Vetura
Lezhë

Vetura në shitje në Lezhë | Benzinë |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Evo 300 4MATIC
  Vetura

  Evo 300 4MATIC

  SHITET ✅E KLAS 300 4MATIC EVO SERIA W211 ✅F 1 ✅SPORT EDITION LIMITET ✅VITI I PRODHIMIT 200

  Lezhë Sot, 07:38
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Ml 63 AMG viti 2008. Super Full Opsion
  Vetura

  Ml 63 AMG viti 2008. Super Full Opsion

  Shitet Ml 63 AMG origjinale Viti 2008. . Me 206.000 km origjinale .Dogan e paguar i sa po arrdhur.

  Lezhë 29 maj 09:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ford exckursion
  Vetura

  Ford exckursion

  Shitet ford exckursion viti 2003 motorr 5.4 benzine makina asht ne gjendje shum te mire e pa zhdogan

  Lezhë 18 maj 13:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Opel Corsa 1.2 benzin -96
  Vetura

  Opel Corsa 1.2 benzin -96

  Shitet opel corsa 1.2 benzine e 96'. Letrat te prera deri me 24 gusht 2017. Ne gjendje te mire motor

  Lezhë 29 prill 01:21
  1.000 €
 • 8 foto
  Shitet ose Ndrrohet Opel Astra 1.6 Benzine
  Vetura

  Shitet ose Ndrrohet Opel Astra 1.6 Benzine

  Shitet opel astra 1.6 benzine ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike.Shitet edhe c clas 200

  Lezhë 16 shkurt 19:54
  1.000 €
 • 4 foto
  Shitet Renault Clio Viti 1999
  Vetura

  Shitet Renault Clio Viti 1999

  Shitet Renault Clio Viti 1999 Benzin 1400 kb 157000 km Letrat deri me 19-06-2019 Çmimi 700 Euro Tel

  Lezhë 23 dhjetor 19:27
  700 €
 • 5 foto
  Autopjese kembimi Naki
  Vetura

  Autopjese kembimi Naki

  Autopjese kembimi Naki Bmw Kosove Mitrovice Pjes per X6 5.0 Hibrit 520F10,Bmw320,Bmw530,Bmw730

  Lezhë 25 nëntor 10:54
  300 €
 • 0 foto
  Shitet Ose Ndrrohet (Me Makin Te Vogel Benzin Gaz)
  Vetura

  Shitet Ose Ndrrohet (Me Makin Te Vogel Benzin Gaz)

  Shes opel atra makina eshte 1.6 benzin e vitit 95 me dokumenta per nje vit.makine pune ne super gjen

  Lezhë 19 nëntor 17:40
  Me Marrveshje
 • 14 foto
  Benz w204 c350 272hp 4 matic panoramic.
  Vetura

  Benz w204 c350 272hp 4 matic panoramic.

  Vetem shitet. Jo nderrime. Makine e veqante e klasit vet W204 avantgarde full opsin 7g tronic . Fene

  Lezhë 18 nëntor 04:02
  15.000 €
 • 0 foto
  Benz A Clas ne gjendje shume te mire.
  Vetura

  Benz A Clas ne gjendje shume te mire.

  Shitet Benz A Class 140 benzine me dokumenta deri ne tetor 2019. Makina eshte ne gjendje shume te mi

  Lezhë 22 shtator 18:37
  1.700 €
 • 3 foto
  Shitet Mercedes C 200 CDI.Full Servis.Vitit 2000.
  Vetura

  Shitet Mercedes C 200 CDI.Full Servis.Vitit 2000.

  Shitet Mecedes C200 CDI i vitit 2000 full servis.Makina eshte me targa AA te bardha.Cel:0673058155 &

  Lezhë 11 shtator 23:44
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET FORD FIESTA 1.2 BENZINE.OKAZION!
  Vetura

  SHITET FORD FIESTA 1.2 BENZINE.OKAZION!

  shitet ford fiesta ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorrike. OKAZION! shiten 2 peugeto ku nj

  Lezhë 11 shtator 18:08
  230.000 Lek
 • 0 foto
  Okazion Mercedes Benz CLA
  Vetura

  Okazion Mercedes Benz CLA

  Makina eshte ne gjendje perfekte.Makina ndodhet ne itali.I ka te gjitha sherbimet e kryera. Per me s

  Lezhë 5 shtator 15:27
  22.000 €
 • 5 foto
  TOYOTA AVENSIS
  Vetura

  TOYOTA AVENSIS

  Shitet Toyota Avensis ne gjendje te shkelqyer, me sherbime te kryera dhe letrat e prera deri ne Maj

  Lezhë 4 shtator 20:10
  5.000 €
 • 3 foto
  shitet htundai ne gjendje te mire 1. 4 benzine
  Vetura

  shitet htundai ne gjendje te mire 1. 4 benzine

  shitet hyundai ne gjendje te mire 1. 4 benzine per me shum informacion kontaktoni ne nr tel flm

  Lezhë 2 shtator 10:38
  2.100 €
 • 0 foto
  Fiat Punto benzin
  Vetura

  Fiat Punto benzin

  Shitet fiat punto 1.2 benzin vp 1998 me taksa dhe dhe kolaudim deri ne prill 2020 eshte ne gjendje

  Lezhë 20 gusht 12:45
  800 Lek
 • 0 foto
  test
  Vetura

  test

  testettetrstsetstsetse

  Lezhë 18 gusht 22:43
  1.000 €
 • 9 foto
  GOLF V
  Vetura

  GOLF V

  Golf V , makina eshte super , ne gjenje perfekte me veshje lekure , panoramik , amplifike centrale f

  Lezhë 15 gusht 08:58
  8.000 €
 • 5 foto
  okazion golf 4 benzin 1\'6 çmimi 1250€
  Vetura

  okazion golf 4 benzin 1\'6 çmimi 1250€

  shitet golf 4 benzin me dokumenta te rregullta ne gjendje sh te mire ngyr blu tek der me disqe alumi

  Lezhë 13 gusht 11:25
  1.250 €
 • 0 foto
  benz mercedez
  Vetura

  benz mercedez

  benz mercedez A180 facelift

  Lezhë 12 gusht 21:36
  20.000 €
 • 0 foto
  Corsa 1.2
  Vetura

  Corsa 1.2

  Opel corsa 1.2 benzin automat .super gjendje

  Lezhë 26 korrik 21:31
  2.700 €
 • 0 foto
  Corsa
  Vetura

  Corsa

  Opel corsa benzin 1.2 super gjendje.90 mij km origjinale

  Lezhë 26 korrik 19:51
  2.700 €
 • 6 foto
  Shitet E clas
  Vetura

  Shitet E clas

  Viti 2007 Motorr 220 Evo Letrat dhe siguracionet per 1 vit

  Lezhë 21 korrik 18:13
  7.500 €
 • 5 foto
  Opeli
  Vetura

  Opeli

  Opel corsa 1.2 benzin.automat

  Lezhë 21 korrik 12:04
  2.700 €
 • 2 foto
  Shes fiat uno
  Vetura

  Shes fiat uno

  Shes fiat uno problem ne motorr letrat i kam dozuar 300 mij lek

  Lezhë 19 korrik 17:19
  300 Lek
 • 0 foto
  Mercedes Benz A Clas.
  Vetura

  Mercedes Benz A Clas.

  Shitet benz A Class 140 benzine, makina eshte ne gjendje te mire. Me letra deri ne tetor 2019.

  Lezhë 10 korrik 17:55
  1.600 €
 • 4 foto
  E lehte per tu perdorur
  Vetura

  E lehte per tu perdorur

  Shes opel agilen per arsye emigrimi makina eshte ne gjendje te mire 1.2 benzine gjyra e kuqe nr:0683

  Lezhë 8 korrik 20:30
  1.800 €
 • 1 foto
  Okazionnn OPEL CORSA 2002
  Vetura

  Okazionnn OPEL CORSA 2002

  Shes opel corsa te vitit 2002 me letra deri dhjetor 2019 motor 1.0 benzine

  Lezhë 1 korrik 22:34
  1.200 €
 • 3 foto
  Opel corsa
  Vetura

  Opel corsa

  Opel corsa 1.2 benzin 2005 automat 80 mij km origjinala

  Lezhë 28 qershor 09:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Merced Benz Cls 350 benzine viti 2004. 7000 euri
  Vetura

  Merced Benz Cls 350 benzine viti 2004. 7000 euri

  Shitet mercedes benz Cls 350 benzine ne gjendje shum te mire pune e gatshme per cdo lloj prove. Te g

  Lezhë 27 qershor 14:06
  7.000 €
 • 4 foto
  Peugeot 206 1.4 Benzin
  Vetura

  Peugeot 206 1.4 Benzin

  Shes peugeot 206 viti 2001 1.4 benzin e gatshme per cdo lloj prove

  Lezhë 22 qershor 00:10
  1.500 €
 • 1 foto
  opel korsa ne gjendje te mir 900 cilindrata 3 pis
  Vetura

  opel korsa ne gjendje te mir 900 cilindrata 3 pis

  me letra dhe munsi nrrimit me nje makin ma te malle

  Lezhë 19 qershor 20:33
  1.200 €
 • 0 foto
  okaziooon
  Vetura

  okaziooon

  shitet fiat punto 1.2 benxin me dokumenta deri ne janar 2020 siguracion t mbaruar rreth 4 muaj, cmim

  Lezhë 11 qershor 21:40
  700 €
 • 0 foto
  Toyota Yaris 1.0
  Vetura

  Toyota Yaris 1.0

  Shitet tayota yaris 1.0 benzine. Me tgjitha sherbimet e bera. Eshte shume e mbajtur. Cmimi i diskutu

  Lezhë 6 qershor 23:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fiat Punto 1.2 2004
  Vetura

  Fiat Punto 1.2 2004

  E ardhur nga Italia, makina eshte e perdorur nga une ne itali. Ne gjendje shume te mire dhe paster.

  Lezhë 19 janar 14:38
  1.400 €
 • 4 foto
  Fiat punto 2004
  Vetura

  Fiat punto 2004

  E sapo ardhur nga Italia. Me km origjinale. Eshte me cdo gje e rregullt dhe e gatshme per cdo lloj p

  Lezhë 22 nëntor 17:49
  1.700 €
 • 4 foto
  Fiat Punto 2004
  Vetura

  Fiat Punto 2004

  E sapo ardhur nga Italia. Me km origjinale. Eshte me cdo gje e rregullt dhe e gatshme per cdo lloj p

  Lezhë 21 nëntor 20:14
  1.700 €
 • 4 foto
  Fiat Punto 2004
  Vetura

  Fiat Punto 2004

  E sapo ardhur nga Italia. Me km origjinale. Eshte me cdo gje e rregullt dhe e gatshme per cdo lloj p

  Lezhë 21 nëntor 10:48
  1.700 €
 • 4 foto
  Fiat Punto 2004
  Vetura

  Fiat Punto 2004

  E sapo ardhur nga Italia. Me km origjinale. Eshte me cdo gje e rregullt dhe e gatshme per cdo lloj p

  Lezhë 18 nëntor 18:31
  1.700 €
 • 5 foto
  Fiat Punto 2004
  Vetura

  Fiat Punto 2004

  E sapo ardhur nga Italia. Me km origjinale. Eshte me cdo gje e rregullt dhe e gatshme per cdo lloj p

  Lezhë 15 nëntor 23:49
  1.700 €
 • 5 foto
  Smart ForFour
  Vetura

  Smart ForFour

  E sapo ardhur nga Gjermania, Km origjinale. Makina ka gjendje perfekte dhe shume e paster. E gatshme

  Lezhë 5 nëntor 00:00
  1.900 €
 • 8 foto
  Fiat Punto 2004
  Vetura

  Fiat Punto 2004

  E sapo ardhur nga Italia, Km origjinale. Makina ka gjendje perfekte dhe shume e paster. E gatshme pe

  Lezhë 31 tetor 18:02
  1.700 €
 • 0 foto
  Fiat Punto 2004
  Vetura

  Fiat Punto 2004

  E sapo ardhur nga Gjermania, Km origjinale. Makina ka gjendje perfekte dhe shume e paster. E gatshme

  Lezhë 23 tetor 18:20
  2.200 €
 • 0 foto
  Fiat Punto 2004
  Vetura

  Fiat Punto 2004

  E sapo ardhur nga Gjermania, Km origjinale. Makina ka gjendje perfekte dhe shume e paster. E gatshme

  Lezhë 21 tetor 18:48
  2.200 €
 • 0 foto
  Fiat Punto 2004
  Vetura

  Fiat Punto 2004

  E sapo ardhur nga Gjermania, Km origjinale. Makina ka gjendje perfekte dhe shume e paster. E gatshme

  Lezhë 19 tetor 11:57
  2.200 €
 • 0 foto
  Fiat Punto 2004
  Vetura

  Fiat Punto 2004

  E sapo ardhur nga Gjermania, Km origjinale. Makina ka gjendje perfekte dhe shume e paster. E gatshme

  Lezhë 18 tetor 14:57
  2.200 €
 • 0 foto
  Fiat Punto 1.2 Petrol 2004
  Vetura

  Fiat Punto 1.2 Petrol 2004

  E sapo ardhur nga Gjermania, me km origjinale. Makina eshte me cdo gje ne rregull dhe teper e paster

  Lezhë 17 tetor 14:41
  2.100 €