Instrumente muzikore dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  Piano per femi,, Yamaha casio,
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano per femi,, Yamaha casio,

  Jane shum te mira ne gjendje pine nuk kan Asnje difekt

  Fier Sot, 07:04
  8.000 Lek
 • 4 foto
  Kitare elektroakustike te reja
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektroakustike te reja

  Jane ne gjendje shume te mire me gjithe Fisher dhe amflikator

  Fier Sot, 06:37
  16.000 Lek
 • 2 foto
  Kitare elektrike te reja
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektrike te reja

  Jane ne gjendje shume te mire me gjithe amflikator

  Fier Sot, 06:37
  16.000 Lek
 • 3 foto
  okazjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  okazjon

  kite me cmime shumice 4 kamera 1 mega piks + DVR + ardisk 1 tera + 100 metra kabull + ushqysi dhe

  Tiranë Dje, 20:09
  270 €
 • 1 foto
  Shure ulxp profesional
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shure ulxp profesional

  Shure ulxp super mikrofon

  Krujë Dje, 19:47
  400 €
 • 12 foto
  Pedal korg
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pedal korg

  Pedal korg per kitare violine klarinete 50euro...karte zeri m audio 50 euro..procesor dynacord dsp24

  Krujë Dje, 19:46
  50 €
 • 0 foto
  Shiten 2 Subwoofer 15’ Db 15d
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 Subwoofer 15’ Db 15d

  Vuferat jan 1000 wat copa 15 inch .Ne gjendje shum te mire pune, te pahapur ndo1 here, shiten per ar

  Tiranë Dje, 15:29
  1.000 €
 • 0 foto
  Shiten 2 Bokse Rcf Art 712 mk2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 Bokse Rcf Art 712 mk2

  Bokset jane ne gjendje shum te mire pune.

  Tiranë Dje, 15:27
  800.000 Lek
 • 0 foto
  Roland spd-S bateri elektronike per dj & baterista
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Roland spd-S bateri elektronike per dj & baterista

  Gjendja 10/10

  Shkodër Dje, 15:12
  350 €
 • 3 foto
  FONI DJ
  Instrumente muzikore dhe paisje

  FONI DJ

  SHITEN FONI PËR DJ KARAOKE NË GJENDJE PERFEKTE RMS 220W×2 NJËRI ËSHTË ME AMPLIFIKIM DHE EKUILAZER TJ

  Vlorë Dje, 13:15
  24.000 Lek
 • 4 foto
  Boks me bluetooth.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Boks me bluetooth.

  🔸Boks me bluetooth. 🔸Degjoni muzike kudo. 🔸Super bas +zeri hd. 🔸KANALE RADIO 🔸Bateri te rikarikueshm

  Tiranë Dje, 13:06
  2.790 Lek
 • 1 foto
  Shiten karte per korg pa80 dhe disketa
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten karte per korg pa80 dhe disketa

  Shiten karte per korg pa80 dhe disketa me rritme per korg pa80 me cmim te diskutushem shiten vec e v

  Tiranë Dje, 12:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion shitet foni 1 miljon lek i diskutueshem
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion shitet foni 1 miljon lek i diskutueshem

  Shitet foni e perber nga dy bokse Behringer origjinale dhe dy bokse Lem origjinale e pershtatshme pe

  Tiranë Dje, 12:55
  1.000 Lek
 • 3 foto
  DYNACORD A5 700 X 2=1400 WAT Rms TOTAL + 4 BOKSE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD A5 700 X 2=1400 WAT Rms TOTAL + 4 BOKSE

  PAISJE PROFESIONALE PER DJ AMPLIFIKATOR DYNACORD A5 ME FUQI 700 x 2=1400 WAT Rms +4 BOKSE PASIVE, 2

  Kavajë Dje, 12:15
  1.530 €
 • 5 foto
  Stativ valixhe
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Stativ valixhe

  Shitet stativ dysh plus valixhe organo 1800 TE dyja pak I diskutushem

  Tiranë Dje, 12:03
  180 Lek
 • 3 foto
  SHITEN DY KASA BOSH SUBWOOFER
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY KASA BOSH SUBWOOFER

  Shiten dy kasa origjinale fabrike subwoferash 18 inc..origjinale njelloj si te dynacordit.. te perdo

  Tiranë Dje, 12:03
  100 €
 • 4 foto
  Okazion:Old Tenorhorn (antike)..
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion:Old Tenorhorn (antike)..

  ne gjendje shum te mire ,mund te perdoret si dekor per bare,hotele etj..

  Tiranë Dje, 11:46
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Paisje Dj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Paisje Dj

  Shiten 4 bokse RCF nga 350w passiv +2 bokse WORK nga 400w aktiv +2 subwfera nga 500 w secili pasiv+2

  Vlorë Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Boks Origjinal Hama Bluetooth
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Boks Origjinal Hama Bluetooth

  Shitet boks muzike hamatube origjinal prodhim gjerman me bluetooth ... volum dhe qartesi. Tel /Wp

  Tiranë Dje, 10:45
  30 €
 • 4 foto
  Beats By Dr Dre OKAZION
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Beats By Dr Dre OKAZION

  Shiten beats by dr dre Special Gold Edition !Te Reja ... Tel /Wp

  Tiranë Dje, 10:44
  160 €
 • 3 foto
  Fizarmonike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fizarmonike

  80 BASS Marka Roland Whatsapp -> 0692440090 organo, klarinete, vegla muzikore, xhez bateri, pia

  Tiranë Dje, 01:30
  60.000 Lek
 • 3 foto
  Frizarmonika Weltmeister e Re Okazion
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Frizarmonika Weltmeister e Re Okazion

  Frizarmonika Gjermane e markës Weltmeister shum pak e përdorur me valigje .ja vlen ta shikosh.

  Tiranë 24 maj 17:40
  1.000 €
 • 6 foto
  Fisarmonike Weltmeister (RoyalStandart)
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fisarmonike Weltmeister (RoyalStandart)

  Fizarmonike Weltmeister (RoyalStandart) 80 bass ne gjendje shume te mire si ne regjistrat melodik as

  Tiranë 24 maj 15:06
  50.000 Lek
 • 3 foto
  Roister
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Roister

  Marka Roister. Steriot i ka te djegura 2x200wat Cmimi 70 mij lek

  Tiranë 24 maj 13:37
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Kitare elektrike marshalle
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektrike marshalle

  Eshte ne gjendje shum te mir

  Fier 24 maj 12:36
  200 €
 • 1 foto
  Orgen per arsyje mos perdorimi me ritme me gjitha
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Orgen per arsyje mos perdorimi me ritme me gjitha

  Gem orgen per arsyje mos perdorimi shitet okazion tel 0684471727

  Tiranë 24 maj 11:24
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shiten instrumente muzikore.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten instrumente muzikore.

  Shiten instrumente muzikore. Per me shume foto ose info na shkruani ne inbox ose tel 0694008390. 1.

  Tiranë 24 maj 01:23
  1 €
 • 1 foto
  Ukulele Stagg UT70-S
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ukulele Stagg UT70-S

  Shitet Ukulele Stagg UT70-S Tenor + canten. Gjendja: e perdorur shum pak.

  Tiranë 23 maj 16:21
  80 €
 • 7 foto
  Kitara t ndryshme
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitara t ndryshme

  Kitara t ndryshme&elektrike&akustike&klasike&madhsi t ndryshme Adrresa pallati me sh

  Tiranë 23 maj 15:21
  1 Lek
 • 4 foto
  Dynakord 1400wat 4bokse
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynakord 1400wat 4bokse

  Dynakord 1400 wat 4 bokse SHUM E fuqishme shitet komplet 25000 e diskutushem plus 2stativa DHE fish

  Tiranë 23 maj 13:53
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Complete Roland TD1MK Electronic Drum Kit
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Complete Roland TD1MK Electronic Drum Kit

  The latest electronic drum kit in as new condition with new technology tune-able mesh heads for prop

  Tiranë 23 maj 13:38
  700 €
 • 1 foto
  Amplifikator per kitare elektrike ELKA 250 W
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplifikator per kitare elektrike ELKA 250 W

  Amplifikator per kitare Elektrike, \'\'ELKA\'\' 250 WAT, me Efekte dhe me dy boxe ne c

  Berat 22 maj 13:43
  23.000 Lek
 • 0 foto
  Kitarë e Re (okazion)
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitarë e Re (okazion)

  Shitet kitare

  Tiranë 21 maj 23:56
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Klarineta ne gjendje perfekte
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Klarineta ne gjendje perfekte

  Shitet Klarineta ne gjendje perfekte dhe e tonuar . 300 euro . Gjirokaster . Nr telefoni . 068281432

  Gjirokastër 21 maj 20:12
  300 €
 • 4 foto
  2 db dx 915 . 2 db dx 715
  Instrumente muzikore dhe paisje

  2 db dx 915 . 2 db dx 715

  Super bokse super potent shiten per arsye mosperdorimi bashk me 4 kamalecat dhe kater fishat e sinja

  Durrës 21 maj 12:50
  1.200 €
 • 2 foto
  Shitet firzamonik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet firzamonik

  Cantus 5 ne gjendje shum te mir pune

  Kavajë 21 maj 12:38
  500 Lek
 • 1 foto
  Kitare ?
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare ?

  Shitet kitare klasike ne gjendje perfekte. Cmimi i diskutueshem

  Tiranë 21 maj 09:50
  1 Lek
 • 3 foto
  kitare elektrike dare stone grupi proel italy
  Instrumente muzikore dhe paisje

  kitare elektrike dare stone grupi proel italy

  gjendja e re ne kuti fisha falas bejme porosi paguaj ne dorezim drejte kthimi, e mer vetem nese te p

  Tiranë 20 maj 23:09
  15.400 Lek
 • 0 foto
  SUBA JBL PRX 618S TE AMPLIFIKUAR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SUBA JBL PRX 618S TE AMPLIFIKUAR

  SHES SUBAT JBL PRX 618S TE AMPLIFIKUAR NE GJENDIE SHUME TE MIRE CDO GJE E FABRIKES TE GATSHEM PER CD

  Tiranë 20 maj 11:39
  1.000 €
 • 3 foto
  Shiten bokset Work wpl5 te amplifikuar
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten bokset Work wpl5 te amplifikuar

  Shiten 4 bokse work wpl 5 te amplifikuar 400 watt rms 15 inch . Cmimi 1150 euro i diskutueshem.

  Tiranë 20 maj 11:36
  1.150 €
 • 2 foto
  Shes Controller Pioneer DDJ 400
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes Controller Pioneer DDJ 400

  Eshte pothuajse e re dhe shitet bashke me canten e vete. Model i vitit 2019. 35000 leke

  Tiranë 20 maj 01:00
  35.000 Lek
 • 2 foto
  PIANO
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PIANO

  Ne shitje piano SABEL made in Germany!super instrument dhe ne kondicione te perkryera!mund te testoh

  Tiranë 19 maj 23:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bateri Akustike Pearl Wood-Fiberglass
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bateri Akustike Pearl Wood-Fiberglass

  Pearl Wood Fiberglass Made in Japan. Madhesia : Tom 1 : 13inch * 9 inch Tom 2 : 14 inch * 10 inch Fl

  Tiranë 19 maj 22:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Gramafon Russian Sdelano CCCP
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gramafon Russian Sdelano CCCP

  Gramafon rus! Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve me posten Adex! Gramafoni mund te perdoret p

  Fier 19 maj 21:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pioneer SX-2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer SX-2

  Shitet kontroller SX-2. Ne gjendie shume te mire.

  Tiranë 19 maj 18:26
  650 €
 • 6 foto
  Shitet Baterine akustike MAPEX MERIDIAN BIRCH E RE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Baterine akustike MAPEX MERIDIAN BIRCH E RE

  Shitet Baterine akustike MAPEX MERIDIAN BIRCH E RE , PA PERDORUR (tom 12\", tom 13\", snare 14\", t

  Tiranë 19 maj 15:11
  1.000 €
 • 2 foto
  Shitet amplifikator dhe Pedal kitare
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet amplifikator dhe Pedal kitare

  Shitet amplifikator CRATE -15 watts i ri, pa perdorur Cmimi 50 euro. Shitet pedal kitare KORG. Bash

  Tiranë 19 maj 14:59
  100 €
 • 3 foto
  Covera RCF ART 712/722/412/422
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Covera RCF ART 712/722/412/422

  Të rinjë sasia 2 cop...Jan për modelet ART 712/722/412/422 Ç\'mimi 150€uro i padiskutueshëm...në ç\

  Fier 19 maj 14:18
  150 €
 • 1 foto
  Bluetooth speaker xqf
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bluetooth speaker xqf

  Boks i fuqishem me bateri per te degjuar muzik kudo kart memorje usb bluetooth radio aux vjen aty

  Tiranë 19 maj 12:48
  2.800 Lek
 • 2 foto
  klarinete Selmer USA.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  klarinete Selmer USA.

  shitet klarinete Selmer USA modeli gjesem bohem ne gjendje perfekt e sapo ardhur nga USA.

  Tiranë 19 maj 10:18
  Me Marrveshje