Vetura
Fier

VW Volkswagen | Scirocco | Vetura në shitje në Fier

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Volkswagen scirocco
  Vetura

  Volkswagen scirocco

  me dogan

  Fier 31 gusht 13:30
  8.000 €
 • 5 foto
  Scirocco okazion
  Vetura

  Scirocco okazion

  Makina eshte ne gjendje perfekte 2 vite e ardhur nga gjermania dhe ka ber shum pak km ne Shqiperi.

  Fier 26 prill 13:53
  7.500 €