Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Shitet Jeep Cherokee

  Shitet Jeep Cherokee

  Shitet Vetura tip top shum n rregull asni defekt motorri 3.0 kejt likur per mbrena numri kontaktit 049943433 4x4

  4.500 €
  Ferizaj
  14 janar 15:15
 • Jeep

  Jeep

  Jeep vetura esht defek minjaqi vetura ka matorrin e mir 3.7 benzin rks baj ndrrim me ndonje vetur te vogel per ma shum 044899340vetura gjindet ne ferizaj

  3.600 €
  Ferizaj
  8 janar 03:14
 • JEEP CHEROKEE 2.5 CRD 4X4

  JEEP CHEROKEE 2.5 CRD 4X4

  SHITET VETURA JEEP CHEROKE 2.5 CRD 4X4 RKS 10 MUAJ 044442222 049666668

  4.600 €
  Ferizaj
  6 janar 14:14
 • Jeep Liberty 2.5 Dizell 4x4

  Jeep Liberty 2.5 Dizell 4x4

  * Shitet * Marka : Jeep * Modeli : Liberty * Motorri : 2.5 * Viti i Prodhimit 2002 * I Regjistruar RKS * 4x4 * Klim * Qmimi 3700 euro * Kontakti 044157317 * Viber +37744915187

  3.700 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 11:05
 • jeep grand cherok

  jeep grand cherok

  esht shum i rujtun ne gjendje te rregullt regjistrimi i ka skaduar esht 2004 viti 4.0 benzin

  2.800 €
  Ferizaj
  22 dhjetor 16:25
 • Shitet ndrrohet me audi a8

  Shitet ndrrohet me audi a8

  Shes jeep patriot 2.4 benzin hargjimet 100km 8litra e ndrroj me audi a8 ose bmw per ma shum viber +49 1578 9320245

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 dhjetor 07:24
 • Jeep 3.7 benzin plin 4X4 rks

  Jeep 3.7 benzin plin 4X4 rks

  Jeep 3.7 benzin plin n dizne punon dyjat shum mir hargjime t vogla 4x4 klim goma t reja etj ne gjendje shum t mir

  4.299 €
  Ferizaj
  10 nëntor 08:04
 • Jeep

  Jeep

  Shes jeep grand cherokee 3.0Dizell ne gjendje te shkelqyshme i servisuar me rregull 2 pal goma dimrit veres me fellne per info ma shum 044 121 369

  8.900 €
  Ferizaj
  20 tetor 09:17
 • Jeep Cherokee 3.0 CRD - Automatik , RKS

  Jeep Cherokee 3.0 CRD - Automatik , RKS

  Shes Jeep Laredo Grand Cherokee 3.0 CRD (Dizell) , 4X4 , Automatik/Tiptronik , Viti i prodhimit 12/2005 , Ngjyr e hint metalike , I regjistruar RKS model europian , Vetura posedon : - Klimatronik - Bo

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 tetor 16:16
 • jeep Grand Cherokee

  jeep Grand Cherokee

  Shitet/jeep grand cherokee viti 2002.. motor 270 crdi nafte ne gjendje perfekte gjenerike po ashtu edhe motorrike.. tapiceri elektrike lekure me ngrohje & ftohje dhe fryrje.. navi gps.. automatik.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shtator 18:27
 • Jeep cherokee

  Jeep cherokee

  Vetura. Posedon. Keto 2063 kubik Karburanti dizell Pesha pa ngarkes 1530 kilogram Vetura.osht e qëlajmruar E rujtur maksimalisht. si jasht ashtu dhe brenda PRONARI I VETURES AVDULLAH MUSTAFA QMIMI

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 shtator 14:05
 • Jeep patriot

  Jeep patriot

  shitet jeep patriot ne gjendje prefekte pune I ardhun nga ch kmh te garantuara vetem ni pronar ka vozit I regj. rks mundsi ndrrimi me ndonje vetur te Vogel kamionet po jo vler ma te madhe se 5000 eu

  19.500 €
  Ferizaj
  6 shtator 12:17
 • Jeep Grand Cherokee

  Jeep Grand Cherokee

  Shitet jeep viti 2004 rexhistrim 1 vit I plot Posedon automatik 4x4 . lekur, abs.airbag.centrall.klim.karrikat elektrike nxemje dhe ftofje te karikes .xhamat elektrike. 4.0 benzin I rrujten shum

  6.500 €
  Ferizaj
  2 shtator 17:05
 • Shes Jeep Cherokee Pa Dogan

  Shes Jeep Cherokee Pa Dogan

  Jeep Cherokee 2.8 Crd motor Mercedesi Viti 2005 Km 224.000 Ne Gjendje Tepeer Teper Te Mire Shum i ruajt Mbrenda dhe Jasht Per me shum info 049826899 Ose Viber 0038649826899

  3.900 €
  Ferizaj
  24 gusht 15:24
 • Jeep Grand Cherokee dizel

  Jeep Grand Cherokee dizel

  Shitet vetura Jeep e ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt karesoria eshte amerikan kurse motorri me ndrruesi i shpejtesis eshte gjerman i prodhuar nga mercesi 270 cdi me 163 kuaj fuqi vetura po

  5.300 €
  Ferizaj
  4 gusht 15:04
 • U SHITTTTTTT

  U SHITTTTTTT

  SHES JEEP LIBERTY 2.7 DIZELL VITI FUND 2003 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHTE RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT ME TABELA RKS 1 VIT NR KONTAKTI 045 368 718 OSE 045 192

  4.999 €
  Ferizaj
  16 korrik 02:04
 • Jeep grand cheroke 2.7 plin ndizne 1 vit rks

  Jeep grand cheroke 2.7 plin ndizne 1 vit rks

  shes ose nderroj gjipin ne gjendje te shkelqyer regjistrim deri ne janar te vitit 2018 perkthehet menjeher plin ne dizne likur etj kontakti prej ores 12;00 deri 23;00 viber 0037744104064 vala 04410

  3.899 €
  Ferizaj
  22 qershor 19:24
 • Jeep Grand Cherokee

  Jeep Grand Cherokee

  Shes Jeep GRAND CHEROKEE ne gjendje shum te rregullt,automatik,permban klim,etj 4\4... 3.1 TURBO DIZELL. Bej edhe ndrim me vetura tjera qe jon veq automatik... Per me shum informataa info\kontakt\vibe

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 maj 21:19
 • Jeep Cherooke Liberty 2.5 |RKS|

  Jeep Cherooke Liberty 2.5 |RKS|

  Shitet jeep cherooke ne gjendje shum te rregullt i regjistruar 10 muaj ... shum i mir per me shum kontakto ne viber +37745934425

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  15 maj 22:16