• Brand New Samsung Galaxy S7 EDGE WHATSAPP +917234981538

  Brand New Samsung Galaxy S7 EDGE WHATSAPP +917234981538

  PROMO PROMO PROMO !!!!! Çmimet e veçanta VETEM formojnë kompaninë tonë Produkte origjinale të reja origjinale. Garancia e plotë e fabrikës Blerje direkte. Our On-Going PROMO Përfshin: Blej 2 njësi

  Me Marrveshje
  Librazhd
  7 dhjetor 09:54
 • Brand New Apple Iphone 8 plus WHATSAPP +917234981538

  Brand New Apple Iphone 8 plus WHATSAPP +917234981538

  PROMO PROMO PROMO !!!!! Çmimet e veçanta VETEM formojnë kompaninë tonë Produkte origjinale të reja origjinale. Garancia e plotë e fabrikës Blerje direkte. Our On-Going PROMO Përfshin: Blej 2 njësi

  Me Marrveshje
  Mat
  7 dhjetor 09:42
 • Samsung Galaxy S8 SM-G950U - 64GB

  Samsung Galaxy S8 SM-G950U - 64GB

  Samsung Galaxy S7 Edge / Galaxy S7 / Samsung Galaxy S8 + / Samsung Galaxy S8 SM-G950U - 64GB Për shitje krejt të re origjinal vulosur në produkt kuti. Ne jemi te specializuar në të gjitha produktet e

  550 €
  Dibër
  3 dhjetor 22:16
 • BRANDNEW APPLE IPHONE X 256GB/APPLE IPHONE 8 PLUS/SAMSUNG 8 PLUS

  BRANDNEW APPLE IPHONE X 256GB/APPLE IPHONE 8 PLUS/SAMSUNG 8 PLUS

  Brand New sealed fast Express Courier Shipping genuine sales with receipt/ 12 months apple warranty. PROMO PROMO PROMO!!!!!!! BUY 2 GET 1 FREE BUY 5 GET 2 FREE BUY 10 GET 4 FREE Wha

  600 €
  Librazhd
  3 dhjetor 06:30
 • Shitet telefon samsung galaxy

  Shitet telefon samsung galaxy

  Ne gjendje super

  70 Lek
  Dibër
  1 dhjetor 00:16
 • Samsung Galaxy S4

  Samsung Galaxy S4

  2 muaj i perdor

  200 €
  Bulqizë
  30 nëntor 23:16
 • Samsung Galaxy J1

  Samsung Galaxy J1

  Samsung Galaxy J1

  80 €
  Dibër
  30 nëntor 16:18
 • Apple iPhone 6s Plus - 64GB - Rose Gold (AT & T)

  Apple iPhone 6s Plus - 64GB - Rose Gold (AT & T)

  100% origjinal i ri Me fabrikën e hapur 1 vit garanci ndërkombëtare Gjithashtu vjen me faturë dhe fatura

  300 €
  Dibër
  24 nëntor 19:26
 • Shitet

  Shitet

  shitet samsung Note 3 ne gjendje te perkryer pa asnje lloj difekti dhe nderhyrje. Tel eshte version europian, Ram 3Gb, memoria 33 gb me xham mbrojtes dhe gomin per me shume info kontaktoni ne nr e tel

  22.000 Lek
  Mat
  24 nëntor 19:16
 • ASUS ROG G751JY-T7061H 17,3 Zoll (1TB + SSD 512GB, Intel Core i7, 3,6GHz, 32GB)

  ASUS ROG G751JY-T7061H 17,3 Zoll (1TB + SSD 512GB, Intel Core i7, 3,6GHz, 32GB)

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje [email protected] Skype ::: Abdallah.Mimen Viber chat ;; + 852 55378980

  600 €
  Mat
  24 nëntor 15:50
 • oferta e kredisë midis individëve të shpejtë brenda 48 orëve

  oferta e kredisë midis individëve të shpejtë brenda 48 orëve

  Tu je rešitev . denar v vaš račun v manj kot 72 ur , je ponudba velja za vse pošteni ljudje. Zdaj, ta možnost je na voljo, da vam pomaga priti v neposredni stik z investitorji verjetno, da vas spreml

  100 €
  Bulqizë
  23 nëntor 19:20
 • Apple iPhone 7 Plus 256gb Fabrika e Hapur Jet Blac

  Apple iPhone 7 Plus 256gb Fabrika e Hapur Jet Blac

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje iphone 7 [email protected] Skype ::: Abdallah.Mimen Viber chat ;; + 852 55378980

  450 €
  Bulqizë
  22 nëntor 17:30
 • Apple iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED -128GB- (i shkyç

  Apple iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED -128GB- (i shkyç

  Gjendja: E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku paketimi është ... Lexo më shumë Lloji i kartës së kujtesës: Built-In Memory Madhësia e ekran

  480 €
  Bulqizë
  17 nëntor 16:26
 • Karikues per bateri makinash

  Karikues per bateri makinash

  Car jump starter Karikues per Bateri makinash 12 Volt e ardhur nga Anglia tel 0686427679

  Me Marrveshje
  Dibër
  11 nëntor 13:19
 • Apple iPhone 7 Plus - 256GB

  Apple iPhone 7 Plus - 256GB

  interested buy should send me message here for more details iphone 7 [email protected] Skype::: Abdallah.Mimen

  500 €
  Bulqizë
  9 nëntor 23:17
 • Shitet Asus Zenfone 2

  Shitet Asus Zenfone 2

  Shitet Asus Zenfone 2 Eshte ne gjendje shume te mire Nuk eshte shume i perdorur Vendodhja: Prrenjas

  150.000 Lek
  Librazhd
  8 nëntor 15:19
 • Shitja e markës së re të hapur Apple iPhone X 256g

  Shitja e markës së re të hapur Apple iPhone X 256g

  Shitja e markës së re të hapur Apple iPhone X 256gb vjen me fatura KËTË TJETËR. BLENI 3 GET 1 FREE U provua dhe u testua. I sigurt dhe efektiv. Aprovuar, Dhuruar, 100% nga SHBA. Apple inc Merrni tuaj

  700 €
  Dibër
  8 nëntor 11:20
 • Shitja e markës së re të hapur Apple iPhone X 256g

  Shitja e markës së re të hapur Apple iPhone X 256g

  KËTË TJETËR. BLENI 3 GET 1 FREE U provua dhe u testua. I sigurt dhe efektiv. Aprovuar, Dhuruar, 100% nga SHBA. Apple inc Merrni tuajat dhe shikoni ndryshimin! Ju lutem kontaktoni: skype: o2telecompla

  700 €
  Dibër
  8 nëntor 11:20
 • Samsung Galaxy S8 SM-G950U - 64GB

  Samsung Galaxy S8 SM-G950U - 64GB

  më dërgoni mesazhin këtu për më shumë informacion. [email protected] Skype ::: Abdallah.Mimen

  350 €
  Dibër
  23 tetor 19:18
 • Apple-iPhone-6-Plus-64GB

  Apple-iPhone-6-Plus-64GB

  Apple iPhone 6 Plus - 64GB

  400 €
  Bulqizë
  23 tetor 17:33
 • Apple iPhone 8+ 256GB - (kohëzgjatje) Смартфон

  Apple iPhone 8+ 256GB - (kohëzgjatje) Смартфон

  Pikat kryesore të produktit video Identifikuesit e Produkteve markë Apple Family Line Apple iPhone Model 8+ Rrjeti Lexuara MPN MN972B / A Lloji Smartphone Karakteristikat kryesore Kapaciteti i ruajt

  350 €
  Bulqizë
  21 tetor 23:17
 • Iphine 5s

  Iphine 5s

  Shitet; IPHONE 5S 16 GB gjendja 10\10 pa dallim nga i riu..Pa asnje shenje perdorimi me fingerprint...Ios 11.0.3..E shes per arsye se kam marr tel tjeter..Cmimi; 200 Lek,, i diskutushem.....

  200 Lek
  Bulqizë
  19 tetor 22:17
 • Shitet telefoni CUBOT 100€

  Shitet telefoni CUBOT 100€

  Shitet telefoni i ri i perdorur 1muj me garancion eshte i ruajtur ne gjendje te rregullt. Vendi: Gjilan

  100 €
  Mat
  19 tetor 15:16
 • Samsung Galaxy s8 silver 64gb

  Samsung Galaxy s8 silver 64gb

  Samsung Galaxy s8 silver 64gb Telefone Peshkopi 0697651743

  400 €
  Dibër
  17 tetor 13:18
 • Apple IPhone 8Plus 64GB

  Apple IPhone 8Plus 64GB

  Per shitje ne gjendje te mire dhe vjen me 1 vit prodhues nderkombetar.   me mirësi shtoni për më shumë informacion dhe një bisedë më të mirë whatsapp chat: +17275007096

  850 €
  Bulqizë
  17 tetor 12:25
 • Samsung s8 silver 64gb

  Samsung s8 silver 64gb

  Samsung s8 silver 64 gb

  420 €
  Dibër
  15 tetor 14:27
 • Nokia

  Nokia

  Ne gjendje te mire , me 2 karta, dhe me karte memorje

  5.000 Lek
  Mat
  13 tetor 10:17
 • Samsung s8 silver

  Samsung s8 silver

  Samsung s8 silver

  440 €
  Dibër
  12 tetor 13:19
 • Shitet Samsung Galaxy A5 2017

  Shitet Samsung Galaxy A5 2017

  Telefoni eshte ne gjendje shume te mire, me versionin e fundit Android 7.0 , ngjyre gold, ka nje te plasaritur te vogel ne pjesen e mbrapme qe ndrrohet pa problem, ekrani nuk ka asnje te gervishur. 32

  380 Lek
  Librazhd
  12 tetor 12:18
 • Apple iPhone 7 Plus 128GB

  Apple iPhone 7 Plus 128GB

  Markë e re e mbyllur në kutinë. Origjinali dhe Garancia. Në magazinë dhe gati për anije. Të gjitha prodhimet tona janë të reja origjinale me pajisje të plotë dhe garanci

  450 €
  Dibër
  12 tetor 07:18
 • Apple iPhone 8 Plus 256GB

  Apple iPhone 8 Plus 256GB

  Markë e re e mbyllur në kutinë. Origjinali dhe Garancia. Në magazinë dhe gati për anije. Të gjitha prodhimet tona janë të reja origjinale me pajisje të plotë dhe garanci

  870 €
  Dibër
  12 tetor 07:17
 • Apple iPhone 8 256GB 64GB

  Apple iPhone 8 256GB 64GB

  Apple iPhone 8 & 8 PLUS (256GB / 64GB) TË GJITHA NGJYRAT Markë e re e mbyllur në kutinë. Origjinali dhe Garancia. Në magazinë dhe gati për anije. Të gjitha produts tona janë të reja origjinale me

  800 €
  Dibër
  12 tetor 07:17
 • Apple iPhone 6s 6s Plus

  Apple iPhone 6s 6s Plus

  Markë e re e mbyllur në kutinë. Origjinali dhe Garancia. Në magazinë dhe gati për anije. Të gjitha prodhimet tona janë të reja origjinale me pajisje të plotë dhe garanci

  300 €
  Dibër
  12 tetor 07:17
 • Nokia Lumia 1320 special , akull i ri

  Nokia Lumia 1320 special , akull i ri

  Telefoni eshte ne gjendje shum te mir, i paperdorur ne kuti, arsyeja mosperdorimi 👌🏻👍🏻😉

  Me Marrveshje
  Librazhd
  6 shtator 18:16
 • Apple iPhone 7 Plus 128gb

  Apple iPhone 7 Plus 128gb

  Apple iPhone 7 Plus 128GB e mbyllur origjinal i mbyllur në kutinë me garanci

  400 €
  Bulqizë
  5 shtator 18:26
 • Samsung Galaxy S8 PLus

  Samsung Galaxy S8 PLus

  Samsung Galaxy S8 Plus ka mbyllur origjinalin e vulosur në kutinë me garanci

  500 €
  Bulqizë
  5 shtator 18:26
 • Dooge x6 gjendja si I ri

  Dooge x6 gjendja si I ri

  Shes dooge x6 si I ri vetem Se ka ekranin e plasur pak ne mes por nqs nuk ia vini re nuk duket shume telefoni vjen bashke me kutine letrat nga dyqani karikusin Dhe kollufin mbrojtes cmimi 80 mij lek o

  80 Lek
  Librazhd
  3 shtator 14:26
 • iPhone 6
  800.000 Lek
  Dibër
  2 shtator 23:26
 • Iphone

  Iphone

  Cel:iphone 6 Gb:64 Ngjyra:i zi Verizion:Europian Gjendja 9/10(ka vetem disa gervishtje te lehta) (Perdorur vetem nga nje dore)

  450 Lek
  Dibër
  30 gusht 16:30
 • Iphone 4s 16gig

  Iphone 4s 16gig

  Shes iphone 4s 16 giga ngjyr e zez gjendja 10 me 10 i oa demtuar fare , te interrsuarit te kontaktojn me sms dhe viber telefonatat si hap.

  70.000 Lek
  Dibër
  30 gusht 15:18
 • Iphone 6

  Iphone 6

  Iphone 6 me icloud

  130 Lek
  Mat
  29 gusht 20:26
 • Iphone 6s plus

  Iphone 6s plus

  Iphone 6s plus te sapo ardhrur nga italia ne gjendje shum te mir versione 10.3.3 16gb

  400 €
  Mat
  26 gusht 17:16
 • iPhone 5s

  iPhone 5s

  Iphone 5s i sapo ardhur nga italia ne gjendje shum te mir 16gb

  160 €
  Mat
  26 gusht 17:16
 • iPhone 7

  iPhone 7

  Iphone 7 i sapo ardhur nga italia ne gjendje shum te mir version 10.3.3 32gb me kufjet e vet origjinale 1 jav i perdorur

  500 €
  Mat
  26 gusht 17:16
 • Samsung Galaxy S6 Edge Plus / S7 Edge / S8 / S8 +

  Samsung Galaxy S6 Edge Plus / S7 Edge / S8 / S8 +

  Samsung Galaxy S6 Edge Plus / S7 Edge / S8 / S8 + Genuine dhe në gjendje të përsosur dhe vjen me pajisje të plotë të plotë të mbyllura në kuti me 12-24 muaj garanci dhe faturë. Numri Whats app: +185

  400 €
  Bulqizë
  20 gusht 02:26
 • Sony Xperia

  Sony Xperia

  SHITET SONY XPERIA PER PJESE KEMBIMI

  3.000 Lek
  Mat
  19 gusht 17:16
 • BlackBerry Q10

  BlackBerry Q10

  shitet blackberry Q10 ne gjendje te mir ka shenja perdorimi eshte funksjonal 100% ska asnje problem me parametra shum te mira 2ram 16rom kamrat 2mp para 8mp mbrapa me 4G shum i shpejt si tel per me sh

  85 Lek
  Librazhd
  15 gusht 10:27
 • iPhone 5s

  iPhone 5s

  Tel ka krisje sic duket ne foto siper ekranit . Problem tj nk ka. Cmimi i diskutushem.

  165 €
  Dibër
  6 gusht 19:16
 • Mollë iphone 7 plus 256gb

  Mollë iphone 7 plus 256gb

  Apple iphone i ri i ri 7 plus 256gb. Vjen me pajisje të plotë të mbyllur inbox dhe me një vit garanci ndërkombëtare. Gjendja: E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i padëmtuar në paketi

  500 €
  Bulqizë
  2 gusht 12:18
 • Samsung Galaxy S8 plus 64GB

  Samsung Galaxy S8 plus 64GB

  Krejt të re Samsung Galaxy S8 plus 64gb. Vjen me pajisje të plotë të mbyllur inbox dhe me një vit garanci ndërkombëtare. Gjendja: E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i padëmtuar në pa

  600 €
  Bulqizë
  2 gusht 12:18