Vetura
Podujevë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Podujevë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  shes
  Vetura

  shes

  touran 1.9 tdi 6 shpejtsi 5 ulse ne gjendje shum te mir per me shum kontaktoni nr 049602800

  Podujevë Dje, 17:32
  3.100 €
 • 7 foto
  Touran 2.0 Automatik
  Vetura

  Touran 2.0 Automatik

  Shes touran 2.0 automatik DSG Servisin e krym Regjistrim edhe 1vit Me liber te servisit Per me shu

  Podujevë 6 janar 13:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Touran 1.9 tdi viti 2010
  Vetura

  Touran 1.9 tdi viti 2010

  Pa dogan per ma shum tel 045 27 6666 5 ulse. Tabela te zvicres

  Podujevë 24 shtator 13:21
  5 €
 • 11 foto
  Touran 1.9 TDI 2006 7 ulse
  Vetura

  Touran 1.9 TDI 2006 7 ulse

  Shes Touran 1.9 TDI viti i prodhimit 2006 me 7 ulse posedon pulla ne timon tempomat senzora mbrapa v

  Podujevë 23 shtator 08:47
  5.900 €
 • 7 foto
  Touran 2.0 TDI AUTOMATIK 2010 7 ulse
  Vetura

  Touran 2.0 TDI AUTOMATIK 2010 7 ulse

  Shes Touran 2010 2.0 TDI 103 kw 140 ps 7 ulse Ne gjendje shum te mire Senzora para mbrapa Parkassist

  Podujevë 8 shtator 18:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Touran 1.9tdi 7 ulse 6 shpejtsi
  Vetura

  Touran 1.9tdi 7 ulse 6 shpejtsi

  Touran tdi 1.9 7 ulse 6 shpejtsi 11 muj regjistrim nuk esht hipotek nuk ka denime i mirmbajtun shum

  Podujevë 7 shtator 17:12
  54 €
 • 6 foto
  Touran 1.9 tdi shum i rujtun full ekstra
  Vetura

  Touran 1.9 tdi shum i rujtun full ekstra

  Shes touran 1.9 tdi 6 shpejtsi7 ulse me klim tronik abs esp air bag fellne me goma t mira regjistri

  Podujevë 6 shtator 18:45
  54 €
 • 8 foto
  Shes taura. Full ekstra 1.9tdi 7 ulse
  Vetura

  Shes taura. Full ekstra 1.9tdi 7 ulse

  Shes tauran 1.9 tdi 6 shpejsi klima tronik asb tempomat 2 qelsa 7 ulse viti 2004 1 vit plot regj gom

  Podujevë 4 shtator 10:22
  5.800 €
 • 3 foto
  touran 2.0 tdi
  Vetura

  touran 2.0 tdi

  shes tauran 2.0 tdi i po sa ardhur nga gjermania full ekstra bb

  Podujevë 29 gusht 11:04
  9.400 €
 • 8 foto
  Shes Toruan i sapoardhur nga Gjermani
  Vetura

  Shes Toruan i sapoardhur nga Gjermani

  Shes Toruan i sapoardhur nga Gjermani në gjendje shumë të mirë viti prodhimit 2009.Për informata më

  Podujevë 27 gusht 16:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  WW. TAURAN 2.0 AUTOMATIK V.P 2010 7 ULSE
  Vetura

  WW. TAURAN 2.0 AUTOMATIK V.P 2010 7 ULSE

  WW TAURAN 2.0 TDI VITI 2010 PO SA ARDHUR . NE GJENDJE TE MIR I PASTE SI MBRENDA ASHTU JASHT SERVISAT

  Podujevë 15 gusht 16:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes touranin 2010
  Vetura

  Shes touranin 2010

  shitet touran 2010 2.0 TDI ne gjendje te shkelqyer i regjistruar ka radion me cd climatronic pulla n

  Podujevë 17 korrik 19:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TOURAN kros Automatik DSG
  Vetura

  TOURAN kros Automatik DSG

  Shitet TOURAN Kros 2.0TDI, Automatik DSG 7 ulse viti i prodhimit 2009 Posedon klim,abs,central,ulse

  Podujevë 4 korrik 11:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Touran 2010
  Vetura

  VW Touran 2010

  shes turanin gjendje te rregull pres blers serjoz

  Podujevë 17 qershor 10:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Touran 2.0 DSG 2012 7 ulse
  Vetura

  Touran 2.0 DSG 2012 7 ulse

  Shitet Touran 2.0 Automatik(DSG) viti i prodhimit 2012 ne gjendje shume te mire fizike dhe optike V

  Podujevë 15 qershor 13:44
  1 €
 • 10 foto
  VW TOURAN highline R-LINE
  Vetura

  VW TOURAN highline R-LINE

  Kilometrazha: 193.000Km Viti i Prodhimit: 12/2010 Fuqia: 2.0TDI 125Kw. (170Ps) Karburanti: Naftë Ngj

  Podujevë 8 qershor 01:08
  9.200 €
 • 4 foto
  touran 2.0
  Vetura

  touran 2.0

  shes touran 2.0 tdi i doganuar i posa ardhur nga gjermania bb

  Podujevë 1 qershor 15:49
  10.500 €
 • 7 foto
  Shrs Toruan i sapoardhur nga Gjermani në gjendje s
  Vetura

  Shrs Toruan i sapoardhur nga Gjermani në gjendje s

  Shes Toruan i sapoardhur nga Gjermani në gjendje shumë të mirë kam klim tronike pollat në timon senz

  Podujevë 26 maj 16:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Touran 1.9 TDI viti i prodhimit 2010
  Vetura

  Touran 1.9 TDI viti i prodhimit 2010

  Shitet Touran 1.9 TDI viti i prodhimit 2010 Vetura eshte ne gjendje perfekte fizike dhe optike Te gj

  Podujevë 24 maj 14:45
  1 €
 • 6 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shes touran

  Podujevë 21 maj 22:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  vw touran
  Vetura

  vw touran

  shes touran 1.9 tdi 7 ulse klim tronik tempomat zamajcin e ri rryp dhemzor te ri

  Podujevë 18 maj 23:41
  2.600 €
 • 3 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shes touran 1.9 dizel manual 6 shpejtsi regjistrim deri 20.12.19 5 ulse ka tempomat, ulse me nxemje

  Podujevë 14 maj 15:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet ose ndrrohet vw touran 2.0 automatik 7 ules
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet vw touran 2.0 automatik 7 ules

  Shitet ose ndrrohet me Golf ose passat 2013 e nalt .Vw touran 2.0 automatik 7 ulese me dogan te pa

  Podujevë 12 maj 08:53
  1 €
 • 2 foto
  VW Touran
  Vetura

  VW Touran

  Shes touran 1.9 dizel viti 2004 regkistrim ka 20.12.19 me 5 ulse.

  Podujevë 29 prill 15:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TOURAN 1.9TDI, Automatik DSG
  Vetura

  TOURAN 1.9TDI, Automatik DSG

  Shitet TOURAN 1.9TDI, Automatik DSG 7 ulse viti i prodhimit 2004 Posedon klim,abs,central,ulset me

  Podujevë 28 prill 17:32
  2.800 €
 • 4 foto
  Shes Toruan i sapoardhur nga Gjermani
  Vetura

  Shes Toruan i sapoardhur nga Gjermani

  Shes Toruanin e sapoardhur nga Gjermani në gjendje shumë të mirë. Viti i prodhimit në fund te 2009.M

  Podujevë 28 prill 14:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes VW TOURAN 1.9 TDI DSG 2009
  Vetura

  Shes VW TOURAN 1.9 TDI DSG 2009

  Vw Touran 1.9TDI 104 ps Automatik DSG Viti 2.2009 Kilometra te garantuara Klimatronik, ulse me nxem

  Podujevë 20 prill 17:53
  4.650 €
 • 8 foto
  shes turan 1.6 DSG
  Vetura

  shes turan 1.6 DSG

  shes turan 1.6 DSG 7 ulse karrikat lekur tempomat senzor senzora parkimi vetura esht ardhr qe 1 jav

  Podujevë 11 prill 01:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet ose ndrrohet vw touran 2.0 automatik
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet vw touran 2.0 automatik

  Shitet ose ndrrohet ve toura automatik me dogan dhe homologim 7 ulese te paguar me vetur golf 7 pass

  Podujevë 8 prill 22:03
  11.000 €
 • 6 foto
  Touran 2.0 tdi 2009
  Vetura

  Touran 2.0 tdi 2009

  Shitet touran ne gjendje shum te rregullt i ardhur nga gjermania 228.000km 2.0 tdi 140ps 6 shpejtsi,

  Podujevë 5 prill 12:52
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shes Tauranin 1.9 Automatik Dsg United
  Vetura

  Shes Tauranin 1.9 Automatik Dsg United

  Shes Tauranin 1.9 Tdi Automatik Dsg Viti i prodhimit 2008 United Posardhur pre jashtit Klim Karrik

  Podujevë 4 prill 06:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  touran 1.9 tdi
  Vetura

  touran 1.9 tdi

  shes touran 1.9 tdi i te kuqe 6 shpejtsi tempomat klima tronik per me shum 045 322 344

  Podujevë 3 prill 23:17
  3.500 €
 • 1 foto
  shiten karrikat per turan
  Vetura

  shiten karrikat per turan

  shiten karrikat per turan 5cop trujta cmimi 140+ tepacirat per 4 dyer

  Podujevë 3 prill 11:41
  140 €
 • 2 foto
  Shiten karriga per turan
  Vetura

  Shiten karriga per turan

  Shiten karrigat plus tepacitat pr turan

  Podujevë 3 prill 06:03
  150 €
 • 6 foto
  Shitet turani 2.0
  Vetura

  Shitet turani 2.0

  Shitet vetura Touran në gjendje të rregullt me të gjitha serviset e kryera me libër të servisit. Ka

  Podujevë 2 prill 19:29
  12.399 €
 • 10 foto
   Touran 1.9 disel
  Vetura

  Touran 1.9 disel

  Shes veturen Touran i doganuar... i sapo ardhur nga Gjermania (26.12.2018)... Ka kategorit e vete me

  Podujevë 2 prill 17:13
  8.500 €
 • 7 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shes Veturen Touran Cross 2.0 Dizel Automatik me ngjyre te zez dhe shume comfort dhe shume i rujtun.

  Podujevë 1 prill 00:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Touran cross
  Vetura

  Touran cross

  Shes veturen Touran Cross 2.0 2008... Numer kontakti 045577288

  Podujevë 31 mars 20:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes vw touran 1.9 tdi
  Vetura

  shes vw touran 1.9 tdi

  shes vw touran 1.9 tdi 105ps 2006 6 shpejtsi pa dogan per me shum na kontaktoni 044 314 096

  Podujevë 31 mars 20:08
  2.600 €
 • 3 foto
  shes vw touran
  Vetura

  shes vw touran

  shes vw touran 1.9 tdi 105ps 2006 6 shpejtsi pa dogan per me shum na kontaktoni 044 314 096

  Podujevë 31 mars 18:34
  2.600 €
 • 3 foto
  shes touran
  Vetura

  shes touran

  shes touran 1.9tdi 105ps 2006 6 shpejtsi pa dogan per me shum na kontaktoni 044 314 096

  Podujevë 31 mars 18:18
  2.600 €
 • 1 foto
  shes touran 1.9 tdi
  Vetura

  shes touran 1.9 tdi

  shes touran 1.9 tdi 105 ps 2006 6 shpejtsi pa dogan per me shum na kontaktoni 044-314-096

  Podujevë 31 mars 18:05
  2.600 €
 • 5 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shes tuaran 1.9 tdi viti 2006 6 shpejtsi

  Podujevë 31 mars 18:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes tuaran
  Vetura

  Shes tuaran

  Shes tuaran 1.9 tdi viti 2006 / 6 shpejtsi disel

  Podujevë 31 mars 18:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet touran
  Vetura

  Shitet touran

  Shes tuaran 1.9 disel viti 2006

  Podujevë 31 mars 18:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet tuarani
  Vetura

  Shitet tuarani

  Shes tuaran 1.9 tdi disel 6 shpejtsi klim xhamat me rrym

  Podujevë 31 mars 17:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet touaran
  Vetura

  Shitet touaran

  Shes tuaran 1.9 tdi 6shpejtsi xhama me rrym klim

  Podujevë 31 mars 17:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet touran
  Vetura

  Shitet touran

  Shes tuaran 1.9 tdi disel viti 2006 kilm gjamat me rrym

  Podujevë 31 mars 17:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet tourani
  Vetura

  Shitet tourani

  Shes tuaran 1.9 disel 6 shpejtsi viti 2006

  Podujevë 31 mars 17:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes tuaran
  Vetura

  Shes tuaran

  Shes tuaran 1.9 tdi disel viti 2006

  Podujevë 31 mars 17:34
  Me Marrveshje