• Oneplus 3

  Oneplus 3

  shitet oneplus 3 64 g memorie 6 gb ram ekran 5.5 inch

  290 Lek
  Dibër
  17 shkurt 13:27
 • Shitet

  Shitet

  Eshte ne gjendje shum te mire pune me ca te gervishtura anesore.

  100 Lek
  Librazhd
  16 shkurt 22:16
 • Apple Iphone X

  Apple Iphone X

  Brand New Unlocked Original Apple iphone 8 plus ,iphone X ,iphone 7plus, Samsung galaxy s8, s8+, j7, j5 Ps4 pro 1tb, macbook pro 13inch Whatsapp chat or inbox me +1 (343) 304-8517

  550 €
  Librazhd
  15 shkurt 17:16
 • Apple Iphone X

  Apple Iphone X

  Brand New Unlocked Original Apple iphone 8 plus ,iphone X ,iphone 7plus, Samsung galaxy s8, s8+, j7, j5 Ps4 pro 1tb, macbook pro 13inch Whatsapp chat or inbox me +1 (343) 304-8517

  550 €
  Bulqizë
  15 shkurt 17:16
 • Samsung s8

  Samsung s8

  Shitet samsung galaxy s8

  500 Lek
  Mat
  15 shkurt 00:26
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Bulqizë
  14 shkurt 16:26
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Bulqizë
  14 shkurt 16:16
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Bulqizë
  14 shkurt 16:16
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Dibër
  13 shkurt 22:16
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Mat
  13 shkurt 22:16
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Bulqizë
  13 shkurt 22:16
 • Sony

  Sony

  Shitet sony

  150 €
  Librazhd
  13 shkurt 10:16
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Bulqizë
  11 shkurt 17:20
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Bulqizë
  11 shkurt 17:20
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Bulqizë
  11 shkurt 17:20
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB / 128GB / 64GB

  550 €
  Bulqizë
  10 shkurt 10:19
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB / 128GB / 64GB

  550 €
  Bulqizë
  10 shkurt 10:16
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB / 128GB / 64GB

  550 €
  Dibër
  9 shkurt 23:26
 • iPhone 5

  iPhone 5

  Shitet iPhone 5 ne gjendje shume te mire

  140 Lek
  Dibër
  9 shkurt 18:18
 • Apple iPhone 6S Plus 128GB

  Apple iPhone 6S Plus 128GB

  Apple iPhone 6S Plus 128GB Factory Unlocked Perfect Condition Here we have for sale iPhone 6S Plus 128GB 128GB Factory unlocked Used in perfect condition Please take a good look at high resolution p

  200 €
  Bulqizë
  9 shkurt 10:27
 • Apple iPhone 8 Plus 256 GB (e hapur)

  Apple iPhone 8 Plus 256 GB (e hapur)

  Apple iPhone 8 Plus 256 GB (e hapur) krejt të re në paketimin origjinal. Gati për të transportuar sot! gjendja: i ri: Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i padëmtuar në paketimin origjina

  400 €
  Librazhd
  9 shkurt 10:27
 • Iphone 6S 16gb telefoni i ri pa asnje gervishtje

  Iphone 6S 16gb telefoni i ri pa asnje gervishtje

  Arsyeja: do marr 7+

  330 Lek
  Librazhd
  7 shkurt 17:25
 • samsung

  samsung

  per arsye kalimi ne iphone.. 2 muaj i perdorur i blere ne greqi

  440 €
  Dibër
  1 shkurt 22:16
 • Apple iphoe 8 plus 256gb

  Apple iphoe 8 plus 256gb

  TE GJITHE PER SHITJE (TE TJERE TE ZONAVE) :: 100% Brand New dhe Original me Garanci nga prodhuesi me çmime te volitshme OFERTA E BULKIT :: Ne ofrojmë një Blej 2 merrni 1 falas këtë sezon Artikujt që

  700 €
  Dibër
  1 shkurt 02:16
 • Apple iphone x 256gb

  Apple iphone x 256gb

  TE GJITHE PER SHITJE (TE TJERE TE ZONAVE) :: 100% Brand New dhe Original me Garanci nga prodhuesi me çmime te volitshme OFERTA E BULKIT :: Ne ofrojmë një Blej 2 merrni 1 falas këtë sezon Artikujt që

  900 €
  Dibër
  1 shkurt 01:26
 • samsung j7 prime

  samsung j7 prime

  TE GJITHE PER SHITJE (TE TJERE TE ZONAVE) :: 100% Brand New dhe Original me Garanci nga prodhuesi me çmime te volitshme OFERTA E BULKIT :: Ne ofrojmë një Blej 2 merrni 1 falas këtë sezon Artikujt që

  350 €
  Bulqizë
  1 shkurt 01:16
 • Apple iphone 8 plus

  Apple iphone 8 plus

  TE GJITHE PER SHITJE (TE TJERE TE ZONAVE) :: 100% Brand New dhe Original me Garanci nga prodhuesi me çmime te volitshme OFERTA E BULKIT :: Ne ofrojmë një Blej 2 merrni 1 falas këtë sezon Artikujt që

  700 €
  Bulqizë
  1 shkurt 01:16
 • Apple iphoen x

  Apple iphoen x

  TE GJITHE PER SHITJE (TE TJERE TE ZONAVE) :: 100% Brand New dhe Original me Garanci nga prodhuesi me çmime te volitshme OFERTA E BULKIT :: Ne ofrojmë një Blej 2 merrni 1 falas këtë sezon Artikujt që

  900 €
  Bulqizë
  1 shkurt 01:16
 • Iphone

  Iphone

  Iphone 6 64gb 10/10

  265 €
  Bulqizë
  28 janar 21:26
 • samsung A3 2016

  samsung A3 2016

  shitet- 250 gjendja- 10/10 shum pak i perdorur A3 2016 iphone5- 130 gjendja-9/10 ose nderrohen me iphone 6, 6s +,- diference lekesh

  350 Lek
  Mat
  19 janar 23:16
 • SAMSUNG GALAXY S6 3G RAM 32 GB

  SAMSUNG GALAXY S6 3G RAM 32 GB

  Shes Samsung Galaxy s6 ne kuti me karikues usb ,kufje origjinale te telefonit. Gjendja perfekte pa shenja perdorimi shum pak i perdor .shitet per arsye mos perdorimi. Faleminderit

  260 Lek
  Librazhd
  16 janar 11:26
 • Samsung Galaxy S8 plus

  Samsung Galaxy S8 plus

  na kontaktoni blej 2 merrni 1 falas Email: [email protected] whatsapp :: + 1 (413) 296-2431 Rezolucioni i kamerës: 12.0MP Sistemi operativ: Android Madhësia e ekranit: 6.2 "Markë: Samsung MPN:

  247 €
  Bulqizë
  16 janar 11:26
 • Samsung Galaxy S4 Gt-19505

  Samsung Galaxy S4 Gt-19505

  Gjendja 9/10 ne gjendje shume te mire teknike .. Shitet ose ndrrohet me iphone 5s ne gjendje te mir ..

  Me Marrveshje
  Mat
  15 janar 14:26
 • Apple iPhone 6 Plus - 256GB -

  Apple iPhone 6 Plus - 256GB -

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje [email protected] Skype :::::::::::: Abdallah.Mimen Viber chat ::::: + 852 55378980 WhatsApp chat ::::: + 229 6

  460 €
  Bulqizë
  14 janar 08:26
 • LG G3

  LG G3

  shes telefon LG G3 ne gjendje super

  150 Lek
  Dibër
  13 janar 21:16
 • Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare

  Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare

  Mirëmbrëma, zotëri, madams të përfundojë shqetësimet tuaja të paturit e një të holla hua, në qoftë se ju jeni serioz, atëherë unë mund të ju ndihmojë. Im kredi duke filluar nga 2000€ për 189.000€ me n

  40 €
  Bulqizë
  11 janar 20:16
 • shitet tel sony ericson

  shitet tel sony ericson

  ne gjendje te mir pune

  15 €
  Librazhd
  9 janar 22:26
 • Samsung S6 versioni eiropian shum pak i perdor

  Samsung S6 versioni eiropian shum pak i perdor

  Shes s6 gold 3G Ram 32GB memorje ne kuti me te gjitha aksesoret original. Super okazion

  270 Lek
  Librazhd
  9 janar 03:16
 • Vodafone smart prime 6

  Vodafone smart prime 6

  Shes vodafone smart prime 6 me cmim okazion eshte vetem 6 muaj i perdorur me kellef orgjinal prodhimi i 2015 PARAMETRAT Kamera 8mp Ram 1gb Version 5.0.2

  110 Lek
  Librazhd
  5 janar 17:29
 • Iphone 6 Gold

  Iphone 6 Gold

  Shitet Iphone 6 I Ardhur nga anglia...Gjendja 9.5/10 I mirembajtur dhe i perdorur gjithmon me klluf mbrojtes... Disponoj Karikues origjinal...SHenja te lehta perdorimi...Versioni i Fundit i iOS... 16

  280 Lek
  Librazhd
  2 janar 16:16
 • Samsung Galaxy S6 edge +

  Samsung Galaxy S6 edge +

  Telefoni eshte ne gjendje shume te mire.

  30.000 Lek
  Librazhd
  29 dhjetor 10:16
 • Apple iPhone 7 Plus MBYLL! - 64GB - Hapësira gri (e hapur)

  Apple iPhone 7 Plus MBYLL! - 64GB - Hapësira gri (e hapur)

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit xmas promo blej 2 merrni 1 falas Nëse jeni të interesuar, ju lutemi kontaktoni: Biseda Skype :: Marco.tarun

  400 €
  Librazhd
  25 dhjetor 19:05
 • Apple iPhone 7 plus - 256GB - Rose ari

  Apple iPhone 7 plus - 256GB - Rose ari

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit xmas promo blej 2 merrni 1 falas Nëse jeni të interesuar, ju lutemi kontaktoni: Biseda Skype :: Marco.tarun

  520 €
  Librazhd
  25 dhjetor 19:00
 • Ari i vërtetë 24K me krom të Apple iPhone 7 Plus -128GB - (Lexuar) Smartphone

  Ari i vërtetë 24K me krom të Apple iPhone 7 Plus -128GB - (Lexuar) Smartphone

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit xmas promo blej 2 merrni 1 falas Nëse jeni të interesuar, ju lutemi kontaktoni: Biseda Skype :: Marco.tarun

  500 €
  Librazhd
  25 dhjetor 18:57
 • APPLE iPHONE 8 PLUS SILVER 256GB BRAND NEW FABRIKEN E ZBULUAR SMARTPHONE

  APPLE iPHONE 8 PLUS SILVER 256GB BRAND NEW FABRIKEN E ZBULUAR SMARTPHONE

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit xmas promo blej 2 merrni 1 falas Nëse jeni të interesuar, ju lutemi kontaktoni: Biseda Skype :: Marco.tarun

  750 €
  Librazhd
  25 dhjetor 18:52
 • Apple iPhone X 256GB Silver / Hapësira Grey

  Apple iPhone X 256GB Silver / Hapësira Grey

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit xmas promo blej 2 merrni 1 falas Nëse jeni të interesuar, ju lutemi kontaktoni: Biseda Skype :: Marco.tarun

  800 €
  Librazhd
  25 dhjetor 18:48
 • iPhone 5s 32gb

  iPhone 5s 32gb

  Shes iphone 5s ne gjendje shum te mir 32gb nuk i punon butoni i mesit i diskutushem

  190 Lek
  Mat
  25 dhjetor 18:29
 • Apple IPhone 8 Plus 256GB Me garanci Apple Care

  Apple IPhone 8 Plus 256GB Me garanci Apple Care

  All our products are original and come with warranty. interested buyers should contact me directly by email Whatsaap +234 8084113952

  600 €
  Bulqizë
  24 dhjetor 14:17
 • Apple IPhone 8 Plus 256GB Me garanci Apple Care

  Apple IPhone 8 Plus 256GB Me garanci Apple Care

  All our products are original and come with warranty. interested buyers should contact me directly by email Whatsaap +234 8084113952

  600 €
  Bulqizë
  24 dhjetor 14:17
 • DM

  DM

  Telefoni eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga australia.Telefoni eshte 16 GB dhe 2G rom. Cmimi i diskutueshem

  200 Lek
  Dibër
  23 dhjetor 20:16