Instrumente muzikore dhe paisje në shitje në Novoberdë

 • 3 foto
  Zerim me qera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim me qera

  Leshohet me qera zerim profesional per dasma, fejesa dhe ahenxhe familjare te ndryshme. Qmime te v

  Novoberdë 7 korrik 05:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Korg Pa600 dhe Korg Krome
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg Pa600 dhe Korg Krome

  Shitet Korg Pa600 me super set pa 3x dhe Korg Krome me tinguj te konvertuar kronosi bashke me stativ

  Novoberdë 9 shtator 21:44
  1.500 €