Instrumente muzikore dhe paisje në shitje në Rajoni i Shkodrës

 • 0 foto
  Roland spd-S bateri elektronike per dj & baterista
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Roland spd-S bateri elektronike per dj & baterista

  Gjendja 10/10

  Shkodër Dje, 15:12
  350 €
 • 1 foto
  VINTAGE FENDER LEAD I
  Instrumente muzikore dhe paisje

  VINTAGE FENDER LEAD I

  KITARE FENDER LEAD I KITARE KOLEKSIONI Serial number: E107109 Production year: late 1980 - early 198

  Shkodër 2 maj 18:33
  750 €
 • 0 foto
  Tekste Muzike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tekste Muzike

  Shesim tekste muzike cfaredolloji

  Shkodër 22 prill 16:35
  50 €
 • 0 foto
  shiten paisje dj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shiten paisje dj

  shiten paisje dj te perdorura

  Shkodër 29 mars 13:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  paisje dj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  paisje dj

  shiten paisje dj komplet dhe te ndara per arsye mospordorimi

  Shkodër 19 mars 22:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes ose nderroj Korg Pa 3x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes ose nderroj Korg Pa 3x

  Tastiera asht shum e mir asht pro e Madhe me ram 256 me canten e saj shitet ose nderrohet 0696958202

  Shkodër 27 shtator 11:11
  1.400 €
 • 2 foto
  Bateri Elektronike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bateri Elektronike

  Bateri elektronike professionale Alesis DM 10 E perdorur shum pak, shitet per arsye mos perdorimi Ç

  Shkodër 24 shtator 23:29
  650 €
 • 10 foto
  Bokse-Sub
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse-Sub

  Shiten 4 bokse Yamaha 12 300wat Sub aktin Yamaha MSR800 Whatsapp- 0695152069

  Shkodër 24 shtator 13:08
  100.000 Lek
 • 6 foto
  Bokse & Sub
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse & Sub

  4 bokse Yamaha 12 300watt Sub Yamaha MSR800 15 aktiv 500 wat rms Whatsapp: +355695152069

  Shkodër 13 shtator 11:34
  100 Lek
 • 2 foto
  Shiten pioneer 350
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten pioneer 350

  Shitet set pioneer 350 ne gjendje shume te mire per me shume tel 0673794296

  Shkodër 12 shtator 20:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Dynacord + Boksa
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Dynacord + Boksa

  Rcf art 500 pasiv 4 cope 500 wat Woufer Rcf aktiv 1000 wat Rcl pasiv 400 wat Jbl pasiv 500 wat Fbt

  Shkodër 8 shtator 21:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Korg PA 800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg PA 800

  Shitet Korg pa 800 ne gjendje shum te mire pune ,, 256 Ram ,, me karte mp3 te instaluar brenda dh

  Shkodër 29 gusht 14:08
  700 €
 • 4 foto
  SUB AKTIV YAMAHA MSR 800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SUB AKTIV YAMAHA MSR 800

  Shitet Yamaha MSR800 Cmimi 350mije i padiskutueshem

  Shkodër 29 gusht 13:27
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Shes organo wk8
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes organo wk8

  Shes organo wk8 ne gjendje shum te mire per me shum kontaktoni 0673106225 cmimi I diksutueshem

  Shkodër 11 gusht 13:16
  400 €
 • 2 foto
  Opera db 715 dx
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Opera db 715 dx

  Dy cope me stativa dhe fisha, 1 vere perdorim. Aktiva 700w

  Shkodër 6 gusht 10:39
  800 €
 • 1 foto
  Suport 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Suport 2

  Te

  Shkodër 30 korrik 22:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes set pionier 400
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes set pionier 400

  She\'s set mixer 400 . Mixer + 2 cdj plyera. Jan ne gjendje te mire pune. ..... shiten për arsyje mo

  Shkodër 22 korrik 09:14
  600 Lek
 • 4 foto
  Trumpet TAMA
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Trumpet TAMA

  Trumpet Tama ardhur nga USA e blere ne dyqaj jo ne dore Shell (druri) e persosur ne çdo drejtim ne t

  Shkodër 17 korrik 15:17
  300 Lek
 • 8 foto
  Bokse Sub Mikrofon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse Sub Mikrofon

  Shiten 4 bokse Yamaha 12inc 300watt 700mij leke 1 Sub Yamaha MSR800 aktiv 450 mij leke 1 mikrofon Sh

  Shkodër 16 korrik 14:50
  1 Lek
 • 0 foto
  mace
  Instrumente muzikore dhe paisje

  mace

  shitet kotelja Persjane , dy muajshe femer

  Shkodër 1 korrik 18:59
  200 €
 • 2 foto
  Violino e. 1724
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Violino e. 1724

  Violino e. 1724

  Shkodër 25 qershor 20:52
  200 €
 • 3 foto
  TAMA
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TAMA

  Tama bas Drum ne gjendje perfekte lekurat (filmat) te ri fare prodhimi i viteve 90 200 mij lek

  Shkodër 25 qershor 18:32
  200 Lek
 • 5 foto
  Zildijan
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zildijan

  Pjata per Bateri (drum) Zildijan Made in USA 1-18tshe 1-20tshe 2 -14tshe Çelistoni Te gjitha bashk

  Shkodër 25 qershor 18:11
  300 €
 • 1 foto
  Pedaliere RP100
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pedaliere RP100

  Pedaliere ne gjendje shum te mir dhe me nje bollek efektesh

  Shkodër 9 qershor 21:43
  50 €
 • 1 foto
  New Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus
  Instrumente muzikore dhe paisje

  New Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus

  New Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus PROMO PROMO PROMO HURRY AND GRAB YOUR READY FOR SH

  Shkodër 13 mars 10:40
  2.000 €
 • 1 foto
  Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus

  New Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus PROMO PROMO PROMO HURRY DHE GRAB YOUR GATI PËR SHI

  Shkodër 13 mars 10:39
  2.000 €
 • 6 foto
  Pioneer DDJ-SX3 Controller = €550, Pioneer DDJ-1000 Controller = €550 Pioneer XDJ-RX2 = €800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer DDJ-SX3 Controller = €550, Pioneer DDJ-1000 Controller = €550 Pioneer XDJ-RX2 = €800

  Contact us via: EMAIL: [email protected] , EMAIL: [email protected] , W

  Shkodër 22 janar 08:33
  550 €
 • 2 foto
  Yamaha Genos (Tyros 6) 5,4,3, Korg Pa4X, Motif XF8, Roland Fantom G8, Akai Mpc 2500
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yamaha Genos (Tyros 6) 5,4,3, Korg Pa4X, Motif XF8, Roland Fantom G8, Akai Mpc 2500

  Musicalz, të gjitha produktet tona janë kuti origjinale të fabrikës së re të mbyllur plus 3 vjet gar

  Malësi e madhe 7 janar 06:45
  2.100 €
 • 2 foto
  Pioneer DDJ SX2 - €480 / Pioneer XDJ RX - €700 / Pioneer CDJ 2000NXS2 == €1000
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer DDJ SX2 - €480 / Pioneer XDJ RX - €700 / Pioneer CDJ 2000NXS2 == €1000

  Ne jemi një Furnizues i pajisjeve DJ të vendosura në Mbretërinë e Bashkuar dhe Afrikën e Jugut.

  Shkodër 16 gusht 08:21
  350 €