Vetura
Podujevë

Citroen | Vetura në shitje në Podujevë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Shes Pikapin
  Vetura

  Shes Pikapin

  Shes pikapin ne gjendje te rregullt me dekumenta te Ch Qmimi me Marveshje

  Podujevë 24 shtator 08:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes citroen nemo
  Vetura

  Shes citroen nemo

  Eshte ne gjendje shum te mir i po sa ardhur nga gjermania.

  Podujevë 23 gusht 19:22
  4.700 €
 • 2 foto
  Citroen Jumper 2.5TD
  Vetura

  Citroen Jumper 2.5TD

  Shitet kombi i punes Citroen Jumper 2.5TD , i posardhur nga jasht , ne gjendje te rregullt me dogan

  Podujevë 2 gusht 17:24
  2.700 €
 • 3 foto
  Citroen C4 1.4 Benzin (2014)
  Vetura

  Citroen C4 1.4 Benzin (2014)

  1 vit regjistrim RKS

  Podujevë 2 gusht 07:44
  6.500 €
 • 5 foto
  Me marrveshje
  Vetura

  Me marrveshje

  Shitet Citroen c4 ne ngjendje te rregullt I posarexhistruar viti 2005 1.6 diesel .vetura osht ne ngj

  Podujevë 31 korrik 09:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet 1700
  Vetura

  Shitet 1700

  Shes citroen c5 viti 2006 pa dogan osht ne gjendje shun te rregullt qmimi 1700 per me shum infor

  Podujevë 21 qershor 13:11
  1.700 €
 • 2 foto
  shitet citroeni c5 ngjendje shum tmir
  Vetura

  shitet citroeni c5 ngjendje shum tmir

  shitet citroen ngjendje shum tmir 1.6 dizell harxhimet shum tvogla klimatronik senzora tempomat cd c

  Podujevë 20 qershor 01:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Citoren C5
  Vetura

  Citoren C5

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt pa dogan ska nevoj per investim pres blers serioz

  Podujevë 14 qershor 17:33
  1.700 €
 • 4 foto
  CITROEN C5 2006 2.0-AUTOMATIK
  Vetura

  CITROEN C5 2006 2.0-AUTOMATIK

  * Doganuar dhe regjistruar (RKS) * Goma të reja * Alufellne * Sensora Parkingu * ABS/Airbag *

  Podujevë 30 janar 20:13
  Me Marrveshje