Motore (mbi 50 cc) në shitje në Rajoni i Ferizajit

 • 3 foto
  Skuter honda 125cc - 1992
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter honda 125cc - 1992

  Shes skuter honda i posardhur nga zvicrra me dogan gjendje te rregullt 23000km te kaluara per ma shu

  Ferizaj Sot, 11:17
  500 €
 • 2 foto
  shitet yamaha R1 me dogan te pagune
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet yamaha R1 me dogan te pagune

  shitet yamaha R1 2006 me dogan te pagune ne gjendje super tmire pune muni me ardhe edhe me pa per

  Ferizaj Sot, 10:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet kawasaki zx10r 1000cc
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet kawasaki zx10r 1000cc

  shitet kawasaki zx10r 2005 ne gjendje super tmire me te gjitha serviset e kryne i ardhur nga zvicrr

  Ferizaj Sot, 10:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Skutera nga ch ????
  Motore (mbi 50 cc)

  Skutera nga ch ????

  Gjith jan me.dogan dhe ne gjendje te mir puna te rujt si dhe gjith i kemi nga zvicrra

  Ferizaj Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Krosi Husqvarna TE 300CC Enduro 2016
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Krosi Husqvarna TE 300CC Enduro 2016

  Shitet Husqfarna TE 300 cc enduro viti 2016 ne gjendje shume te mire Me goma te Reja ,Gurtnet e rej

  Ferizaj Sot, 09:34
  3.800 €
 • 6 foto
  Suzuki DL650
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki DL650

  Motor Suzuki 650cc i sa po ardhur nga Zvicra ne gjendje shume te mire pune, serviset e kryera, regji

  Ferizaj Sot, 08:24
  2.850 €
 • 0 foto
   Kawasaki 300cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki 300cc

  Motorr shum imir i rujshëm 110km

  Ferizaj Sot, 07:21
  8.000 €
 • 6 foto
  Yamaha Majesty 250 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Majesty 250 cc

  Shitet skuteri YAMAHA Majesty 250 cc Viti iprodhimit 2001 Rigjistrimi ika skandu n’gjendje p

  Kaçanik Dje, 21:38
  1.500 €
 • 5 foto
  SYM GTS 300i 19.000 KM Viti -2012
  Motore (mbi 50 cc)

  SYM GTS 300i 19.000 KM Viti -2012

  SYM GTS 300i me 19.000 KM i sapo ardhur nga belgjika ne gjendje perfekte viti -2012 viber +383 44 32

  Ferizaj Dje, 14:15
  2.100 €
 • 3 foto
  Yamaha R1 rn22
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha R1 rn22

  Gjendje ekstra te mir i mirmbajtur Quikshifter full akropovic singjir me dhamzor guma te gjitha te r

  Ferizaj Dje, 12:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Motorr me 4 rrot automatik 150kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes Motorr me 4 rrot automatik 150kubik

  Motorr Me 4 rrot 150Kubik shum fuqi t mir Ne gjendje te mir esht automatik Cmimi 450€ 044 668

  Ferizaj Dje, 11:16
  450 €
 • 7 foto
  SKUTER 125 X8PIAGGIO 2007
  Motore (mbi 50 cc)

  SKUTER 125 X8PIAGGIO 2007

  SHITET MOTORI PIAGGIO 125 X8 2007 I ARDHURE NGA FRANCA ME DOGANE TE PAGUNE KM=38.488

  Ferizaj Dje, 09:09
  1.700 €
 • 2 foto
  Motorr me 4 rrot ATV Prej Zvicrres ndrrim me pikap
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr me 4 rrot ATV Prej Zvicrres ndrrim me pikap

  Shes motorr me 4 rrot 250Kubik ne gjendje te mir sapo ardhur nga zvicra me 5 shpejtsi edhe rikfercin

  Ferizaj 17 tetor 19:30
  1.500 €
 • 2 foto
  SHITET CHOPPERI
  Motore (mbi 50 cc)

  SHITET CHOPPERI

  Shitet motorri chopper 125cc ne gjendje te rregullt osht me 5 shpejtsi gjithqka funksionale posedon

  Ferizaj 17 tetor 18:58
  850 €
 • 2 foto
  R6
  Motore (mbi 50 cc)

  R6

  R6 ne gjendje shum te mir per ma shum na kont ne nr 044309989

  Ferizaj 17 tetor 08:47
  2.500 €
 • 2 foto
  Kawasaki 125 KMX
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki 125 KMX

  shitet kawasaki kmx 125 ne gjendje te rregulle pa libreze me ta vjen edhe ni maqin me cilinder defek

  Ferizaj 16 tetor 16:18
  700 €
 • 4 foto
  SKUTER PIAGGIO MP3 125CC
  Motore (mbi 50 cc)

  SKUTER PIAGGIO MP3 125CC

  SKUTER PIAGGIO MP3 125CC KM:48.500 VITI:11/02/2010 ME DOGANE TE PAGUNE MUNDSI NDRRIMI ME GJIP 4X4 T

  Ferizaj 16 tetor 15:02
  2.500 €
 • 2 foto
  Skuter
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter

  Shes skuterin i sapo ardhur nga zvicrra viti 2007 km 12020qmimi sipas marrveshjes

  Ferizaj 16 tetor 12:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes motor kawasaki
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes motor kawasaki

  Kawasaki 800cc me dokumenta regjistrin 1 vit 42mi klm i ka Me kapel shum i shpejt tip top viber +4

  Ferizaj 13 tetor 21:21
  1.750 €
 • 4 foto
  Honda spacy 125cc i doganuar
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda spacy 125cc i doganuar

  Honda 125cc ne gjendje te shkelqyer i doganuar me kilometra 15540

  Ferizaj 11 tetor 20:43
  680 €
 • 3 foto
  Shes krosin Honda 500cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes krosin Honda 500cc

  Shes krosin honda 500cc ne gjendje perfekte me dokumenta krosi eshte shum i rujtun dhe shum pak i

  Ferizaj 11 tetor 18:18
  760 €
 • 3 foto
  Aprilia scarabeo 125cc i doganuar
  Motore (mbi 50 cc)

  Aprilia scarabeo 125cc i doganuar

  Aprilia scarabeo 125cc ne gjendje te rregullt i impertuar nga zvicra me dogan te paguar

  Ferizaj 11 tetor 17:51
  1.850 €
 • 3 foto
  Shes krosin 500cc me dokumenta
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes krosin 500cc me dokumenta

  Shes krosin ne gjendje perfekte shum i rujtun dhe pak i perdorur. Viber: +38349793436 nuk baj ndrr

  Ferizaj 11 tetor 12:02
  760 €
 • 2 foto
  Motorr me 4 rrot ndrrim me vetura ose pikap
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr me 4 rrot ndrrim me vetura ose pikap

  Shes Motorr me 4 rrot ATV/250Cc (Kubik) Ne gjendje shum te mir gjithcka n\'regull Iardhur nga zvi

  Ferizaj 11 tetor 09:50
  2.999 €
 • 3 foto
  KTM 350X Newray
  Motore (mbi 50 cc)

  KTM 350X Newray

  Shes KTM per servise lokale etj ne guri te granitit. Ndrrim. https://www.facebook.com/shqipsho/

  Ferizaj 11 tetor 02:29
  50 €
 • 6 foto
  matorra 125
  Motore (mbi 50 cc)

  matorra 125

  Shes motorrat gilera me ka 1 vit regjistrim servisin ekrym +38349814422

  Ferizaj 10 tetor 20:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Racing CDI Prej 90 Deri 140CC⚡?????
  Motore (mbi 50 cc)

  Racing CDI Prej 90 Deri 140CC⚡?????

  Shes CDI Racing dmth kompjuterin prej 90cc deri ne 140cc PitCross per ma shum info-📞045688239 Dhe

  Ferizaj 10 tetor 19:59
  15 €
 • 0 foto
  Dorza?????Vetëm-15.50?
  Motore (mbi 50 cc)

  Dorza?????Vetëm-15.50?

  Dorza origjinal shum te mira dhe kualitative. Tel-045688269 Viber-+37745688239 Mund te na gjeni n

  Ferizaj 10 tetor 19:49
  16 €
 • 1 foto
  Yamaha yz 250cc 2t
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha yz 250cc 2t

  Shitet yamaha yz 250c 2t. 2003 ne gjendje te rregullt klip cilinder te ri. Per ma shum viber +38345

  Shtime 10 tetor 19:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  honda 125 cc urgjent
  Motore (mbi 50 cc)

  honda 125 cc urgjent

  honda 125 cc e sapo ardhur nga zvicrra nuk posedon dogan osht tepert e rujtme e kem edhe librezen

  Ferizaj 10 tetor 16:56
  900 €
 • 3 foto
  honda 250
  Motore (mbi 50 cc)

  honda 250

  Honda 250 2takt

  Ferizaj 10 tetor 15:20
  1.100 €
 • 8 foto
  shes 2 skuter pegasos 49 kubik ne gjentje te mir
  Motore (mbi 50 cc)

  shes 2 skuter pegasos 49 kubik ne gjentje te mir

  shes skuterin pegasos ne gjendje te mir dhez qels i punojn gjitha 044224257

  Ferizaj 7 tetor 11:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BMW F650
  Motore (mbi 50 cc)

  BMW F650

  Shitet motorri BMW F650 cc motorri osht ne gjendje perfekte i servisuar si dhe doganen e ka te pagu

  Ferizaj 6 tetor 23:37
  1.650 €
 • 2 foto
  sym 125 kubik viti 2018 me dogan paguar i ri
  Motore (mbi 50 cc)

  sym 125 kubik viti 2018 me dogan paguar i ri

  Sym viti prodhimit 2018 me dogan te paguar, 125 kubik i ardhur nga zvicrra kilometra ta kaluara vete

  Ferizaj 6 tetor 21:56
  2.600 €
 • 7 foto
  skuter Honda ps 125 viti 2009 me dogan
  Motore (mbi 50 cc)

  skuter Honda ps 125 viti 2009 me dogan

  Skuter honda ps 125 kubik viti prodhimit 2009 me dogan te paguar ne gjendje shum te mir i ardhur pre

  Ferizaj 6 tetor 21:54
  1.700 €
 • 5 foto
  Shitet skuteri
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet skuteri

  Shitet Aprilia 49cc ingjeksion me dogan te paguar ne gjendje perfekte .

  Ferizaj 6 tetor 19:14
  680 €
 • 0 foto
  MALAGUTI 50cc
  Motore (mbi 50 cc)

  MALAGUTI 50cc

  Shes skuterin malaguti 50 cc ne gjendje te rregullt Me dokumenta

  Ferizaj 6 tetor 18:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr Me 3 rrot sapo ardhur nga zvicrra
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr Me 3 rrot sapo ardhur nga zvicrra

  Shitet motorri me 3 rrot i sapo ardhur nga zvicra ne gjendje te mir me frenim shum te mir i leht pe

  Ferizaj 4 tetor 19:26
  800 €
 • 5 foto
  YAMAHA R6 ROSSI
  Motore (mbi 50 cc)

  YAMAHA R6 ROSSI

  044442222 049666668

  Ferizaj 4 tetor 16:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KTM
  Motore (mbi 50 cc)

  KTM

  Shitet KTM 450 exc ne gjendje shume te mire, motorri posedon: Goma te reja, zingjire dhe dhembezore

  Ferizaj 3 tetor 22:31
  2.700 €
 • 5 foto
  Mondial 150cc ne gjendje mir.
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial 150cc ne gjendje mir.

  Shes. Mondialin. Ne gjendje per ferfekte shumm osht i rujt per ma shumm. Muni me. Kshyr +383 49 786

  Ferizaj 2 tetor 23:27
  350 €
 • 1 foto
  Mini Chopper 50kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  Mini Chopper 50kubik

  I ardhun nga Zvicrra, shum pak i perdorun, 50 kubik, shpejtsia maximale 50km/h I gatshem per rrugë

  Ferizaj 2 tetor 18:04
  800 €
 • 2 foto
  Urgjent shes piaggo ne gjendje të mire
  Motore (mbi 50 cc)

  Urgjent shes piaggo ne gjendje të mire

  Shes matorin piaggo i cili eshte ne gjendje te mire i ardhur nga zvicra me dogan te paguar eshte 12

  Ferizaj 1 tetor 21:08
  380 €
 • 2 foto
  Yamaha 125DT
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha 125DT

  YAMAHA 125 DT

  Kaçanik 30 shtator 20:27
  450 €
 • 0 foto
  Yamaha 125 DT
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha 125 DT

  Yamaha 125 Dt

  Kaçanik 30 shtator 19:55
  400 €
 • 0 foto
  Shitet Ducati Monster SR2 800 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Ducati Monster SR2 800 cc

  Shitet Ducati Monster SR2 800 cc Full Rizoma Gomat e reja Sentin e zingjirve tê ri Vaj dhe filtera t

  Kaçanik 30 shtator 17:28
  3.500 €
 • 5 foto
  Skuter SYM 50 CC nga zvicrra
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter SYM 50 CC nga zvicrra

  Motorri esht ne gjendje perfekte dhe pa asnje defekt gjitha paisjet funksionale fuqin shum tmir dhe

  Ferizaj 28 shtator 10:24
  680 €
 • 7 foto
  Skuter xingyue xy150t
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter xingyue xy150t

  Shitet skuteri sa po ardhun nga zvicerra viti 2009 per her te par del me rrugë vitin 2019. 102 km m

  Shtime 28 shtator 00:51
  900 €
 • 1 foto
  honda
  Motore (mbi 50 cc)

  honda

  honda viti 2017 kupikaza 471 cc me dogan te pagume i ardhur nga zvicrra bejm ndrrim tel 04610502

  Ferizaj 25 shtator 21:23
  6.000 €
 • 2 foto
  Skuter 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter 125 cc

  Shitet skuteri yamha 125 cc i regj rks i skaduar shum ne gjendje te mire pune funksional te gjitha p

  Ferizaj 25 shtator 19:14
  750 €