29 mars 21:53
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Vushtrri

Përshkrimi

shes fellne me goma te veres shum te mira nr 195/60/15 fellnet jon ne gjendje shum te mir per ford fokus fiesta mondeo ford Ka etj
fellnet jon me 4 vrima siq shihen ne foto
nr teli 049888 408


Shpallje te ngjashme