Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Smart ForFour 1.3i

  Smart ForFour 1.3i

  * Shitet * Marka: Smart * Tipi: For Four * Viti i prodhimit 2007 * Motorri: 1.3 i benzin * I Regjistruar RKs * Qmimi 3700 euro * Kontakti * Viber +37744915187

  3.700 €
  Ferizaj
  Sot, 09:06
 • shes mini 1.6 shum ne gjedje te mir

  shes mini 1.6 shum ne gjedje te mir

  shes mini coper 1.6benxi mini posedo klim fuksjunale abes airbek +rumus gomat e reja me fellne te mira asht i qlajmrum me ni fjal mini asht tip top per ma shum na kotaktoni ne nr +38649333343 +viber

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 09:04
 • Kia sportage 4x4

  Kia sportage 4x4

  Shitet Kia e vitit 2000 per her te par e regjistruar ne vitin 2005 . Benzin-plin ne gjendje te mire. 4x4 i punon perfekt , denim 7 muaj, Fort e ruajtur si mrena ashtu dhe jasht. Verejtje Motorin e ka

  1.300 €
  Ferizaj
  Sot, 08:24
 • Audi A3. 1.9 TDI. Automatic. Doganuar

  Audi A3. 1.9 TDI. Automatic. Doganuar

  Audi A3. 1.9 Diesel. Automatic. Sapo doganuar. Importuar nga Zvicrra. Posedon: klime. Abs. Esp. Servo. Boardcomputer. Led. Alufelgen me goma M+S. Liber servisit. Per ma shum info kontaktoni ne ket n

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 07:25
 • Shes mercedes E 280 cdi 2006 avandgart

  Shes mercedes E 280 cdi 2006 avandgart

  Shes mercedes benz E 280 cdi avandgard viti prodhimit ne fund te 2006 servisin e ka te krye para nje muaji gumat i ka te reja regjistrim ka 1 vit per me hollsi na lajmroni ne tel ose viber +377456281

  9.000 €
  Ferizaj
  Sot, 03:04
 • Kamionet

  Kamionet

  Shitet cmimi me marrveshje

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  Sot, 01:27
 • 🔴URGJENT GOLF FABRIKISHT 1.6B/REGJISTRIM 11MUAJ

  🔴URGJENT GOLF FABRIKISHT 1.6B/REGJISTRIM 11MUAJ

  VETURA POSEDON REGJISTRIM DERI 04.09.2018= FABRIKISHT BENXIN 5 SHPEJTESI 4GOMA TE DIMRIT DHEZ N'QELS👌 BINDUNI EDHE VET🚘 PO ASHTU ANTIFRIZ 100% FILTERA ULE TRE +BATERI TRE SHUM I SHTRENGUM 4 VITE NI PR

  1.100 €
  Ferizaj
  Sot, 01:26
 • Lancia Lybra

  Lancia Lybra

  2.0 benzine Me klim,ABS etj 150 PS KM te kaluara i ka 140,000 Viti I prodhimit 2002 Ne gjendje te rregullt. E ardhur nga Zvicra. Tel viber 044835561.

  800 €
  Shtime
  Sot, 01:06
 • BMW 520i Motorr 6 cilindra 12V

  BMW 520i Motorr 6 cilindra 12V

  Shitet Bmw 520i Benxin viti 1990 Vetura eshte ne gjendje shum te mir si ne motorr ashtu dhe në karoseri . Vetura :ka. Alarm /Abs Fellne te aluminit Motorrin 6 cilindra 12v Plin nuk ka pas kurr ne gje

  999 €
  Ferizaj
  Sot, 01:05
 • Citroen 1.4HDI viti 2014 km 55000 nga zvicra 5700e

  Citroen 1.4HDI viti 2014 km 55000 nga zvicra 5700e

  Citroen 1.4 HDI viti 2014 i ardhur nga zvicrra Km 55.000 Me libra te srvisit Ne gjendje shum të rregullt Qmimi 5700 € Viti 2014 Kontakt 044324236

  5.700 €
  Ferizaj
  Dje, 23:07
 • Opel

  Opel

  Vetura esht ne gjendje shum te rregullt,regjistrimi i par ne RKS, qmimi i pa diskutushem, bejm ndrrim me nji vetur me te vogel

  11.500 €
  Ferizaj
  Dje, 23:07
 • Mercedes Vito 110 cdi

  Mercedes Vito 110 cdi

  Shes mercedes vito 110cdi 2.2 disel , ne gjendje shume te rregull, i ardhur prej zvicrre regjistrim ka 7 muj,SERVISIN e ka tkryer komplet , plus me goma te reja te verese ,e shes per arsye se nuk me

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 22:18
 • Shitet Pasati 1.9TDI me-l-te kuqe

  Shitet Pasati 1.9TDI me-l-te kuqe

  Pasati eshte ne gjendje te mire teknike edhe optike. Vetura posedon klimatronik, ulset me nxemje. Vetura ka regjistrim edhe 8 muji. Servisin e uljes e ka te kryme komplet Perkthimi behet me njehere

  3.500 €
  Ferizaj
  Dje, 21:16
 • Citroen

  Citroen

  Citroen

  2.500 €
  Ferizaj
  Dje, 21:16
 • Shes Orbitrek per ushtrime.

  Shes Orbitrek per ushtrime.

  Shitet Orbitreku per ushtrime ne gjendje te mire shume. Xeni Ferizaj 044 666 307.

  180 €
  Ferizaj
  Dje, 21:16
 • Touran 1.9 automatik km108.000 i ardh nga zvicra

  Touran 1.9 automatik km108.000 i ardh nga zvicra

  Touran 1.9 dizel AUTOMATIK senzora perpara dhe mbrapa 5 ulese munsia me ja shtu dhe 2 karrika i ardhur nga zvicrra me libra te servisit kilometra 108,000 pa dogan qmimi 6000 euro kontakt jetoni 044324

  6.000 €
  Ferizaj
  Dje, 21:16
 • SHES MERCEDES E270 CDI AUTOMATIK

  SHES MERCEDES E270 CDI AUTOMATIK

  SHES MERCEDES E270 CDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2003 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON : KLIM ABS AIR BAG ESP BORDKOPJUTER PULLA NE VOLLAN TEMPOMAT GJAMAT

  6.500 €
  Ferizaj
  Dje, 20:24
 • VW CADDY 1.6 TDI AUTOMATIK PREJ ZVICRRES

  VW CADDY 1.6 TDI AUTOMATIK PREJ ZVICRRES

  CADDY 1.6 tdi 102 ps.po sa i ardhur Prej zvicrre vetura esht ne gjendje shum te mir vetura posedon klima automatik. Navi. automatik( dsg )3 qelsa liber servisi klm 158 garantume po ashtu edhe karaseri

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 20:24
 • VW Passat

  VW Passat

  Shitet vetura passat 1.9 tdi viti 1998 me klim centrall rexhistrim deri 16.06 .2018. Vetura eshte shum gjendje te mire telnike

  3.700 €
  Ferizaj
  Dje, 20:15
 • SHITET CEDDY 1.9 SDI

  SHITET CEDDY 1.9 SDI

  W cady 1.9 diesel sdi motor viti 1997 ,rexhistrim ka 09 08 2018 Me goma treja ,baterin e re ,komplet servisat e krym pa asni investim

  1.800 €
  Ferizaj
  Dje, 20:15
 • Audi A4 TDI 1.9 Rks 7 muaj

  Audi A4 TDI 1.9 Rks 7 muaj

  Full extra TDI 1.9 Klima tronik Rrgjistrim 7 muaj Ne gjendje shum shum te mir me ndrim 5200 fff

  4.680 €
  Ferizaj
  Dje, 18:27
 • Shes VW Passat 2.0 TDI me dogan te paguar -CH

  Shes VW Passat 2.0 TDI me dogan te paguar -CH

  Shes VW Passat 2.0 TDI automatik DSG i sapo ardhur nga Zvicrra me dogan te paguar.Vetura permban libren e servisit,sensora parkimi mbrapa,goma te dimrit,navigacion,klima tronik,karrikat me nxemje.Vet

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 17:16
 • Opel astra 1.6 benzin

  Opel astra 1.6 benzin

  Shes opel astra 1.6 benzin ne gjendje shum te mir teknike dhe shum e rujtun si mrena ashtu edhe jasht astra ka klim abs centrall hidraulik airbag rks 5 muaj guma t mira hargjime shum t vogla kerr fami

  2.600 €
  Ferizaj
  Dje, 17:06
 • Golf 5 2.0 dizel 2004

  Golf 5 2.0 dizel 2004

  Shitet golf 5 2.0 dizel viti prodhimit 2004 ne fund, vetura eshte ne gjendje perfekete dhe shume i rujtun, regjistrim ka 1 vit, 4 goma t reja... Per me shume info na kontaktoni ne keto nr tel: 044-950

  5.700 €
  Ferizaj
  Dje, 16:25
 • Pikap citroen nemo

  Pikap citroen nemo

  Shes pikapin citroen nemo i sapo ardhur nga gjermanija ne gjendje te rregullt 1.6 me klim

  3.500 €
  Ferizaj
  Dje, 14:04
 • MERCEDES ML 280 CDI 4 MATIC DIESEL

  MERCEDES ML 280 CDI 4 MATIC DIESEL

  Shitet ML 280 cdi 2.8 diesel viti prodhimit 2006 ne gjendje shum te mir teknike. Vetura posedon : klimatronik , navigacion , 4 goma te dimrit , fellne te aluminit , lekur , karrika levizese me elektri

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 13:14
 • 🔴GOLF FABRIKISHT 1.6B ME REGJISTRIM 11 MUAJ 🚘

  🔴GOLF FABRIKISHT 1.6B ME REGJISTRIM 11 MUAJ 🚘

  VETURA POSEDON REGJISTRIM DERI 04.09.2018= FABRIKISHT BENXIN 5 SHPEJTESI 4GOMA TE DIMRIT DHEZ N'QELS👌 BINDUNI EDHE VET🚘 PO ASHTU ANTIFRIZ 100% FILTERA ULE TRE +BATERI TRE SHUM I SHTRENGUM 4 VITE NI PR

  950 €
  Ferizaj
  Dje, 11:14
 • Bmw 320D RKS

  Bmw 320D RKS

  Bmw 320 D Me RKS 05.01.2018 Abs Airbag Centrall Xhamat me rrym Fellne N.Gjendje te mir teknike info 044771777

  4.700 €
  Ferizaj
  Dje, 10:24
 • Golf 5 2.0 TDI Me Dogan

  Golf 5 2.0 TDI Me Dogan

  Golf 5 TDi me dogan Abs Airbag Centrall Xhamat me rrym Automatik Fellne I sapo ardhur Nga Franca

  5.700 €
  Ferizaj
  Dje, 10:24
 • Chevrolet Captiva 2.0CDTI

  Chevrolet Captiva 2.0CDTI

  Chevrolet Captiva 2.0CDTI. Automatik/Tiptronik 2.0 dizell Ulse lekur dhe me nxemje 7 ulse Klimatronik Viti 2006 Senzor parkimi mbrapa 4x4 Me dogan te pagune 📞044771777

  7.500 €
  Ferizaj
  Dje, 10:24
 • WV GOLF 2 1.9 DIZELL

  WV GOLF 2 1.9 DIZELL

  SHES GOLF 3 NE GJENDJE SHUM TMIR I RUAJSHM SI MRENA ASHTU EDHE JASHT GOLFI POSEDON REGJISTRIM DEJ MUAJIN E 6 VITI I PRODHIMIT 1993 HIDROLIK CENTRALL ETJ PER MASHUM INFO 044842197

  2.000 €
  Ferizaj
  Dje, 09:04
 • VW Passat dizel

  VW Passat dizel

  Shes pasat 91 dizell 11 muj denim shes edhe dyrt e oborrit

  Me Marrveshje
  Shtime
  Dje, 07:05
 • 🔴GOLF SHUM I RUJTEN ME REGJISTRIM 11 MUJ TOP🚘

  🔴GOLF SHUM I RUJTEN ME REGJISTRIM 11 MUJ TOP🚘

  VETURA POSEDON REGJISTRIM DERI 04.09.2018= FABRIKISHT BENXIN 5 SHPEJTESI 4GOMA TE DIMRIT DHEZ N'QELS👌 BINDUNI EDHE VET🚘 Po ASHTU ANTIFRIZ 100% FILTERA ULE TRE +BATERI TRE SHUM I SHTRENGUM 4 VITE NI P

  940 €
  Ferizaj
  Dje, 02:27
 • TOURAN 2.0 tdi AUTOMATIK 2008 Prej ZVICRRE..

  TOURAN 2.0 tdi AUTOMATIK 2008 Prej ZVICRRE..

  TOURAN 2.0 TDI 103 KW (140 PS).. AUTOMATIK DSG... VITI PRODHIMIT 2010.. PA DOGAN I ARDHUN PI ZVICRRE I QLAJMRUM... KLIMATRONIK..ESP..NAVI TE MADH ME TANSKRIN..FULL OPCIONE TE GJITHA FUNKSIONA

  5.900 €
  Ferizaj
  10 dhjetor 23:14
 • Bmw 530 d

  Bmw 530 d

  Bmw 530d e sa po ardhur nga gjermonoja e qlajmrune pa dogan full opcione 045530559

  4.300 €
  Ferizaj
  10 dhjetor 21:31
 • bmw 735

  bmw 735

  B M W 7 3 5 P L A K O

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 dhjetor 21:28
 • Audi 100 dizel

  Audi 100 dizel

  Shitet audia dizell ne gjendje the rregullt esht me klim 4×4 per matorr fjala e fundit shum mir punon urgjent shitet

  600 €
  Ferizaj
  10 dhjetor 21:26
 • Fiat

  Fiat

  Shes Fiat Palio 1.6B klim funksionale abs central gjamat me rrym i ruajtun si brenda ashtu edhe jasht i reghistruar deri me 22-12-2017 esht ne emrin tim per meshum info na kontaktoni tel+viber +37744

  1.700 €
  Ferizaj
  10 dhjetor 21:14
 • Fave cedi 2003 1.9 tdi me klim

  Fave cedi 2003 1.9 tdi me klim

  Pikapi 2003 tdi me klim 044571212 t4 lt

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 dhjetor 19:26
 • Renault megano 1.9 cdi dizel

  Renault megano 1.9 cdi dizel

  Shes renault megano 1.9 cdi me rigjistrim deti me 10 .3.2018 posedin klima ,xhamat elektrish Tel +37745955009 Opel vw audi bmw pasat

  2.700 €
  Ferizaj
  10 dhjetor 19:05
 • Pezho 206 benzin 1.6

  Pezho 206 benzin 1.6

  Shitet pezhoja 1.6 benzin me Rks full opcione.qmimi fiks 1600 euro.

  1.600 €
  Ferizaj
  10 dhjetor 19:05
 • VW GOLF 7 TDI 2013

  VW GOLF 7 TDI 2013

  SHITET GOLF 7,VITI 05. 2013, 1.6 TDI (105 ps)BLUE MOTION TECH-Posa ardhur nga Gjermania,vetura asht me targa te Gjermanis posedon; Klima Gjamat 4 Elektro pasqyret elektro dhe levizin kur hec rikfers

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 dhjetor 18:14
 • Shes fiat punto 1.2

  Shes fiat punto 1.2

  Shes fiat punto 1.2 benzin asht ne gjedje shum te mir teknike. asht me klim airbag, ABS, gjamat me rrym pasqyret me rrym hidraulik Citi. gomat e dimrit asht shum shum ne gjedje temir nuk ka nevoj pe

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 dhjetor 18:07
 • Citroen Berlingo

  Citroen Berlingo

  Shes citroen berlingo ne gjendje shum te mir, rexhistrimi i par ne kosov, ka prejardhjen e gjermanis kilometrat i ka orgjinal tvetat, eshte diessel 1.9 rks esht i qlajmrun, per me shum kontakto ne vib

  1.800 €
  Ferizaj
  10 dhjetor 18:05
 • shitet opel vekter 1.6

  shitet opel vekter 1.6

  +37745693540 shitet vektra 1.6 benzin gaz viti 91 regjistrimi iskaduar 3 muj vajin e ndrruar antifriz 100% bateri te re muzik teper te mir ndrrim veq me diesel pres bleres serioz

  650 €
  Ferizaj
  10 dhjetor 14:15
 • BMW 530D FACELIFT XDRIVE AUTOMATIK FULL OPSIONE

  BMW 530D FACELIFT XDRIVE AUTOMATIK FULL OPSIONE

  Shitet bmw 530 3.0 diesel FACELIFT viti prodhimit 2007 vetura eshte pa dogan i sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir teknike. Vetura posedon : 4X4 , karrika me nxemje , lekur , senzora parkin

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 dhjetor 13:25
 • BMW X5 3.0 D Xdrive

  BMW X5 3.0 D Xdrive

  Shitet Vetura BMW X5 3.0 D Xdrive 044442222 049666668

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 dhjetor 11:14
 • AUDI A3 2.0 TDI Stronik I DOGANUAR

  AUDI A3 2.0 TDI Stronik I DOGANUAR

  SHITET VETURA AUDI A3 2.0 TDI S TRONIK AUTOMATIK I DOGANUAR 044442222 049666668

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 dhjetor 11:14
 • GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION DSG

  GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION DSG

  SHITET VETURA 2.0 TDI BLUEMOTION DSG 044442222 049666668

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 dhjetor 11:14
 • Mercedes b 180 automatik dizell

  Mercedes b 180 automatik dizell

  Mercedes b klas b 180 dizell viti i prodhimit 2005 i doganuar posedon 2 qelsa automatik klim tronik me shanzher me navi radio me cd komanda ne vallan fellga alumini goma te mira kater gjama me rrym ce

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 dhjetor 11:04