• 2 foto
  shes Doogee x30 viti 2017, 16 gb,
  Telefona celulare

  shes Doogee x30 viti 2017, 16 gb,

  shes Doogee x30 i vitit 2017 + update 2018, 16 gb pa asnje difekt vetem ka dy krica te vogla te came

  Delvinë Sot, 13:02
  120 Lek
 • 2 foto
  shes Doogee x30 viti 2017, 16 gb,
  Telefona celulare

  shes Doogee x30 viti 2017, 16 gb,

  shes doogee x30 ne gjendje shume te mire pa asnje problem vetem esht pak i kricur te camera perpara,

  Delvinë Dje, 13:09
  130 Lek
 • 1 foto
  Samsung j1 mini
  Telefona celulare

  Samsung j1 mini

  shitet per arsye qejfi!Shitet pa karikus

  Sarandë 18 maj 22:26
  70 Lek
 • 0 foto
  Shitet IPHONE 5S GOLD
  Telefona celulare

  Shitet IPHONE 5S GOLD

  Shitet iphone 5s gold ne gjendje shum te mir , 16 gb.

  Vlorë 18 maj 22:16
  100 Lek
 • 1 foto
  Iphone 6 okazion
  Telefona celulare

  Iphone 6 okazion

  Shitet iphone i ri ! Ka nje muaj qe eshte hapur nga kutia ! Gjendja 10/10 ! Cmimi 200 euro Eshte 32

  Vlorë 18 maj 17:27
  200 €
 • 4 foto
  Shes Black Berry KEY ONE i bler ne gjermani
  Telefona celulare

  Shes Black Berry KEY ONE i bler ne gjermani

  Shes Black Berry KEY one i bler ne gjermani 20 dit i perdorur praktikisht akull i ri 10/10.Eshte i s

  Vlorë 16 maj 17:18
  420 €
 • 0 foto
  Shes Huawei P9 Lite te ri ne kuti
  Telefona celulare

  Shes Huawei P9 Lite te ri ne kuti

  Smartphone Huawei P9 Lite. Camera 16/8 mpxl System Android 7.0 Ram 2 GB Rom 16 GB Batery 3200 mph

  Vlorë 15 maj 21:26
  200 €
 • 1 foto
  iPhone 6
  Telefona celulare

  iPhone 6

  Shitet IPhone 6 ne gjendje shume te mire 16g

  Vlorë 14 maj 14:19
  190 Lek
 • 2 foto
  iPhone 4s
  Telefona celulare

  iPhone 4s

  iPhone 4s

  Vlorë 14 maj 14:16
  70.000 Lek
 • 3 foto
  Tablet ASUS
  Telefona celulare

  Tablet ASUS

  Tablet ASUS fonepad K012 gjendja 9/10 ekrani-7' CPU-1.4GHz RAM-1GB ROM-8GB bateri-4200MHA 📷-2/1.3MP

  Vlorë 13 maj 18:16
  150 Lek
 • 0 foto
  Nderrohen tre tel
  Telefona celulare

  Nderrohen tre tel

  Iphone 4 32GB , samsung galaxy s3 , alcatel one touch .. te tre jan ne gjendje pune , samsungu ka ek

  Vlorë 13 maj 17:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  samsung s6 edge
  Telefona celulare

  samsung s6 edge

  samsung s6 edge gold ne gjendje perfekte pa asnje gervishtje.

  Vlorë 13 maj 10:16
  220 €
 • 4 foto
  HUAWEI 16.Gb android shes+nderoj
  Telefona celulare

  HUAWEI 16.Gb android shes+nderoj

  Shes nderoj telefon android 16 Gb eshte i peredispozuar per memo kart 120 Gb i ri i perdorur pak ne

  Vlorë 12 maj 19:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Samsung Galaxy S9 Plus,S9,S8 Plus,S8,S7 Edge,S7,No
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9 Plus,S9,S8 Plus,S8,S7 Edge,S7,No

  Të gjithë telefonat tanë janë 100% origjinale, të reja, të mbyllura në kutinë origjinale me të gjith

  Delvinë 10 maj 21:16
  650 €
 • 6 foto
  IPhone X,8 Plus,8.7 Plus,7,6S Plus,6S,6 Plus,6 All
  Telefona celulare

  IPhone X,8 Plus,8.7 Plus,7,6S Plus,6S,6 Plus,6 All

  Të gjithë telefonat tanë janë 100% origjinale, të reja, të mbyllura në kutinë origjinale me të gjith

  Sarandë 10 maj 19:27
  570 €
 • 0 foto
  iPhone 6
  Telefona celulare

  iPhone 6

  I perdorur ne gjendje shume te mire gold

  Sarandë 9 maj 16:27
  200 €
 • 0 foto
  Shitet Doogee X60l
  Telefona celulare

  Shitet Doogee X60l

  shitet Doogee x60l akull I ri pa asnje shenje perdorimi nje jave ka qe esht ble

  Vlorë 8 maj 19:26
  140 Lek
 • 0 foto
  iPhone 7 (red)
  Telefona celulare

  iPhone 7 (red)

  Nderrohet iphone 7 red 128 giga ne gjendje shume te mire me Apple Watch seria 2 stainless steel ose

  Vlorë 7 maj 19:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Blackberry Q10
  Telefona celulare

  Blackberry Q10

  Blackberry Q10 ne gjendje shum te mire

  Vlorë 6 maj 23:16
  70 Lek
 • 1 foto
  iPhone 7
  Telefona celulare

  iPhone 7

  Iphone 7 / 128 GB I perdorur.Gjendja 10, pa gervishje. Cmimi 500 mije leke.

  Vlorë 6 maj 20:26
  500 Lek
 • 1 foto
  iPhone 5s gold
  Telefona celulare

  iPhone 5s gold

  Shitet iphone 5s gold

  Vlorë 5 maj 22:26
  120 Lek
 • 0 foto
  Iphone 7 PLUS 128 GB BLERE NE SUEDI
  Telefona celulare

  Iphone 7 PLUS 128 GB BLERE NE SUEDI

  Iphone PLUS 128 GB BLERE NE SUEDI... Me scontrino + kutine origjinale + karikusin origjinal E nde

  Vlorë 2 maj 18:26
  469 €
 • 0 foto
  iPhone 5s gold
  Telefona celulare

  iPhone 5s gold

  I phone 5s gold ne gjendje te mire 9\10

  Vlorë 30 prill 21:26
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Ipad 5 (5 generation) 2017 me icloud
  Telefona celulare

  Shitet Ipad 5 (5 generation) 2017 me icloud

  Shitet Ipad 5 (5 generation) 2017 me icloud. Ne gjendje 10/10 perfekte,

  Vlorë 30 prill 12:26
  100 €
 • 2 foto
  Iphone x edhe iphone 6
  Telefona celulare

  Iphone x edhe iphone 6

  Shiten iphone x dy jave i perdorur64gb edhe iphone 6 ne gjendje te shkelyqer 10/10 32 gb Cmimi 110

  Vlorë 29 prill 19:26
  110 €
 • 2 foto
  okazion sgs S7 edge i pa demtuar
  Telefona celulare

  okazion sgs S7 edge i pa demtuar

  telefoni esht n gj3ndje t mir pa gervishtur edhe n ekran

  Vlorë 29 prill 16:16
  300 Lek
 • 2 foto
  iPhone X
  Telefona celulare

  iPhone X

  Fabrika origjinale e re e zbuluar e mbyllur iPhone X 256GB me pajisje të plota dhe të plotë dhe pa p

  Delvinë 29 prill 12:26
  600 €
 • 2 foto
  iPhone X
  Telefona celulare

  iPhone X

  Fabrika origjinale e re e zbuluar e mbyllur iPhone X 256GB me pajisje të plota dhe të plotë dhe pa p

  Vlorë 29 prill 11:27
  600 €
 • 5 foto
  Shitet BlackBerry Z10
  Telefona celulare

  Shitet BlackBerry Z10

  Shitet BlackBerry Z10 16 gb per arsye mosperdorimi Gjendja 10/10 70 mij leke i diskutueshem

  Vlorë 26 prill 20:16
  70 Lek
 • 0 foto
  Samsung S6 blu
  Telefona celulare

  Samsung S6 blu

  Shes s6 te persorur kam 10 muaj qe e perdor ka shenja te dukshme perdorimi, esht ne gjendje super po

  Vlorë 26 prill 18:26
  180 Lek
 • 0 foto
  Unlocked iPhone X 256GB
  Telefona celulare

  Unlocked iPhone X 256GB

  Fabrika origjinale e re e prodhuar e mbyllur e mbyllur me iPhone X me pajisje të plota dhe me sim të

  Vlorë 26 prill 06:16
  600 €
 • 0 foto
  iPhone X
  Telefona celulare

  iPhone X

  Fabrika origjinale e re e prodhuar e mbyllur e mbyllur me iPhone X me pajisje të plota dhe me sim të

  Sarandë 26 prill 06:16
  600 €
 • 2 foto
  Shitet iphone 6
  Telefona celulare

  Shitet iphone 6

  Shitet iphone 6 16gb ne gjendje perfekte me kuti te gjitha aksesoret.

  Sarandë 25 prill 11:26
  25.000 Lek
 • 1 foto
  iPhone 7 plus
  Telefona celulare

  iPhone 7 plus

  Brand New Unlocked Original Apple iphone 8 plus ,iphone X ,iphone 7plus, Samsung galaxy s9, s8+, j7

  Vlorë 23 prill 19:16
  500 €
 • 0 foto
  Shitet s7 edge 15 dit i perdorur
  Telefona celulare

  Shitet s7 edge 15 dit i perdorur

  Shes s7 edge 15 dit i perdorur pa shenja perdorimi telefoni esht akull i ri per me teper kontaktoni

  Vlorë 20 prill 16:19
  300 €
 • 6 foto
  Iphone 7+ 32gb i zi
  Telefona celulare

  Iphone 7+ 32gb i zi

  Shitet Iphone 7+ 32gb Ngjyra e zez Karikus Origjinal Me kuti me garanci nga dyqani ku esh blere Te

  Vlorë 19 prill 14:16
  520 €
 • 0 foto
  3 telefona nokia karikues
  Telefona celulare

  3 telefona nokia karikues

  shes 3 telefona nokia sebashku me karikues 10mije leke

  Vlorë 18 prill 17:17
  10 Lek
 • 2 foto
  wiko rainbow jam
  Telefona celulare

  wiko rainbow jam

  RAM-1GB ROM-8GB CPU-1.3GHz EKRANI-5' CAMERA-8MP/5MP eshte ne gjendje pune edhe tuchi i punon vetem s

  Vlorë 18 prill 15:16
  50 Lek
 • 0 foto
  NEW IPHONE X 256GB WHATSAPP +15082668523
  Telefona celulare

  NEW IPHONE X 256GB WHATSAPP +15082668523

  100% origjinale I ri Mbyllur në Kutinë I hapur për çdo operator 12 muaj garanci të plotë gjithashtu

  Delvinë 18 prill 03:26
  485 €
 • 0 foto
   iphone 8plus whatsapp +15082668523
  Telefona celulare

  iphone 8plus whatsapp +15082668523

  100% origjinale I ri Mbyllur në Kutinë I hapur për çdo operator 12 muaj garanci të plotë gjithashtu

  Delvinë 18 prill 03:16
  402 €
 • 1 foto
  Shes Iphone 6s 64Gb
  Telefona celulare

  Shes Iphone 6s 64Gb

  Shes Iphone 6s 64Gb, ne gjendje shume te mire. Ka vetem disa shenja minimale perdorimi. Cmimi 350 m

  Vlorë 18 prill 02:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Iphone 7, 128 GB
  Telefona celulare

  Iphone 7, 128 GB

  Iphone 7 128 GB i zi mat Ka vetem gervishjet e vogla ne kapak si duken dhe ne foto te cilat jane ber

  Vlorë 17 prill 23:16
  450 €
 • 5 foto
  Okazionn iPhone 6s Plus 64 gb
  Telefona celulare

  Okazionn iPhone 6s Plus 64 gb

  iPhone 6s Plus 64 gb ne gjendje shum te mire nga bateria ka shenja te vogla perdorimi

  Vlorë 17 prill 13:26
  315 €
 • 3 foto
  iPhone7
  Telefona celulare

  iPhone7

  iPhone 7 ne gjendje shum t mire,gervishje te vogla ne kas ne cepat e telefonit cmimi pak i disk

  Vlorë 16 prill 13:21
  430 Lek
 • 0 foto
  Okazion!!
Shes Huawei Smartwatch 2
  Telefona celulare

  Okazion!! Shes Huawei Smartwatch 2

  Huawei smartwatch 2, ngjyre portokalli, me karte Sim. E re ne kuti.

  Vlorë 16 prill 12:16
  170 €
 • 3 foto
  LEAGOO 4 GIGA RAM 64 MEMORIA
  Telefona celulare

  LEAGOO 4 GIGA RAM 64 MEMORIA

  super i shpejt 4 giga ram shenje gishti perfekte duall sim 64 giga memoria ndroit 7.1 3 kamera 16

  Vlorë 15 prill 15:17
  180 Lek
 • 4 foto
  Iphone 7 red 128 giga
  Telefona celulare

  Iphone 7 red 128 giga

  Shitet ose nderrohet me iphone 8 ose 8 plus dhe diferenc.

  Vlorë 14 prill 12:16
  560 Lek
 • 3 foto
  Huawei P8 Lite Tim Perfekt👌
  Telefona celulare

  Huawei P8 Lite Tim Perfekt👌

  Shitet Huawei P8 Lite per arsye se bleva nje smartphone tjeter. Telefoni eshte blere ne Itali , esht

  Vlorë 13 prill 23:26
  230.000 Lek
 • 1 foto
  samsung j 5
  Telefona celulare

  samsung j 5

  J 5 2015 1.5 g ram 8 g memorje cmim i duskutushen

  Sarandë 12 prill 20:26
  10.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Iphone 5s Gold
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 5s Gold

  Shitet Iphone 5s Gold 16 GB .Telefoni eshte ne gjendje te mire .Cmimi i diskutueshem !

  Vlorë 12 prill 14:26
  15.000 Lek