Kamionë
Lushnjë

Kamionë në shitje në Lushnjë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Mercedes-Benz 1222 Atego
  Kamionë

  Mercedes-Benz 1222 Atego

  Mercedes-Benz 1222 Atego me kontenier ,me parametra bashkohore , Euro 4 , me porte hidraulike , perm

  Lushnjë 1 korrik 18:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes-Benz Atego 12-18
  Kamionë

  Mercedes-Benz Atego 12-18

  Mercedes-Benz Atego 12-18 e vitit 2002 e zhdoganuar , dopiogabine , me liber sherbimesh dhe kilometr

  Lushnjë 1 korrik 18:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz Atego 15-28
  Kamionë

  Mercedes Benz Atego 15-28

  Shes Mercedes Benz 15-28 Atego E vitit 2006 15 ton brutto Pesha mbajtese 8500kg Me motor 6370cm3 E

  Lushnjë 1 korrik 18:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes-Benz Atego 1523
  Kamionë

  Mercedes-Benz Atego 1523

  Mercedes-Benz Atego 1523 me kazan dhe bazament vinçi E vitit 2007 E zhdoganuar Ne gjendje te shke

  Lushnjë 1 korrik 18:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes-Benz Atego 1223
  Kamionë

  Mercedes-Benz Atego 1223

  Mercedes-Benz Atego 1223 e vitit 2007 me Vinç Palfinger me 3 dalje hidraulike dhe Kazan Ne gjendje

  Lushnjë 1 korrik 18:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Atego 1828 viti 2003 euro 3 me letra shqipetare
  Kamionë

  Atego 1828 viti 2003 euro 3 me letra shqipetare

  Me taksa te paguara gati per ca do dhoj prove

  Lushnjë 27 qershor 10:02
  9.700 €
 • 11 foto
  Sprinter 315 viti 2009 vende 13 me dogan te paguar
  Kamionë

  Sprinter 315 viti 2009 vende 13 me dogan te paguar

  I sa po ardhur nga danimarka

  Lushnjë 27 qershor 09:58
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes-Benz 11-14
  Kamionë

  Mercedes-Benz 11-14

  Mercedes-Benz 11-14 Me kazan dhe bazament Vinçi Gjendje shume te mire, i sapotarguar Per me shume

  Lushnjë 9 qershor 18:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes-Benz Actros 25-40 me kazan
  Kamionë

  Mercedes-Benz Actros 25-40 me kazan

  Mercedes-Benz Actros 25-40 ne gjendje te shkelqyer e 2002 , Euro 3 ,me kazan 13 m3(meterkub) dhe me

  Lushnjë 9 qershor 17:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  atego 812
  Kamionë

  atego 812

  atogo esht e vitit 2002 sapo ka ardh nga Cekia me dogane te paguar me 436238 km kamioni eshte me fr

  Lushnjë 7 janar 11:37
  7.800 €
 • 5 foto
  Sprinter 313
  Kamionë

  Sprinter 313

  OKAZIONN Shitet Mercedes Benz Sprinter 2008 313 CDI Motorr 2200 CDI (DY Turbo) Fugoni eshte ne gjend

  Lushnjë 7 shtator 11:23
  10.300 €
 • 5 foto
  Mercedes benz Atego kipper
  Kamionë

  Mercedes benz Atego kipper

  Mercedes benz 818 viti 2006 kiper kamijoni posedon blokada ne diferencial 198000 km te garantua osh

  Lushnjë 4 korrik 10:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Benz EDI
  Kamionë

  Mercedes Benz EDI

  Shes Mercedes Benz Atego viti 2003 makine esht ne gjendje te mir si motorrike dhe xhenerike..goma 70

  Lushnjë 5 qershor 14:44
  11.000 €
 • 2 foto
  Sprinter 412 viti 2000
  Kamionë

  Sprinter 412 viti 2000

  Sprinter 412 Viti 2000 Vende 2+1 Pesha e lejuar 4600 kg me ngarkes Ne gjendje shum te mir motorrike

  Lushnjë 2 qershor 21:12
  5.500 €