• APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Skrapar
  Dje, 17:22
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Berat
  Dje, 17:19
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Kuçovë
  Dje, 17:18
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Kuçovë
  Dje, 17:16
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Skrapar
  Dje, 17:16
 • samsung s8 plus

  samsung s8 plus

  telefoni eshte pak i krisur ne fund sic duket dhe ne foto por nk dallohet shume dhe nuk ka problem ne funksion........nderohet me iphone 6s plus 64g

  350 €
  Berat
  19 shkurt 23:16
 • iPhone 7+ 256 giga gold vietenam

  iPhone 7+ 256 giga gold vietenam

  Shume i mire 70 mi leke Shoqerohet me karikus origjinal Telefoni eshte i ri Shkruani ne fb- reinaldomuco Instagram-reinaldo_muco

  70 Lek
  Berat
  19 shkurt 21:16
 • Huawei Y625

  Huawei Y625

  Huawei Y625.Shitet : 85 mij lek ose nderrohet .Gjendja 10/10.Si I Ri , me xham mbrojts , kllef , kufje , karikus.

  8.500 Lek
  Berat
  19 shkurt 21:16
 • Iphone 5s

  Iphone 5s

  Shitet iphone5s ne gjendje shum te mire . Mundesi nderrimi me iphone 6s plus lek nga mua

  1.700 Lek
  Berat
  19 shkurt 21:16
 • Nderrohet

  Nderrohet

  Ngjyre Gold Me xham mbrojts,kllef, Si i Ri Gjendja 10/10

  Me Marrveshje
  Berat
  18 shkurt 19:18
 • Xiaomi redmi note 3 i ri

  Xiaomi redmi note 3 i ri

  Xiaomi redmi note 3 i ri ne kuti me 1 vit garanci

  24.000 Lek
  Berat
  17 shkurt 12:27
 • Iphone 6s 64gb

  Iphone 6s 64gb

  iphone 6s 64gb me disa gervishje por ne gjendje te mire pune.

  32.000 Lek
  Berat
  16 shkurt 19:16
 • Samsung s6 edge

  Samsung s6 edge

  Samung s6 edge 32gb me pak shenja perdorimi Shitet ose nderrohet me iphone 6.6s

  280.000 Lek
  Berat
  15 shkurt 15:16
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Skrapar
  14 shkurt 16:26
 • Shitet

  Shitet

  SUPER CMIME SHITET I PHONE 6 PLUS 128 GB. TELEFONI ESHTE NE SUPER GJENDJE. I BLLOKUAR . PER ME SHUM INFO TL.

  120 €
  Kuçovë
  13 shkurt 21:16
 • Okazion! Shitet nje iphone 5 me nje super cmim

  Okazion! Shitet nje iphone 5 me nje super cmim

  Shitet nje iphone 5 me nj super cmim.telefoni esht ne gjendje shum te mir dhe funksionon normalisht.cmimi 100 mij lek i padiskutueshem.

  100 Lek
  Berat
  13 shkurt 15:17
 • iPhone 4s

  iPhone 4s

  Shes iphone 4s ne gjendje shume te mire,sic shihet dhe nga fotot,shume i paster si telefon pa asnje gervishje,shitet me te gjithe aksesoret kufje+karikues,per vetem 70 mije leke..

  7.000 Lek
  Kuçovë
  13 shkurt 12:26
 • Okazin nokia rh - 17

  Okazin nokia rh - 17

  Shitet nokia rh-17 i gatshemm per kudo dhe kap val gjithashtuu kudoo! Vetem per pun.. Nuk pergjohet!!

  Me Marrveshje
  Berat
  12 shkurt 22:16
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Berat
  12 shkurt 17:26
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Berat
  12 shkurt 11:21
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Berat
  12 shkurt 11:20
 • Galaxy J5 2016

  Galaxy J5 2016

  Shitet samsung galxy j5 2016 . Ngjyra bardhe. .Gjendja perfekte asnje gervishje si i ri i perdorur vetem nje muaj

  15.000 Lek
  Kuçovë
  11 shkurt 17:26
 • iPhone 7+ i ri vietenam

  iPhone 7+ i ri vietenam

  shume i mire shoqerohet me karikus origjinal mban shume bateri

  100 €
  Berat
  11 shkurt 16:16
 • shes tablet

  shes tablet

  Shes tablet Shum Pak I perdorur me karte sim dhe micro kart per me Shum info kontakt NE viber 0698829775 cmimi 100milek I diskutushem

  100 Lek
  Berat
  11 shkurt 13:18
 • Xiaomi 32GB Ram3GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Xiaomi 32GB Ram3GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shiten Telefona Xiaomi 32GB te Rinj ne Kuti Ardhur nga Italia Telefoni eshte me (Finger Print) me shenje gishti . Rjeti 3G edhe 4G Memorja 32Gb Ram 3GB Procesori Octa Core 1.4Ghz Camera mbrapa 13M

  220 Lek
  Berat
  10 shkurt 18:18
 • Apple iPhone X

  Apple iPhone X

  Es nuevo y original con un año de garantía internacional, contácteme en Whatsapp para su compra

  600 €
  Berat
  7 shkurt 20:19
 • Iphone

  Iphone

  Shitet iphone 5s ne gjendje shum t mir.. Ose nderohet me iphone 6 +diferencen Cmimi i diskutueshem

  160 Lek
  Berat
  6 shkurt 16:18
 • Iphone 6s 64GB Black

  Iphone 6s 64GB Black

  Shitet iphone 6s 64 GB ne gjendje shume te mire 36000 leke sepse cel esht me nje krisje tek xhami por touch punon ne rregull dhe nuk esht shume e dukshme

  360 Lek
  Berat
  5 shkurt 21:17
 • Shitet SAMSUNG Galaxy S7 Edge

  Shitet SAMSUNG Galaxy S7 Edge

  shitet per arsye krisje te vogel tek xhami as nuk duket fare...eshte funksional cdo gje e ka ne rregull shume pak muaj i perdorur.

  340 Lek
  Berat
  5 shkurt 15:16
 • BRAND NEW- Apple iPhone 8 Plus - 64GB - Gold (Unlo

  BRAND NEW- Apple iPhone 8 Plus - 64GB - Gold (Unlo

  We deal in all kind of electronics eg mobile phones, laptops, ipads, macbook, playstation, HD cameras etc at affordable price.we are based in the united kingdom and UAE Our home delivery to you takes

  300 €
  Kuçovë
  4 shkurt 18:17
 • celular samsung

  celular samsung

  Telefon samsung galaxy s 3 do nje bateri dhe eshte ne rregull vetem ka pak te krisur ekranin.

  30 Lek
  Kuçovë
  3 shkurt 21:17
 • celular samsung

  celular samsung

  Shes celular samsung galaxy s4 do bateri dhe ekrani eshte pak I krisur

  30 Lek
  Kuçovë
  3 shkurt 21:16
 • Shes Iphone 6gold(64gb)

  Shes Iphone 6gold(64gb)

  Shitet Iphone 6 gold (64gb).telefonit i esht djegur qarku,mund te perdoret per pjese,kasa esht ne gjendje shum te mire.cmimi 50 euro(€)

  50 €
  Berat
  3 shkurt 21:16
 • SAMSUNG GALAXY SHËNIM 8 E RE DHE ORIGJINALE

  SAMSUNG GALAXY SHËNIM 8 E RE DHE ORIGJINALE

  SAMSUNG GALAXY SHËNIM 8 E RE DHE ORIGJINALE ** Karakteristikat :: Gjeo-etiketim, video 4k simultane dhe 9MP incizim imazhi, kontakt fokusi, zbulimi i fytyrës / buzëqeshjes, HDR Auto, panoramë. ** WL

  190 €
  Berat
  2 shkurt 18:28
 • APPLE IPHONE X 256GB I RI DHE I ORIGJINAL

  APPLE IPHONE X 256GB I RI DHE I ORIGJINAL

  APPLE IPHONE X 256GB I RI DHE I ORIGJINAL ** 100% origjinal dhe i hapur me të gjitha aksesorët ** Hapni në të gjitha rrjetet Sim ** Njësi e re dhe e papërdorur WHATSAPP OSE CALL :: + 12109434959

  640 €
  Berat
  2 shkurt 18:16
 • Shitet Iphone SE

  Shitet Iphone SE

  E she sepse kam nje cel te ri gjendja 10/10 Super i shpejt 3GR Core A9 Apple 16 GB 12 Mega Pixels 4K Video Cmimi Diskutueshem

  350 Lek
  Berat
  2 shkurt 02:16
 • SHITET 170€ OSE NDERROHET ME IPHONE 6

  SHITET 170€ OSE NDERROHET ME IPHONE 6

  CELULAR LENOVO VIBE P1 GJENDJA 10/10 2GB RAM 16GB ROM..KAMERA 13MEGAPIXEL 5MEGAPIXEL.EKRANI 5.5" I MUNDESUAR NGA SNAPDRAGON..BATERIA 5000 MAH

  Me Marrveshje
  Berat
  1 shkurt 20:29
 • Iphone 6 i bllokuar

  Iphone 6 i bllokuar

  Shitet iphone 6 i bllokuar ne gjendje te mire

  65 Lek
  Berat
  1 shkurt 18:16
 • Apple iphone x 256gb

  Apple iphone x 256gb

  TE GJITHE PER SHITJE (TE TJERE TE ZONAVE) :: 100% Brand New dhe Original me Garanci nga prodhuesi me çmime te volitshme OFERTA E BULKIT :: Ne ofrojmë një Blej 2 merrni 1 falas këtë sezon Artikujt që

  900 €
  Berat
  1 shkurt 01:17
 • samsung j7 prime

  samsung j7 prime

  TE GJITHE PER SHITJE (TE TJERE TE ZONAVE) :: 100% Brand New dhe Original me Garanci nga prodhuesi me çmime te volitshme OFERTA E BULKIT :: Ne ofrojmë një Blej 2 merrni 1 falas këtë sezon Artikujt që

  350 €
  Berat
  1 shkurt 01:16
 • Apple iphone 8 plus 256

  Apple iphone 8 plus 256

  TE GJITHE PER SHITJE (TE TJERE TE ZONAVE) :: 100% Brand New dhe Original me Garanci nga prodhuesi me çmime te volitshme OFERTA E BULKIT :: Ne ofrojmë një Blej 2 merrni 1 falas këtë sezon Artikujt që

  700 €
  Berat
  1 shkurt 01:16
 • Apple Iphone 7

  Apple Iphone 7

  item is brand new original sealed in box comes with 1 year warranty adn 6 month return policy write me here Whatapps Chat :- +16177526383

  309 €
  Kuçovë
  31 janar 14:16
 • I ri Apple Iphone X ngjyrë argjendi-128GB

  I ri Apple Iphone X ngjyrë argjendi-128GB

  I ri Apple Iphone X ngjyrë argjendi-128GB numri whatsapp: +12264013024

  500 €
  Berat
  31 janar 13:16
 • Iphone 7 - Rose Gold 32Gb - Good Condition - EE Ne

  Iphone 7 - Rose Gold 32Gb - Good Condition - EE Ne

  All Accessories complete with Original box. The device is in a used butExcellent condition. - Scratches, marks and/or dents marks to the back cover and side which show obvious signs of use but are not

  295 €
  Berat
  30 janar 22:16
 • Huawei

  Huawei

  Shitet Huawei p8 lite 2017 ose nderrohet me iphone 6

  Me Marrveshje
  Berat
  29 janar 10:26
 • Shes Samsung galaxy s3 neo

  Shes Samsung galaxy s3 neo

  Shes samsung galaxy s3 neo me performanca si te sasmung galaxy s4,viti i prodhimit 2014.Ka 16 Giga.Cmimi 70 euro ose e nderroj me gjera qe me konvenojne.Nuk jetoj ne Berat Por ne Prishtine ne Kosovo .

  70 €
  Berat
  27 janar 11:17
 • Doogee x30

  Doogee x30

  Eshte ne gjendje shume te mire .E shes per arsye se do ble nje telefon tjeter.I perdorur reth 2 -3 muaj.

  90 €
  Berat
  26 janar 22:17
 • Doogee x5 max

  Doogee x5 max

  Doogee x5 max . 1gb ram 8gb rom , me shenje gishti .Me dy karta .Bateri 4000mhA .Androit 6.0..telefonat jan te rinj 65€ ..dergoj ne disa qytete

  65 €
  Kuçovë
  26 janar 15:26
 • Leagoo 32GB 3GBRam i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Leagoo 32GB 3GBRam i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shiten Telefon Leagoo Kiicaa te Rinj ne Kuti Ardhur nga Italia. Telefoni eshte me Fingerprint Memorja Telefonit 32GB Ram 3GB Kamera Mbrapa 13MP Kamera Para 5MP Procesori Octa Core 1.5GHZ Ekarni 5

  170 Lek
  Berat
  25 janar 01:16
 • Leagoo 32GB 3GBRam i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Leagoo 32GB 3GBRam i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shiten Telefona Leagoo Kiicaa te Rinj ne Kuti te Ardhur nga Italia. Telefoni eshte me Fingerprint Memorja Telefonit 32GB Ram 3GB Kamera Mbrapa 13MP Kamera Para 5MP Procesori Octa Core 1.5GHZ Ekarni

  170 Lek
  Kuçovë
  25 janar 01:16