Vetura
Lushnjë

Audi | A6 | Vetura në shitje në Lushnjë

Kategoria

Lloji

Modeli

A6

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  AUDI A6
  Vetura

  AUDI A6

  Shitet Audi A6 vit prodhim 2013. I ardhur nga Gjermania, ne super gjendje. Motorr 2.0 Tdi nafte. Dis

  Lushnjë 29 prill 16:20
  21.000 €
 • 0 foto
  Audi A6 4x4 -06
  Vetura

  Audi A6 4x4 -06

  Audi A6 3.2 fsi 4x4 benzin/gaz...Opsionet:kamjo automatice+tronic,condicioner,marsha ne timon F1,tim

  Lushnjë 28 prill 21:10
  8.000 €
 • 11 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Audi A6 avante viti 2015 motorr 2000 me 190 kw i sapo ardhur nga Gjermania full opsion.Makina jo tre

  Lushnjë 17 shtator 13:35
  26.700 €
 • 8 foto
  Shitet & ndrohet
  Vetura

  Shitet & ndrohet

  Audi A6 fund viti 2008 leje qarkullimi ka dal 2009 Motor 300cc naft pa taks luksi Sherbimet e bera n

  Lushnjë 16 shtator 23:35
  7.400 €
 • 6 foto
  Audi A6, 2.0 , 2015
  Vetura

  Audi A6, 2.0 , 2015

  Shitet Audi A6 viti 2015 2.0 nafte , te gjitha sherbimet e bera , gomat te sapo vena , vetem nje vit

  Lushnjë 5 shtator 18:47
  27.500 €
 • 5 foto
  Shitet Audi A6 2.7 TDI!
  Vetura

  Shitet Audi A6 2.7 TDI!

  Shitet Audi A6 i vitit 2007 manuale,6 marshe,ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike.Makina ka 2

  Lushnjë 20 gusht 13:31
  7.500 €
 • 3 foto
  Audi a6 avant Quattro full opsion
  Vetura

  Audi a6 avant Quattro full opsion

  Audi a6 avant Quattro 2.5 4x4 full opsion letrat deri janar 2020

  Lushnjë 2 gusht 14:14
  3.000 €
 • 5 foto
  Audi A6 shitet/ndrrohet
  Vetura

  Audi A6 shitet/ndrrohet

  Audi A6 viti 2009 Motor 300cc pa taks luksi 4 goma te reja 80% Tapiceri lekur shum e paster Bagazhie

  Lushnjë 20 korrik 23:32
  7.800 €
 • 6 foto
  Audi A6 3mish cuatro 09
  Vetura

  Audi A6 3mish cuatro 09

  Audi A6 3mish cuuatro viti 2009 makina eshte ne gjendje te shkelqyer e por sa targuar dhe me te gjit

  Lushnjë 5 korrik 09:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi A6 shitet - ndrrohet
  Vetura

  Audi A6 shitet - ndrrohet

  Audi A6 viti 2009 Makina ka ardhur nga franca ka 2 muaj qe perdoret ne shqiperi vetem nga un.. pasqy

  Lushnjë 27 qershor 13:46
  7.800 €