• Iphone 7 32 GB 500 Mijlek

  Iphone 7 32 GB 500 Mijlek

  Iphone 7 32 GB 500 mijlek Me shenja perdorimi

  50.000 Lek
  Vlorë
  Dje, 18:17
 • 2cop iphone 6s 64GB 350mij lek secili

  2cop iphone 6s 64GB 350mij lek secili

  2cop iphone 6s 64 GB gjendja 10/10 silver gray black i blere ne France shitet per arsye mosperdorimi,i gatshem per cdo prove,shoqerohet me karikues origjinal te vetin.per me teper fotot jane aktuale.c

  300 €
  Vlorë
  17 shkurt 11:16
 • Shitet ose nderrohet galaxy note 8

  Shitet ose nderrohet galaxy note 8

  Shitet ose nderrohet galaxy note 8 1 jav i perdorur 550€ ose nderrohet me iphone telefoni ka nje te krisur te vogel tek sensori larte qe nuk ndikon ne perdorim nuk eshte shume i dukshem.

  550 €
  Vlorë
  15 shkurt 19:18
 • Okazion Nokia Lumia 920 32GBMemorie

  Okazion Nokia Lumia 920 32GBMemorie

  shes nokia lumia 920 i mbajtur si celular i perdorur 3 muaj i kam ber xham te ri punon shum mir touchi vetem tre butonat e fundit mund te ken shkeputje dhe nuk punojn (gje qe rregullohet) prandaj e sh

  40 €
  Vlorë
  15 shkurt 14:16
 • APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 3

  550 €
  Sarandë
  14 shkurt 16:26
 • Samsung 4g

  Samsung 4g

  Ram. 1 GB. Memorie. 8 GB + Sd card 4Gb Karikuesi i tij origjinal. Pa kufje.

  80 €
  Vlorë
  12 shkurt 09:26
 • Celular lenovo +karikues original+bateri e jashte

  Celular lenovo +karikues original+bateri e jashte

  Shes celular lenovo.nje nga smartfonet me te mire android dhe shum ekonomik,kamera 13 mega pixel .memorie 16 GB ,ram 2gb,rezolucioni I ekranit super,kompleti permban nje bateri the jashteme Pawer ban

  13.000 Lek
  Vlorë
  11 shkurt 23:19
 • iPhone 6

  iPhone 6

  Shitet iphon 6 200 milek i pa hapur asnjer n servis gjendja 10 10

  200 Lek
  Vlorë
  10 shkurt 16:26
 • Shitet iphone 6 200 milek

  Shitet iphone 6 200 milek

  Shitet iphone 6 200 milek i pa hapur asnjer n servis cdo pjes originale

  200 Lek
  Vlorë
  10 shkurt 15:18
 • kompjuter laptop

  kompjuter laptop

  shesim kompjuter laptop teper cilesor me parametra shum te mira ,kompjuteri esh shum pak dite i perdorur i ardhur nga gjermania eshte pothuajse i ri me cmim te arsyeshem . Cemimi 200000 mije te vjetra

  20.000 Lek
  Vlorë
  10 shkurt 12:30
 • Blackberry

  Blackberry

  Ne gjendje shume te mire shitet per arsye mos perdorimi ose me sakte su perdor asnjehere. Nuk ka asnje gervishje

  120 €
  Vlorë
  10 shkurt 09:16
 • Shitet iphone 6 230

  Shitet iphone 6 230

  Shitet iphone 6 i pa hapur asnjer ne servis cdo pjes originale

  230 Lek
  Vlorë
  9 shkurt 16:16
 • J3 2016

  J3 2016

  4 muaj i perdorur..ne gjendje shume te mire

  100 €
  Vlorë
  9 shkurt 13:16
 • LG K10

  LG K10

  mundesi nderimi me cel tj, 3 muaj ka qe eshte i perdorur

  170 Lek
  Vlorë
  8 shkurt 22:22
 • SAMSUNG NOTE 5 32gb 4GB RAM! 260LEK I DISK

  SAMSUNG NOTE 5 32gb 4GB RAM! 260LEK I DISK

  SAMSUNG NOTE 5 32GB , 4GB RAM , 2K EKRAN . TELEFONI KA CDO GJE FUNKSIONALE SHOQEROHET DHE ME NJE COVER . KA DISA SHENJA PERDORIMI . PER ME SHUME INFO KLIKONI TE LINKU : https://www.gsmarena.com/samsun

  260 Lek
  Vlorë
  8 shkurt 19:33
 • Shitet htc 20 milek

  Shitet htc 20 milek

  Shitet htc 20 milek

  20 Lek
  Vlorë
  8 shkurt 19:33
 • SAMSUNG NOTE 5 32gb 4GB RAM! 260LEK I DISK

  SAMSUNG NOTE 5 32gb 4GB RAM! 260LEK I DISK

  SAMSUNG NOTE 5 GOLD ME 32GB DHE 4GB RAM . TELEFONI KA DISA SHENJA SIC DUKEN DHE NE FOTO. CDO GJE E KA FUNKSIONALE DHE KA DHE KASE MBROJTSE . PER ME SHUME HAPNI LINKUN https://www.gsmarena.com/samsung_

  260 Lek
  Vlorë
  8 shkurt 18:26
 • Nokia c7 30 milek

  Nokia c7 30 milek

  Shitet nokia c7 30 milek

  30 Lek
  Vlorë
  8 shkurt 18:26
 • Shitet ose nderrohet iphone 7

  Shitet ose nderrohet iphone 7

  Tekefoni eshte ne gjendje (10/10) per me teper info kontaktoni ne numrin e cel

  450 €
  Vlorë
  8 shkurt 16:29
 • Iphone 7 si i ri

  Iphone 7 si i ri

  Shitet iphone 7 gjendja (10/10) Per me teper info cel 0699595569 Cmimi i diskutueshem

  410 €
  Vlorë
  8 shkurt 16:26
 • Apple iPhone 7 Plus - 128GB - Jet Black (e shkyçur)

  Apple iPhone 7 Plus - 128GB - Jet Black (e shkyçur)

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje [email protected] Skype :::::::::::: Abdallah.Mimen Viber chat ::::: + 852 55378980 WhatsApp chat ::::: +

  500 €
  Vlorë
  7 shkurt 03:14
 • A3-2016

  A3-2016

  Shitet ose ndrohet samsung a3-2016 Ne gjendje perfekte cmimi 170 mij lek.

  130 €
  Vlorë
  6 shkurt 12:19
 • iPhone 6

  iPhone 6

  Iphone 6 2 muaj i perdorur 16 GB vlore

  300 Lek
  Vlorë
  5 shkurt 23:16
 • ipon 5

  ipon 5

  ne gjendje te mire

  160 Lek
  Vlorë
  5 shkurt 15:26
 • samsung s4 16g

  samsung s4 16g

  shitet samsung galaxy s4.gjendje shume te mire pune.pa karikus

  50 €
  Vlorë
  4 shkurt 20:27
 • Shitet Asus Zenfone Max okazion!!!

  Shitet Asus Zenfone Max okazion!!!

  Shitet telefoni ne foto ska asnje gervishtje te vogel eshte i pajisur me nj xham mbrojtes te vendosur dhe nje rezerve dhe me 2 cover 2 gb ram 16 gb memorje mban bateri 4-5 dite te mos e perdoresh kur

  83 €
  Vlorë
  4 shkurt 20:16
 • She's cigare elektronike

  She's cigare elektronike

  E ardhur nga germania 1 jave e perdorur cmimi I arsye she 0683575336

  5.000 Lek
  Vlorë
  4 shkurt 20:16
 • Shitet iphone 6 ne gjendje shume te mire

  Shitet iphone 6 ne gjendje shume te mire

  Telefoni shitet per te blere nje model me te ri, eshte blere i ri dhe perdorur vetem nga nje person! Ne gjendje shume te mire! Mbajtur gjithmone me xham mbrojtes dhe kase!

  220 €
  Sarandë
  4 shkurt 15:26
 • Samsung Galaxy Note 5

  Samsung Galaxy Note 5

  Telefoni eshte ne gjendje te mir, pa gervishtje ose probleme te tjera .Kellef Kundra Ujit Kufje Karikus . Cmimi i panegociueshem .

  40.000 Lek
  Vlorë
  3 shkurt 16:17
 • Shitet huawei P9 lite

  Shitet huawei P9 lite

  Huawei viti 2016 , android 7.0 , 3GB ram , 16GB memory ... telefoni eshte shum pak i perdor , nuk ka as edhe nje problem ..

  150.000 Lek
  Vlorë
  2 shkurt 20:16
 • Iphone 6 i bllokuar 50 milek

  Iphone 6 i bllokuar 50 milek

  Iphone 6

  50 Lek
  Vlorë
  2 shkurt 17:17
 • Doogee x30

  Doogee x30

  Shes ose ndroj doogee x30 versioni 7.0 16 gb as nje muaj i perdorur ne gjendje fantastike pa asnji gervishtje e shes per shkak se nuk e kam qef marken doogee. Ju pres

  140 Lek
  Delvinë
  1 shkurt 20:11
 • samsung j7 prime

  samsung j7 prime

  TE GJITHE PER SHITJE (TE TJERE TE ZONAVE) :: 100% Brand New dhe Original me Garanci nga prodhuesi me çmime te volitshme OFERTA E BULKIT :: Ne ofrojmë një Blej 2 merrni 1 falas këtë sezon Artikujt që

  350 €
  Delvinë
  1 shkurt 01:26
 • Apple iphone 8 plus 256gb

  Apple iphone 8 plus 256gb

  TE GJITHE PER SHITJE (TE TJERE TE ZONAVE) :: 100% Brand New dhe Original me Garanci nga prodhuesi me çmime te volitshme OFERTA E BULKIT :: Ne ofrojmë një Blej 2 merrni 1 falas këtë sezon Artikujt që

  700 €
  Delvinë
  1 shkurt 01:16
 • Apple iphone x

  Apple iphone x

  TE GJITHE PER SHITJE (TE TJERE TE ZONAVE) :: 100% Brand New dhe Original me Garanci nga prodhuesi me çmime te volitshme OFERTA E BULKIT :: Ne ofrojmë një Blej 2 merrni 1 falas këtë sezon Artikujt që

  900 €
  Delvinë
  1 shkurt 01:16
 • Samsung S6 Edge Plus GOLD European

  Samsung S6 Edge Plus GOLD European

  Super telefon. Eshte ne gjendje te shkelqyer dhe mban shum bateri,10 muaj I perdorur. Mbajtur vetem me kellef pa asnje gervishje. Ka vetem nje krisje ne cep te ekranit, nuk pengon asgje ne shikim dhe

  150 €
  Vlorë
  31 janar 19:07
 • shitet

  shitet

  ka 2 muaj qe eshte blere dhe pa shenja perdorimi eshte me 2 vjet garabci 7" inc 8 gb rom 1 gb ram processor 1.3 ghz eshte i shpejte ne perdorim sistem android 6.0 2 camera wifi sd card 32 gb kariku

  60 Lek
  Vlorë
  31 janar 17:26
 • soni

  soni

  sony xperia xa ultra 16 gb memorja, 3 gb rami.. e shes per arsye mos perdorimi se kam tel tjeter, tel ka nje shenj te zez ne ekran por qe nuk krijon problem ne pamje dhe ne prekje, nga anet te tjera t

  160 Lek
  Sarandë
  31 janar 15:16
 • Apple Iphone 8plus ngjyra Zi -128GB

  Apple Iphone 8plus ngjyra Zi -128GB

  I ri Apple Iphone 8plus ngjyra Zi -128GB numri whatsapp: +12264013024

  380 €
  Delvinë
  31 janar 13:18
 • Shitet iphon 6

  Shitet iphon 6

  Shitet iphone 6 230 milek gjendja 10 10 i pa hapur asnjer ne servis

  230 Lek
  Vlorë
  29 janar 22:16
 • Shitet ose nderrohet HUAWEI HONOR 8

  Shitet ose nderrohet HUAWEI HONOR 8

  Huawei Honor 8 5.2 inch FHD 1080p Procesor 2.3 GHz 4 GB RAM 32 GB memorje e brendshme 2 kamera prapa 12 MP Kamera perpara 8 MP Bateri 3000 mAh me fast charging. 0-100% brenda 90-100 minuta Fingerprin

  295 €
  Vlorë
  29 janar 17:16
 • Iphone 7 plus jet black 128 giga

  Iphone 7 plus jet black 128 giga

  iPhone 7 Plus jet black 128 giga me shenja te lehta perdorimi nderrohet me ngjyr silver 32 giga telefoni ka kutine dhe karikusin origjinal.

  500 €
  Vlorë
  29 janar 10:26
 • Shitet iphone 6 230 lek

  Shitet iphone 6 230 lek

  Shitet iphone 6 , gjendja 9-10 cdo pjes originale

  230 Lek
  Vlorë
  29 janar 00:16
 • samsung galaxy s3 neo

  samsung galaxy s3 neo

  Telefoni ne gjendje shume te mire.Ka disa gervishje te lehta ne ansore te krijuara nga kasa mbrojtes. Cmimi i diskutushem.

  200 Lek
  Vlorë
  28 janar 21:26
 • Apple iPhone 7 128GB

  Apple iPhone 7 128GB

  Phone in excellent condition. Has never fallen, no damage or scratching the case. in the presence of all documents, and a full set of accessories: headphones, chargers, protective glasses. All phone f

  415 €
  Delvinë
  28 janar 17:26
 • Shitet iphone 5s icloud 30 milek

  Shitet iphone 5s icloud 30 milek

  Shitet iphone 5s me icloud

  30 Lek
  Vlorë
  28 janar 17:16
 • Celular lenovo

  Celular lenovo

  Shes celular lenovo .2 kamera frontale 13 mega pixel,

  15.000 Lek
  Vlorë
  27 janar 21:16
 • Zhbllokojmë telefona android

  Zhbllokojmë telefona android

  Zhbllokojmë , formatojmë dhe programojmë telefona android të cdo lloji.

  10 €
  Delvinë
  26 janar 18:26
 • Shitet iphone 6S

  Shitet iphone 6S

  Shitet iphone 6S ne gjendje perfekte 32giga . Pa asnje shenje , shume pak i perdorur . GJENDIE 9/10 . Karikus dhe kufje origjinale . Cmimi 280€ i pa diskutushem

  280 €
  Vlorë
  25 janar 15:16
 • Okazion Lumia 920 32GB

  Okazion Lumia 920 32GB

  Okazion,???Shes Nokia Lumia 920 në gjendje të shkëlqyer. Shitet për arsye mos përdorimi Pa asnjë problem përdorimi,pa asnjë dëmtim,apo gërvishje,,i përdorur gjithmonë me mbrojtës. Çmimi pak i didisku

  75 €
  Vlorë
  23 janar 17:19