Instrumente muzikore dhe paisje në shitje në Rajoni i Shkodrës

 • 5 foto
  Shes ose nderroj Korg Pa 3x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes ose nderroj Korg Pa 3x

  Tastiera asht shum e mir asht pro e Madhe me ram 256 me canten e saj shitet ose nderrohet 0696958202

  Shkodër 27 shtator 11:11
  1.400 €
 • 2 foto
  Bateri Elektronike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bateri Elektronike

  Bateri elektronike professionale Alesis DM 10 E perdorur shum pak, shitet per arsye mos perdorimi Ç

  Shkodër 24 shtator 23:29
  650 €
 • 10 foto
  Bokse-Sub
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse-Sub

  Shiten 4 bokse Yamaha 12 300wat Sub aktin Yamaha MSR800 Whatsapp- 0695152069

  Shkodër 24 shtator 13:08
  100.000 Lek
 • 6 foto
  Bokse & Sub
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse & Sub

  4 bokse Yamaha 12 300watt Sub Yamaha MSR800 15 aktiv 500 wat rms Whatsapp: +355695152069

  Shkodër 13 shtator 11:34
  100 Lek
 • 2 foto
  Shiten pioneer 350
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten pioneer 350

  Shitet set pioneer 350 ne gjendje shume te mire per me shume tel 0673794296

  Shkodër 12 shtator 20:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Dynacord + Boksa
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Dynacord + Boksa

  Rcf art 500 pasiv 4 cope 500 wat Woufer Rcf aktiv 1000 wat Rcl pasiv 400 wat Jbl pasiv 500 wat Fbt

  Shkodër 8 shtator 21:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferte falas
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Oferte falas

  Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një

  Shkodër 8 shtator 21:15
  20.000 €
 • 0 foto
  Pioneer cdj 400 usb disk hub.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer cdj 400 usb disk hub.

  Gjendje shume e mire sapo kane ardhur nga italia shum pak te perdorura.

  Shkodër 2 shtator 23:30
  400 Lek
 • 4 foto
  Korg PA 800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg PA 800

  Shitet Korg pa 800 ne gjendje shum te mire pune ,, 256 Ram ,, me karte mp3 te instaluar brenda dh

  Shkodër 29 gusht 14:08
  700 €
 • 4 foto
  SUB AKTIV YAMAHA MSR 800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SUB AKTIV YAMAHA MSR 800

  Shitet Yamaha MSR800 Cmimi 350mije i padiskutueshem

  Shkodër 29 gusht 13:27
  35.000 Lek
 • 1 foto
  Mikser për shitje
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikser për shitje

  Mikser DJM400 DHE CDJ400 për shitje. Çmimi: 65\'000 lekë. Të interesuarit të kontaktojnë në numrin

  Shkodër 28 gusht 18:20
  65.000 Lek
 • 0 foto
  Shes organo wk8
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes organo wk8

  Shes organo wk8 ne gjendje shum te mire per me shum kontaktoni 0673106225 cmimi I diksutueshem

  Shkodër 11 gusht 13:16
  400 €
 • 2 foto
  Opera db 715 dx
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Opera db 715 dx

  Dy cope me stativa dhe fisha, 1 vere perdorim. Aktiva 700w

  Shkodër 6 gusht 10:39
  800 €
 • 1 foto
  Suport 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Suport 2

  Te

  Shkodër 30 korrik 22:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes set pionier 400
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes set pionier 400

  She\'s set mixer 400 . Mixer + 2 cdj plyera. Jan ne gjendje te mire pune. ..... shiten për arsyje mo

  Shkodër 22 korrik 09:14
  600 Lek
 • 4 foto
  Trumpet TAMA
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Trumpet TAMA

  Trumpet Tama ardhur nga USA e blere ne dyqaj jo ne dore Shell (druri) e persosur ne çdo drejtim ne t

  Shkodër 17 korrik 15:17
  300 Lek
 • 8 foto
  Bokse Sub Mikrofon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse Sub Mikrofon

  Shiten 4 bokse Yamaha 12inc 300watt 700mij leke 1 Sub Yamaha MSR800 aktiv 450 mij leke 1 mikrofon Sh

  Shkodër 16 korrik 14:50
  1 Lek
 • 1 foto
  Okazion pioneer 200 + mixer + valixhe
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion pioneer 200 + mixer + valixhe

  Okazion shes dy pioneer 200 + djm mixer 300 pioneer + valixhe jane ne gjendje shum te mir pune te pe

  Shkodër 10 korrik 11:22
  500 Lek
 • 3 foto
  Okazion Shiten Boksa + Dynacord 2x700
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion Shiten Boksa + Dynacord 2x700

  Okazion Shiten Boksa 》》 - YAMAHA - RCL + Dynacord 2x700 10 kanalsh + LEM - GENERALMUSIC + dy FB

  Shkodër 10 korrik 11:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion Set pioneer 400
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion Set pioneer 400

  Okazion shiten set pioneer cdj 400 djm 400 bashke me valixhe jane ne gjendje shum te mir pothuaj se

  Shkodër 10 korrik 11:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bokse 12” inch 300w copa 8 om gjendje e mire.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse 12” inch 300w copa 8 om gjendje e mire.

  0672677677 Cmimi pak i diskutueshem.

  Shkodër 7 korrik 17:17
  30.000 €
 • 0 foto
  mace
  Instrumente muzikore dhe paisje

  mace

  shitet kotelja Persjane , dy muajshe femer

  Shkodër 1 korrik 18:59
  200 €
 • 2 foto
  Violino e. 1724
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Violino e. 1724

  Violino e. 1724

  Shkodër 25 qershor 20:52
  200 €
 • 3 foto
  TAMA
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TAMA

  Tama bas Drum ne gjendje perfekte lekurat (filmat) te ri fare prodhimi i viteve 90 200 mij lek

  Shkodër 25 qershor 18:32
  200 Lek
 • 2 foto
  Korg. Sv. 1
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg. Sv. 1

  Korg. SV 1 piano

  Shkodër 25 qershor 18:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zildijan
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zildijan

  Pjata per Bateri (drum) Zildijan Made in USA 1-18tshe 1-20tshe 2 -14tshe Çelistoni Te gjitha bashk

  Shkodër 25 qershor 18:11
  300 €
 • 0 foto
  Stereo Lem 250w 8 om
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Stereo Lem 250w 8 om

  Gjendje si e re shume cilsore

  Shkodër 17 qershor 12:11
  50 €
 • 1 foto
  Pedaliere RP100
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pedaliere RP100

  Pedaliere ne gjendje shum te mir dhe me nje bollek efektesh

  Shkodër 9 qershor 21:43
  50 €
 • 2 foto
  Amplifike Kitarre Vox 50w
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplifike Kitarre Vox 50w

  Amplifike Vox 50w + Effekte+preamps Ne kuti,4 dit e perdorur. (amplifika ka llampe -per ata qe se di

  Shkodër 12 maj 20:29
  130 €
 • 3 foto
  playstation
  Instrumente muzikore dhe paisje

  playstation

  Shes 1 playstation 2. + 2 playstation 3. + 1 amplifik per makin te gjitha vetem per 400 mi lek t

  Shkodër 2 maj 12:00
  40.000 Lek
 • 8 foto
  Okazion Pa2xPro si e re (e ardhur nga jashte)
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion Pa2xPro si e re (e ardhur nga jashte)

  Shitet tastiera Korg Pa2xPro ne gjendje si e re (veshtire te gjeni tjeter ne kete gjendje). Eshte e

  Shkodër 20 prill 17:49
  950 €
 • 1 foto
  Pioneer DDJ SX
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer DDJ SX

  DDJ SX

  Shkodër 19 prill 20:15
  550 €
 • 1 foto
  Bokse
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse

  Shiten 4 bokse yamaha 12 nga 300 wat 700mij leke

  Shkodër 19 prill 20:15
  70.000 Lek
 • 0 foto
  Amplifike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplifike

  Amplifike Yamaha P7000S ne gjendje shum te mir cmimi 250 mij lek i padiskutueshem

  Shkodër 19 prill 20:14
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Sub Yamaha MSR800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sub Yamaha MSR800

  Sub Yamaha MSR800 Aktiv 500 mij leke i diskutueshem

  Shkodër 19 prill 20:14
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Shure Beta 58A
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shure Beta 58A

  Mikrofon Shure Beta 58A ne gjendje perfekt si i ri cmimi 70€

  Shkodër 19 prill 20:14
  70 €
 • 2 foto
  Pioneer SX
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer SX

  Pioneer DDJ SX ne gjendje shum te mir Cmimi 550€ i padskutueshem

  Shkodër 8 prill 19:47
  550 €
 • 0 foto
  Yamaha MSR800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yamaha MSR800

  Sub Yamaha MSR800 aktiv Cmimi 500 mij leke i diskutueshem

  Shkodër 8 prill 19:47
  500 Lek
 • 2 foto
  Yamaha P7000S
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yamaha P7000S

  Amplifike Yamaha P7000S Cmimi 350 mij leke i diskutueshem

  Shkodër 8 prill 19:47
  350 Lek
 • 2 foto
  Bokse Yamaha
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse Yamaha

  Shiten 4 bokse yamaha 12 300wat

  Shkodër 8 prill 19:47
  700 Lek
 • 7 foto
  Dj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj

  4 Bokse Yamaha 12 300watt _ 700 mij lek Sub Yamaha MSR800 aktiv _ 500 mij lek Amplifik Yamaha P7000S

  Shkodër 6 prill 15:14
  1 €
 • 2 foto
  SHITET Korg Pa 2x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET Korg Pa 2x

  Tastiera asht shum pak e perdorur . Pothuajse e re shitet per arsye mos perdorimi

  Shkodër 4 prill 10:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fizarmonika
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fizarmonika

  Per te apasionuarit e muzikes 😃😃

  Shkodër 4 prill 10:11
  250 Lek
 • 4 foto
  Klarinet JUPITER
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinet JUPITER

  Klarinet Jupiter ne gjendje shume te mire .

  Shkodër 4 prill 10:10
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Miditech keyboard music 49 key
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Miditech keyboard music 49 key

  Shitet tastier Midi 4 octave e re per arsye mosperdorimi

  Shkodër 4 prill 08:01
  100 €
 • 1 foto
  Boks DJ 1200watt
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Boks DJ 1200watt

  Shes boks DJ 1200watt.Shitet per arsye mos perdorimi.Boksi eshte boks me nje fuqi zeri teper te lart

  Shkodër 4 prill 06:22
  300 €
 • 2 foto
  Korg pa 800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg pa 800

  shitet korg pa 800+stativ spider pro+bateri ne gjendje perfekte shum shum pak e perdorur thuajse e r

  Shkodër 4 prill 05:13
  1.300 €
 • 4 foto
  Korg trinity plus
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg trinity plus

  Ne gjendje perfect

  Shkodër 4 prill 04:03
  400 Lek
 • 6 foto
  SHES 2 BOKSA te amplifikuar 750wat copa
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHES 2 BOKSA te amplifikuar 750wat copa

  Shes 2 boksa te amplifikuar 750wat copa ne gjendje shum te mire... Boksat kan stereo RCF ND650 + qaf

  Shkodër 4 prill 01:28
  700 €
 • 1 foto
  tastjer BONTEPI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  tastjer BONTEPI

  Tastjer

  Shkodër 3 prill 17:44
  150 Lek