Kamionë
Istog

Kamionë në shitje në Istog

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Sprinter 313 me lift
  Kamionë

  Sprinter 313 me lift

  Shitet sprinteri 313 viti 2003 i ardhur nga suedia pa dogan ka korozjon siq shihet ne foto gjendje p

  Istog 21 gusht 18:38
  3.850 €
 • 3 foto
  Shitet kombi mercedes 207
  Kamionë

  Shitet kombi mercedes 207

  Shitet kombi mercedes ne gjendje te rregullt per Nr kontaktues 044484020 dhe Viber pres blers seri

  Istog 17 qershor 20:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autobus hondai
  Kamionë

  Autobus hondai

  Autobus hondai 817 motorin mercedes benz viti 2000 me klim tronik 32 ulse Gomat te reja

  Istog 12 qershor 00:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes 814
  Kamionë

  Mercedes 814

  Mercedes 814 forgon 620 m me rampë Nxhendje te rregullt.

  Istog 12 qershor 00:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes sprinter 308
  Kamionë

  Mercedes sprinter 308

  Mercedes sprinter 7 ulse need gjendje prefekte

  Istog 16 maj 13:37
  5.700 €
 • 2 foto
  Mercedes Actros 1831L me Prokolic
  Kamionë

  Mercedes Actros 1831L me Prokolic

  Shes nje Kamjon Mercedes Actros me Prokolic i cili ishte ne perdorim vetem ne Autoshkoll! Viti i pro

  Istog 3 prill 18:50
  17.000 €
 • 1 foto
  Mercedes-Benz 8-14
  Kamionë

  Mercedes-Benz 8-14

  Shitet kamjani 8-14ne gjendje shume te Mir i qlajmrun gomat gjys baje mrapa me jastak para me feeder

  Istog 31 mars 10:09
  Me Marrveshje