Vetura
Mallakastër

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Mallakastër

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Vw sharon
  Vetura

  Vw sharon

  Makina ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike motor 1.9 TDI per me shum info kontaktoni

  Mallakastër 23 prill 11:32
  1.500 €
 • 4 foto
  shitet golf 4
  Vetura

  shitet golf 4

  shitet golf 4 viti 99-2000 ne gjendje shum te mir 1 vit po ben qe ka ardhur na gjermania me letra de

  Mallakastër 4 prill 01:47
  1.600 €
 • 3 foto
  Sharon
  Vetura

  Sharon

  Makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike. Cmimi i diskutueshem

  Mallakastër 2 prill 01:57
  1.800 €
 • 4 foto
  Volkswagen Touran 1999
  Vetura

  Volkswagen Touran 1999

  Makina eshte ne gjendje te mire.Me letra te paguara deri ne janar 2019.

  Mallakastër 1 prill 10:37
  220.000 Lek