Elektronikë në shitje në Rajoni i Vlorës

 • 5 foto
  Dell Alienware
  Kompjutera

  Dell Alienware

  Alienware Gaming Laptop •15inch•16gb ram•Intel Core i5 2.90ghz•Graphic Card NVIDIA GeForce

  Vlorë Dje, 23:25
  900 €
 • 2 foto
  PS4 + 8 LOJRA\n
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 + 8 LOJRA\n

  PS4 500GB / 1 joystick Ne gjendje shume te mire , i perdorur vetem nga 1 person PS4 -300 MJL PS4+8

  Vlorë Dje, 22:52
  300 Lek
 • 1 foto
  play station 3 160gb
  Lojra per PC / Videolojra

  play station 3 160gb

  pershendetje shes play station 3 160GB I modifikuar me 4 lojra origjinale te cilat jane gta v call

  Vlorë Dje, 21:52
  1 Lek
 • 4 foto
  HUAWEI MATE 10 PRO (I RI, NE KUTI)
  Telefona celulare

  HUAWEI MATE 10 PRO (I RI, NE KUTI)

  Shitet Huawei Mate 10 Pro. Telefoni eshte i ri ne kuti bashke me te gjithe aksesoret perkates. Telef

  Vlorë Dje, 19:53
  375 €
 • 8 foto
  KOMPJUTER KOMPLET + TAVOLINE
  Kompjutera

  KOMPJUTER KOMPLET + TAVOLINE

  Shitet pc DELL i kompletur me ekran mouse tastjer bokse dhe kamer. Parametrat: Procesor core 2 duo E

  Vlorë Dje, 17:57
  250 Lek
 • 3 foto
  iphone 6 - 16GB silver
  Telefona celulare

  iphone 6 - 16GB silver

  iphone 6 - 16 GB silver ne gjendje te mire 100 euro cmim i padiskutueshem

  Vlorë Dje, 16:58
  100 €
 • 3 foto
  Asus Notebook N552VX-FW131T
  Kompjutera

  Asus Notebook N552VX-FW131T

  Shitet Laptop Asus blere ne itali i ri. Display 15.6\" FHD, Intel core i7-6700HQ 2.60 Ghz, Nvidia GT

  Vlorë Dje, 16:43
  700 €
 • 1 foto
  Shiten urgjent 2 ps3+1 tv 42 lg full hd
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten urgjent 2 ps3+1 tv 42 lg full hd

  Shes 2 ps3 me 10 lojra te zgjedhura me updatet e fundit totalisht te kompletuar 150 lek .. 1 tv Lg

  Vlorë Dje, 16:14
  150 Lek
 • 0 foto
  Hedh lojra ps3 me cip e pa cip
  Lojra per PC / Videolojra

  Hedh lojra ps3 me cip e pa cip

  Instaloj lojra ne ps3 te gjitha tipeve si me cip (MULTIMAN) dhe pa cip.. LOJRAT NGA ME ZGJEDHURAT ME

  Vlorë Dje, 16:14
  25 Lek
 • 1 foto
  ?SHITET URGJENT PS4 +2 CD?
  Lojra per PC / Videolojra

  ?SHITET URGJENT PS4 +2 CD?

  Shes ps4 super slim.. shume pak koh i perdorur per arsyeje mosperdorini..ps4 ka 1 lev dhe fishat pe

  Vlorë Dje, 16:13
  299 Lek
 • 8 foto
  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP

  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP Hitman: Absolution Sniper Elite III FIFA 18 Need for Speed: Hot Pur

  Vlorë Dje, 13:40
  20 Lek
 • 7 foto
  Shitet Adres Fortnite
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Adres Fortnite

  Shiten Adresa Fortnite

  Vlorë Dje, 13:40
  100 Lek
 • 4 foto
  PS4 SLIM
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 SLIM

  SHITET PS4 SLIM 500GB GJENDJA PERFEKTE 10/10 NUK I KA MBARUAR AKOMA FLETA E GARANCISË KU ËSH

  Vlorë Dje, 12:31
  32.000 Lek
 • 0 foto
  okazion ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  okazion ps4

  shes ps4 ne gjendje shume te mire me nj lev .....kush esht i interesuar ju lutem ne nr e tel kontakt

  Vlorë Dje, 11:23
  200 €
 • 3 foto
  Samsung galxy s8 cmimi 270
  Telefona celulare

  Samsung galxy s8 cmimi 270

  Okazion samsung galxy s8 gjendja 10 10 64gb 4gb ram cmimi 270 me xham mbrojs me xhel dhe cover dhura

  Vlorë Dje, 06:51
  270 Lek
 • 3 foto
  Samsung Galaxy Shënim 9 SM-N960U 128GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Shënim 9 SM-N960U 128GB

  Samsung Galaxy Shënim 9 SM-N960U - 128GB - Oqeani Blu (i Hapur) (SIM i vetëm) Në Kutinë origjinale

  Vlorë 24 qershor 16:58
  300 €
 • 1 foto
  Sony Xplode wofer 1000 wat
  Audio / CD / Stereo

  Sony Xplode wofer 1000 wat

  Wofer 1000 wat, shitet per arsye mosperdorimi

  Vlorë 24 qershor 13:26
  100 €
 • 1 foto
  Amplifikator 1000 watt,
  Audio / CD / Stereo

  Amplifikator 1000 watt,

  Amplifikatori eshte super shume pak i perdorur, eshte i kompletuar me gjithe fishat

  Vlorë 24 qershor 13:25
  70 €
 • 11 foto
  Boj origjinale dhe compatible Hp samsung etj
  Pjese per kompjuter

  Boj origjinale dhe compatible Hp samsung etj

  Bojra Origjinale: HP 05A HP 11A HP 42A Samsung ML 1610 Samsung SCX 4521 Samsung MLT 1052 S Samsung

  Vlorë 24 qershor 08:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  telofon
  Telefona celulare

  telofon

  i bukur

  Vlorë 23 qershor 23:22
  200 Lek
 • 3 foto
  Laptop alienware r3
  Kompjutera

  Laptop alienware r3

  16gb ram 500gb ssd Kart grafike te dedikuar 4gb ram Windows10 I perdorur

  Vlorë 23 qershor 22:58
  1.000 €
 • 0 foto
  2 ps3 5 leva 250 mi lek
  Pjese per kompjuter

  2 ps3 5 leva 250 mi lek

  2 ps3 5 leva njeri me 6 lojra njeri nuk ka jan me cip hidhen kollaj lojrat

  Vlorë 23 qershor 17:49
  250 Lek
 • 4 foto
  PS3 SLIM
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SLIM

  SHITET PS3 SLIM ME LEVËN DHE FISHAT PËRKATËS SI DHE DISA DISQE SI NË FIG. SHITET PËR 16000 LEK I DIS

  Vlorë 23 qershor 14:56
  16.000 Lek
 • 5 foto
  PS3 SLIM 500GB
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SLIM 500GB

  SHITET PS3 SLIM 500 GB NË GJENDJE SUPER ME MULTIMAN ME 16 LOJRA TË INSTALUARA ME LEVËN SUPER DHE FIS

  Vlorë 23 qershor 14:56
  19.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET PS3 SLIM 500GB
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET PS3 SLIM 500GB

  SHITET PS3 SLIM 500GB ME LEVËN DHE FISHAT PËRKATËSE ME ÇIP DHE 8 LOJRA TË INSTALUARA SI NË FIG. SHIT

  Vlorë 23 qershor 14:55
  19.000 Lek
 • 3 foto
  Nintendo 64
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo 64

  Shitet Nintendo 64 i Zi origjinal me nje doreze gati akull te re qe ska asnje problem dhe ka analog

  Vlorë 23 qershor 14:01
  12.000 Lek
 • 5 foto
  Okazion shitet dhe ndrohet iphone 7 plus
  Telefona celulare

  Okazion shitet dhe ndrohet iphone 7 plus

  Shitet dhe ndrohet iphone 7 plus ne gjendje 10/10 prefekt na te gjitha.per me shum info kontaktoni n

  Vlorë 22 qershor 14:11
  38.000 Lek
 • 0 foto
   RAM DDR2 LAPTOPI ME SUPER CMIM OFERTE 5mij lek co
  Pjese per kompjuter

  RAM DDR2 LAPTOPI ME SUPER CMIM OFERTE 5mij lek co

  ✅SHITEN RAM DDR2 PER LAPTOP ✅shiten te gjithe ose secli 500leke per ramet nga 1gb ✅Kontakt: 69

  Vlorë 22 qershor 12:31
  5 Lek
 • 6 foto
  KARTE WIFI DHE PROCESORA PER LAPTOP DHE PC
  Pjese per kompjuter

  KARTE WIFI DHE PROCESORA PER LAPTOP DHE PC

  shiten procesora per laptop. i3 dual core dhe core 2 duo. gjithashtu dhe karta grafike, wifi, ram dd

  Vlorë 22 qershor 12:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   KASE PER PC TE MADH per 10mij lek
  Pjese per kompjuter

  KASE PER PC TE MADH per 10mij lek

  shitet kas origjinale per pc te madh per 10mije leke te vjetra

  Vlorë 22 qershor 12:30
  1 Lek
 • 0 foto
  OFERTE KARTE GRAFIKE 128mb PC DDR1
  Pjese per kompjuter

  OFERTE KARTE GRAFIKE 128mb PC DDR1

  shiten karta grafike per pc te madh, per ram ddr ,ddr1 karta 128mb dhe 64mb kontakt: 069 65 80 424

  Vlorë 22 qershor 12:30
  1 Lek
 • 0 foto
  Toshiba Satellite
  Kompjutera

  Toshiba Satellite

  Toshiba Satellite C660/660D Gpu-315m 2gb Vram cpu-i3 3120m 2.50GHz Ram-4 GB DDR3 / 4 Slots HDD-500GB

  Vlorë 22 qershor 01:35
  150 €
 • 2 foto
  Stende Projektori origjinale Fuego
  Pjese per kompjuter

  Stende Projektori origjinale Fuego

  Stenda eshte shume pak e persorur, dhe shume praktike,

  Vlorë 21 qershor 18:56
  80 €
 • 4 foto
  OKAZION 6S 128 GIGA 210 EURO
  Telefona celulare

  OKAZION 6S 128 GIGA 210 EURO

  SHITET IPHONE 6S 128 GIGA OKAZION 250.000 LEKE.ME KARIKUES ORIGJINAL KELLEF XHAM MBROJTES

  Vlorë 21 qershor 10:59
  210 €
 • 3 foto
  Tablet ASUS me sim 3G
  Telefona celulare

  Tablet ASUS me sim 3G

  Tablet ASUS fonepad K012 gjendja 9/10 ekrani-7' me sim 3G CPU-1.4GHz RAM-1GB ROM-8GB bateri-4200MHA

  Vlorë 20 qershor 23:56
  100 Lek
 • 0 foto
  USB 16GB
  Pjese per kompjuter

  USB 16GB

  USB 16GB verbatim e pa perdorur fare cmimi: 5mije leke

  Vlorë 20 qershor 23:56
  5 Lek
 • 2 foto
  Galaxy S6 edge+
  Telefona celulare

  Galaxy S6 edge+

  Galaxy S6 edge+ 32gb

  Vlorë 20 qershor 23:56
  250 Lek
 • 1 foto
  Navigatore kasetofon
  Audio / CD / Stereo

  Navigatore kasetofon

  navigatore kasetofon Xomax per Volkswagen eshte i pa perdorur fare ekrani 7' cmimi: 150€

  Vlorë 20 qershor 23:56
  150 €
 • 0 foto
  Formula1 2013 PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Formula1 2013 PS3

  Formula1 2013 ps3 cmimi: 5mije leke

  Vlorë 20 qershor 23:56
  5 Lek
 • 1 foto
  Bokse
  Audio / CD / Stereo

  Bokse

  bokse me fish AUX 5W 5mije leke

  Vlorë 20 qershor 23:55
  5 Lek
 • 1 foto
  Huawei Honor 9 lite
  Telefona celulare

  Huawei Honor 9 lite

  Shitet Huawei Honor 9 Lite, ekran fantastik infinity 5.65 inch 32Gb 3 Ram model europian kamerat me

  Vlorë 20 qershor 23:11
  100 €
 • 2 foto
  Nintendo Wii
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo Wii

  NINTENDO Wii 2 leva 7 lojra Gjendje shume e mire

  Vlorë 20 qershor 20:07
  4.000 Lek
 • 1 foto
  Iphone 5 se
  Telefona celulare

  Iphone 5 se

  Shitet iphone 5se ne gjendje perfekte esht i bllokuar i gjetur jasht shtetit

  Vlorë 19 qershor 09:56
  60 €
 • 2 foto
  Power bank
  Shtesa per telefon celulare

  Power bank

  Shitet power bank karikon celin me wirles dhe me kabull karikon vetem samsung jo iphone

  Vlorë 19 qershor 09:47
  70 €
 • 0 foto
  Kufje bluetooth bokse bluetooth
  Audio / CD / Stereo

  Kufje bluetooth bokse bluetooth

  Shes nje Kufje bluetooth dhe nje bokse bluetooth jane te reja te ardhura nga Germany Jan super te m

  Vlorë 18 qershor 14:38
  90 €
 • 0 foto
  Lojra ps3 e ps4
  Pjese per kompjuter

  Lojra ps3 e ps4

  Pes 2019 -ps4 Tomb Raider -ps4 Fifa 14 , 15 , 16 -ps4 Blur -ps3 Far cry 4 -ps3 Need for speed hot pu

  Vlorë 17 qershor 12:37
  100 Lek
 • 5 foto
  LAPTOP SAMSUNG R530 EKRAN 15.6"
  Kompjutera

  LAPTOP SAMSUNG R530 EKRAN 15.6"

  SHITET LAPTOP SAMSUNG R530 NË GJENDJE SHUMË TË MIRË ME PROGRAM WINDOWS 10 !

  Vlorë 17 qershor 12:06
  18.000 Lek
 • 1 foto
  SHTITE LAPTOP HP ELITEBOOK CORE I5 2.6 GHZ
  Kompjutera

  SHTITE LAPTOP HP ELITEBOOK CORE I5 2.6 GHZ

  SHTITE LAPTOP HP ELITEBOOK CORE I5 2.6 GHZ NE GJENDJE PERFEKTE WINDOWS 10

  Vlorë 14 qershor 20:40
  290 €
 • 2 foto
  Shitet Iphone 6s 64giga,ne gjendje super
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 6s 64giga,ne gjendje super

  Shes iphone 6s 64 giga,me kellef xham mbrojtes,karikues origjinal,,,240.000 leke

  Vlorë 14 qershor 19:27
  199 €
 • 1 foto
  BLEJ TEL TE BLLOKUAR-CMIMI I KENAQSHEM
  Telefona celulare

  BLEJ TEL TE BLLOKUAR-CMIMI I KENAQSHEM

  BLEJ TEL TE BLLOKUAR ME ICLOUD OSE TE BLLOKUAR ME KARTEN SIM,CMIMI I KENAQSHEM

  Vlorë 14 qershor 19:26
  Me Marrveshje