Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Shitet alfa romeo 1.8 16v

  Shitet alfa romeo 1.8 16v

  Ne gjendje te rregullt

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 janar 00:25
 • Alfa Romeo

  Alfa Romeo

  Shes veturen Alfa Romeo 146 e bere ndeshje.

  500 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 01:06
 • furnizimi i kredive

  furnizimi i kredive

  Emri im është Antoine Vasquez, gjithashtu konfirmoj se kam marrë një hua prej 85,000 € në Znj. Chantal Petit-Jean një hua midis individit pas një mendimi të favorshëm të marrë brenda kohës së premtuar

  700 €
  Shtime
  23 dhjetor 00:32
 • Dyer Per Garazha ALIUDOORS

  Dyer Per Garazha ALIUDOORS

  Dyer per garazha nga prodhuesit me te njohur europian: FlexiForce (HOLLAND) BENINCA (ITALY) KINGSPAN (BELGIUM) I gjith materiali qe e posedojm eshte i kualitetit te lart. Dyert kan garancion nga fabri

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 dhjetor 23:14
 • shitet Bej edhe ndrrim

  shitet Bej edhe ndrrim

  Eshte ne gjendje shum te mir regjistrim 11 muaj eshte shum i rujten dhe extra i rregullun ... bej ndrrim

  1 €
  Ferizaj
  1 dhjetor 19:25
 • FELLNE ME GJITH Goma 195/65/15 URGJENT

  FELLNE ME GJITH Goma 195/65/15 URGJENT

  Shiten 4 goma 14 tmira 60 euro... Po ashtu 195 65 15 Nexen treja 130 euro.. 205/65/15 Barum 60 euro ... 245/40/18 2 copa 40 euro 195 65 15 fellne me guma treja per bmw 210 euro +377 45 5578 665 Konta

  10 €
  Ferizaj
  21 nëntor 22:27
 • Alfa Romeo 147 benzin -02

  Alfa Romeo 147 benzin -02

  Shes alfa rome ne gjendje shum te rregullt . Shum i rujtn dhe eshte i rregulluar extra .. bej edhe ndrrim regjistrim ka 11 muaj ka klim

  2.800 €
  Ferizaj
  4 nëntor 23:16
 • Shitet golfi

  Shitet golfi

  Shitet golf 2 n gjendje shum te mir regjistrimi i ka dal qe 20 dit 1.6 benzin plin punon shum mir nje llager i mramt i ushton qmimi 330euro

  330 €
  Ferizaj
  21 tetor 23:07
 • shitet

  shitet

  alfa romeo kerr familjar sportiv 1.9 16v 156 tip top

  2.000 €
  Ferizaj
  16 tetor 10:30
 • Alfaromeo tip top

  Alfaromeo tip top

  Shes alfaromeon ne gjendje shum shum te mir tip top pa asnje defekt punon mir ec shum mir po ashtu edhe e rujtne me regjistrim qmimi I diskutushem

  1.800 €
  Ferizaj
  15 tetor 12:15
 • Alfa Romeo GT 1.9 dizel

  Alfa Romeo GT 1.9 dizel

  Vetura është në gjendje të rregullt , është ekonomike , serviset e kryera të gjitha , e doganuar dhe regjistruar ( KS ) në muajin gusht 2017.

  5.500 €
  Ferizaj
  2 shtator 04:04
 • Alfa Romeo gt 1.9 dizel

  Alfa Romeo gt 1.9 dizel

  Vetura është në gjendje të rregullt , është ekonomike dhe të gjitha serviset e kryera . E Doganuar dhe regjistruar në targa KS në muajin gusht 2017. nr. tel: 044 368 135

  5.500 €
  Ferizaj
  2 shtator 04:04
 • Shitet Telefoni

  Shitet Telefoni

  Shitet telefoni ZTE me fasikell i ka 4gb edhe e ka qipin e vet 32gb kamera i punon shum mir telefoni i pranon 2 karta telefoni esht pak i krisur por nuk dallohe. Madhesia e telefonit esht e madhe per

  180 €
  Ferizaj
  23 gusht 17:05
 • Alfa Romeo

  Alfa Romeo

  Alfa romeo 1.9 jTD viri 2004 bejme edhe nderrim me golf 4 ose golf 5 viber +38649888865

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  23 gusht 08:05
 • Shiten pjes per Alfa romeo 1,6/ 16w

  Shiten pjes per Alfa romeo 1,6/ 16w

  Shiten pjes per Alfa romeo 1.6. / 147 Benzin Manuel Gjitha pjest ne gjendje te rregullta Dhe e qmontuar

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  17 korrik 19:15
 • shitet matorri shtill orgjinal

  shitet matorri shtill orgjinal

  shitet matorr shtill n gjendje shum te mir orgjinal 56 boj ndrrim me ndonje vetur ju mir pres qmimi 350euro

  350 €
  Ferizaj
  29 qershor 20:15
 • Alfa Romeo nga zvicrra

  Alfa Romeo nga zvicrra

  Shitet Alfa Romeo e ardhur nga zvicrra pa dogan Ne gjendje shum shum t mir dhe shum e ruajtur Te gjitha serviset e kryera me kohe Per me shum informata tel:044 737446

  4.200 €
  Ferizaj
  24 maj 23:05
 • Fellne 13 Coll

  Fellne 13 Coll

  Shiten ose ndrrohen Fellne 13 Coll +377 44 724 881

  180 €
  Ferizaj
  20 maj 11:26
 • Alfa Romeo 147 Automatik Full Extra

  Alfa Romeo 147 Automatik Full Extra

  Shes Alfa Romeo 147 Viti: 2004, 2.0 benzine, automatik + tiptronik Selespeed, Esht full extra me likur brenda me interior shum te rujtun. Gomat i ka te reja + fellnet Klima i punon, i ka serviset e k

  3.000 €
  Ferizaj
  16 maj 02:04