Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Shitet Audi A3, viti 2007, 2.0 TDI

  Shitet Audi A3, viti 2007, 2.0 TDI

  Shitet Audi A3, viti 2007, 2.0 TDI. Ardhur nga Zvicrra. Me dogan dhe homoligim. Me gjitha opsjonet 'sllajn' Ne gjendje perfekte dhe shum e rujtun. ---- 044 105090 ---- ---- 045 545810 ----

  9.500 €
  Ferizaj
  10 janar 19:24
 • Peugeot 407 dizell automatik 2.0 hdi

  Peugeot 407 dizell automatik 2.0 hdi

  Shitet peugeot 407 dizell 2.0 hdi automatik tiptronik viti 2005 ne gjendje te mir teknike vetura posedon klim tronik navigation tempomat dritare elektronike panoram lart sensor parkingu karika gjysme

  5.400 €
  Ferizaj
  10 janar 19:16
 • Opel Astra 1.7 CDTI 06

  Opel Astra 1.7 CDTI 06

  Shes Opel Astra 1.7 CDTI viti i prodhimit 2006 Rregjistrim ka deri me ne fund te prillit 2018 ABS ESP KLIM Kontakti: 044116231 dhe 049116231

  4.200 €
  Ferizaj
  10 janar 18:04
 • Golf 1.9 TDI me dy tkuqe

  Golf 1.9 TDI me dy tkuqe

  Shitet Golf 4 1.9 TDI me dy tkuqe Regjistrim edhe 8 muj plus kartonin e gjelber vetura esht ne gjendje teknikisht te rregullt servisin e krym ka te ndrrume kaishin rebrasni, diskat me gurtne vilushkat

  4.400 €
  Ferizaj
  10 janar 17:50
 • Golf 3

  Golf 3

  Shes. Golf 3 ne gjendje te rregullt i ardhur nga ch benxin 1.4 irujtun si mrena dhe jasht goli meni fjal tip top ndrrim imunshem

  700 €
  Ferizaj
  10 janar 17:06
 • VW Bora 1.9 TDI

  VW Bora 1.9 TDI

  * Shitet * Marka : VW * Modeli : Bora * Motorri : 1.9 dizell * Viti i Prodhimit : 1999 * I Regjistruar RKS * Klimatronic * Qmimi 3200 euro * Kontakti : 044157317 * Viber +37744915187

  3.200 €
  Ferizaj
  10 janar 16:24
 • Fiat Croma 1.9 Dizell Automatik

  Fiat Croma 1.9 Dizell Automatik

  * Shitet * Marka : Fiat * Modeli : Croma * Motorri : 1.9 Dizell * Marshi : Automatik * Viti i Prodhimit 2006 * I Regjistruar RKS * Ulset Lekur * Klimatronik * Qmimi 3900 euro * Kontakti 0441

  3.900 €
  Ferizaj
  10 janar 16:24
 • Audi A4 2.5 TDI QUATTRO AUTOMATIK

  Audi A4 2.5 TDI QUATTRO AUTOMATIK

  * Shitet * Marka : Audi * Modeli : A4 * Motorri : 2.5 Dizell * Marshi : Automatik * Viti i Prodhimit 2002 * I Regjistruar RKS * Ulset me Nxemje * 4x4 * Klimatronik * Qmimi 3900 euro * Kontak

  3.900 €
  Ferizaj
  10 janar 16:24
 • BMW 320 diesel

  BMW 320 diesel

  BMW e46 320diesel klim funksionale drita xenon fellne me goma te reja m+s senzor parkingu rks deri ne fund muajit janar ne gjendje perfekte +37745594601

  4.500 €
  Ferizaj
  10 janar 16:17
 • Golf 6 dizell 1.6 manual iposa arehur pa dogan

  Golf 6 dizell 1.6 manual iposa arehur pa dogan

  Golf 6 dizell 1.6 manual iposa ardhur pa dogan viti 2009 gjitha serviset eposa kryer n gjendje prefekte liber servsi 2 qelsa guma treja fellne etj per mashum na kontaktoni nr 044 561 215

  6.900 €
  Ferizaj
  10 janar 16:15
 • shes golf 4 SDI ne gjendje te mir

  shes golf 4 SDI ne gjendje te mir

  Shes golf 4 SDI ne gjendje te mir regjistrim ka deri ne muajin maj. pa klimm te interesuarit te lajmrohet ne numrin 044 208 480 045 891 765 ne viber

  3.400 €
  Ferizaj
  10 janar 16:14
 • Shes corsen

  Shes corsen

  Korsa esht n gjendje perfekte per me shum kontakoni ne nr e tel 044469861 ose edhe ne Viber

  1.300 €
  Ferizaj
  10 janar 16:04
 • Vw golf 2 1.6 tdi ndrrimmm

  Vw golf 2 1.6 tdi ndrrimmm

  golfi esht ne gjendie shum te mir teknike motorri top. rks ka edhe 4muj e gjys bej ndrrim me bmw audi mercedes toyota kia jetta polo ford fiat etj

  850 €
  Ferizaj
  10 janar 15:18
 • mercedes A 170 cdi

  mercedes A 170 cdi

  shes vetturen Mercedes A 170 Cdi

  2.300 €
  Ferizaj
  10 janar 15:17
 • Proton

  Proton

  Vetura ne gjendje te rregullt viti 2001, me regjistrim , gjithqka eshte ne rregull , qmimi i diskutueshem

  1.700 €
  Ferizaj
  10 janar 14:25
 • Audi a6

  Audi a6

  Audi a6 3.0 v6 quattro 224ps, AUTOMATIK/TIPTRONIK , ne gjendje shum te mir te rregullt mbrenda dhe jasht , te gjitha opsionet , goma te reja , shpenzime mesatare , e ardhur nga zvicrra pronari par nks

  9.600 €
  Ferizaj
  10 janar 12:24
 • Frigo Peuget Expert Fap 2.0 hdi

  Frigo Peuget Expert Fap 2.0 hdi

  Shitet Peugeot expert fap frigo dhe ka keto te dhena: Frigo eshte -5 Ka dy kompresora te klimes ka Klime ne kabin Air bag Centrall, ka dy qelsa Dritaret me rrym Eshte i sapo ardhur nga gjermania

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 janar 12:04
 • Rover

  Rover

  Shes roverin n gjendje shumt mir 2.0 benzin matorrin v6 ndrrim me qka tum konvenon

  2.100 €
  Ferizaj
  10 janar 11:34
 • Golf 3 vp special

  Golf 3 vp special

  Shes gol3 esht special per merakli me krejt senet ska nevoj per invedtim servisin e kryer gmat e dimrit te reja pasqyret gjamt shiber me rrym muzik eshe edhe me qip pa qip nuk kallet dritat farat shto

  2.550 €
  Ferizaj
  10 janar 11:27
 • Mercedes A Class 170 CDI

  Mercedes A Class 170 CDI

  Shes veturen Mercedes A klas 170 dizel ne gjendje shum te mire me hargjime te vogla .. vetura posedon : klim , abs centrall ,regjistrim 1 vit , ne emer tim personal etj.. Tel :045532595

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 janar 10:07
 • Peugeot 307 1.6 dizel

  Peugeot 307 1.6 dizel

  Shes Peugeo 307 1.6 dizel ne gjendje shum te mir , vetura ka keto opsione :klim , abs , esp , centrall , hargjime minimale , regjistrim 10 muaj , ne emer tim personal etj .. Tel : 045532595

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 janar 10:06
 • Shes mercedes 200 d

  Shes mercedes 200 d

  Shitet vetura rks 1 muj gjdndje pune goma dimri

  300 €
  Ferizaj
  10 janar 09:25
 • BMW e60 -530 d

  BMW e60 -530 d

  Shes BMW 530 me nje vit regjistrim deri me 24 dhjetor 2018, makina posedon goma te reja 2 qelsa , kuk ,montuse por rimorkijo , magacinen me 6 cd , ma shkurt i posedon te gjitha por info te metutje

  7.500 €
  Ferizaj
  10 janar 08:15
 • Opel Astra 1.4

  Opel Astra 1.4

  Shes astren 1.4 benzin plin ndyjat punon rexhistrimi i ka skadu boj ndrrim

  550 €
  Shtime
  10 janar 01:26
 • OPEL Astra diesel

  OPEL Astra diesel

  Shitet astra 1.3 dizell edhe 6 muj regjistrim viti prodhimit 2009 osht n gjnedje shum te mir per me shum kontakt : edhe ne viber +377 45 572 145 045 626147

  5.500 €
  Ferizaj
  10 janar 01:14
 • 🔴URGJENT GOLF ME REGJISTRIM 6MUAJ NE GJENDIE SHUM

  🔴URGJENT GOLF ME REGJISTRIM 6MUAJ NE GJENDIE SHUM

  Golf Posedon 4Goma për Dimer +Plin i Testum...+Plin ... 🔴5--SHPEJTESI+Drita LLeD..+AMERTIZERA TOP TRI ULE FILTERA SET KAISHA VELUSHKA+FREN PUNUES... REGJISTRIM Afer 6Muj .Viti i Prodhimit(88)🔴Shiber K

  950 €
  Ferizaj
  9 janar 23:05
 • Shitet audia urgjendd

  Shitet audia urgjendd

  Shes audin banxin 1.6 esht shum ne gjendje te mir nuk ka rkss me guma te rejaa ju mir presem urgjend shitet 045537611

  370 €
  Ferizaj
  9 janar 22:27
 • shes audi me klim gjama me rrym

  shes audi me klim gjama me rrym

  shes audi gjama me rrym me klim plin regjistrim dy muj viber 0037745574040

  800 €
  Ferizaj
  9 janar 21:18
 • Shes veturen super te mir automatic

  Shes veturen super te mir automatic

  Shes pezhoen asht 306 me klim funksionale benzin viti ne fund te 99 rks 7 muj gumat e dimirit shum te mira fellne te mira radi me cd centrall me teledirigjus 2 qelsa senzor parkimi funksional automati

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 janar 21:17
 • Shes opel corsa 1.2 b rks 8 muj

  Shes opel corsa 1.2 b rks 8 muj

  Shes opel corsa 1.2 benzin regjistrim 8 muj 4 gomat e reja ne gjendje shum te mir

  1.400 €
  Ferizaj
  9 janar 21:15
 • Golf 5 1.9tdi

  Golf 5 1.9tdi

  shitet golf 5 1.9 tdi ne gjendje perfekte posedon: fellne alumini , drita bi xenon , senzor parkingu , goma te mira etj. tip top viber +37745209849

  6.200 €
  Kaçanik
  9 janar 20:24
 • Opel Kadet Sport

  Opel Kadet Sport

  Shitet opel kadet 2.0 ingjeksion me plin me atest ne gjendje te rregullt me goma te dimrit te reja Regjistrim deri me 11.5.2018 Me muzik te mir

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  9 janar 20:15
 • Opel Vectra 2.0i

  Opel Vectra 2.0i

  Shes opel vecter 2.0i extec. Benzin + plin . Regjistrim 1vit ne emer tem personal , nuk eshte ne hipotek. Viti i prodhimit 99 ne gjendje te shkelqyeshme . Per qdo sen si ne matorr si ne kareseri ne tr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 janar 19:37
 • Shes mercedes 250D

  Shes mercedes 250D

  Shes mercedes 250 D viti prodh:1988 regj RKS :posedon abs srs fellne tmira muzik tmir etj etj asht ne gjendje teper tmir

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 janar 19:30
 • Opel zafira 2.2 dizel

  Opel zafira 2.2 dizel

  Shitet Opel zafira 2.2 dizell viti 2003 rks 9 muje .gomat e dimrit dhe te verses. Te reja ..Ventura posedon tempomat ,klim,air bag.Ventura eshte e Ardhur nga zvicrra regjistrimi I par.Ventura k

  4.000 €
  Ferizaj
  9 janar 19:29
 • FLM U SHITT

  FLM U SHITT

  SHES BMW X6 VITI FUND 2010 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT E POSA ARDHUN NR KONTAKTI 045 368 718 ose 045 192 192

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 janar 15:24
 • RANGE ROVER 4.2 BENZIN

  RANGE ROVER 4.2 BENZIN

  SHES RANGE ROVER 4.2 BENZIN VITI FUND 2006 VETURA OSHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE I RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU DHE JASHT POSEDON KLIMA TRONIK KOMANDA NE VOLLAN XENON BI XENON KARRIKAT

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 janar 15:15
 • BMW X5 3.0 D FULL EXTRA

  BMW X5 3.0 D FULL EXTRA

  SHES BMW X5 3.0 D VITI FUND 2007 VETURA OSHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE I RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU DHE JASHT POSEDON KLIMA TRONIK KARRIKAT NXEMJE PANARAM NALT KOMANDA NE VOLLAN NAVIG

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 janar 15:14
 • TOYOTA AURIS 1.6 BENZIN AUTOMATIK

  TOYOTA AURIS 1.6 BENZIN AUTOMATIK

  SHES TOYOTA AURIS 1.6 BENZIN AUTOMATIK VETURA OSHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE E RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU DHE JASHT POSEDON KLIMA TRONIK SHPEJSI KOMANDA FELLNE SHUM TE MIRA ME GOMA TE

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 janar 15:14
 • Shes Fellnet 205-55-16 Për Golf & Audi

  Shes Fellnet 205-55-16 Për Golf & Audi

  Shes fellnet me goma t veres Nr +37744108340

  250 €
  Ferizaj
  9 janar 15:04
 • Mini clubman 1.6 benzine-RKS

  Mini clubman 1.6 benzine-RKS

  Shitet vetura mini clubman 1.6 benzine-marshin manual 6 shpejtesi ngjyra e bardhe.vetura posedon Klimatronik.tempomat.bordkompjuter.gjamat elektronik.pasqyret elektronike.alumin fellne.gomat e dimrit.

  6.900 €
  Ferizaj
  9 janar 14:26
 • Shitet Citroen c2 3.000€

  Shitet Citroen c2 3.000€

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt Servisi i kryer ne nentor 2017 Gumat e reja jan vnuar ne nentor 2017 Gjamat elektronik Vetura eshte bensin 1.1 Extra senzor parkingu Xhama foli 75 % mbrap

  3.000 €
  Ferizaj
  9 janar 14:04
 • BEJM Blerjen e Pikapav Cadyyy +37745207664

  BEJM Blerjen e Pikapav Cadyyy +37745207664

  NE BEJM BLEREJN E PIKAPAV CADY SA DO QE KENI PIKAPA PER TE SHITUR NE I BLEJM QMIMI FILLON PREJ 300 ERO DERI 1400ero VLERSIMI BEHET SIPAS GJENDJES SE PIKAPITviti t prodhimit etj etj JU MIRPRESIM GJIN

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 janar 13:24
 • Shitet renault PikaP

  Shitet renault PikaP

  Shitet pikap 1.6 benxin ne gjendje te mir pune i paqt si jasht ashtu dhe mrena me dokomenta te garantume viti 86

  1.000 €
  Ferizaj
  9 janar 12:17
 • Passat 3C- 2.0 DSG nga Zvicra

  Passat 3C- 2.0 DSG nga Zvicra

  Shitet Passati ne gjendje perfekte si ne interior po ashtu edhe ne eksterior,i ka te kryera te gjitha serviset i sapo regjistruar,posedon:gomat e reja te dimrit dhe te veres,klimatronik,pasqyret autom

  6.999 €
  Ferizaj
  9 janar 12:04
 • TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK

  TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK

  Shitet vw touran 2.0 diesel automatik dsg viti prodhimit 2004 ne gjendje shum te mir teknike . Vetura posedon : klimatronik , 4 goma te reja te dimrit , regjistrim , fellne te aluminit , xhama elektro

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 janar 11:24
 • Shitet golf 2 dizell 1.6 rks 6 muj

  Shitet golf 2 dizell 1.6 rks 6 muj

  Shitet golf 2 shi asht 1.6 dizell shum ngjendje te mir regjistrim ka 6 muj 4 guma dimrit batarijen e re nuk ka nevoj me investu 045 267 085

  950 €
  Ferizaj
  9 janar 09:15
 • passat 2006

  passat 2006

  Shes pasattin 2.0 tdi 6 shpejtesi ne gjendje perfekte pa asnje investim veq naft mi qit Rexhistrim deri muajin 04-2018 Navi i madh Esp , Abs Ulset gjysem likur isofix Ulset me nxemje Interieri ch

  6.500 €
  Ferizaj
  9 janar 01:14
 • Shes ose Ndërroj Kombin Hyundai H1 Dizell 2.4 RKS

  Shes ose Ndërroj Kombin Hyundai H1 Dizell 2.4 RKS

  E Shes ose Ndërroj Kombin : Hyundai H1 Viti i Prodhimit 2002 Dizell 2.4 Kombi Transportus i Mbyllur Me pesh bartse deri 1800 kg Motorri Prefekt ule dhe filtera të ndërruar si dhe Goma të Dimrit

  2.000 €
  Ferizaj
  9 janar 01:14
 • Audi A3 2.0 dizel

  Audi A3 2.0 dizel

  Vetura asht shum ne gjendje te mir teknike asht me te gjitha servisat e kryme ka guma te reja dhe ka regjistrim 1 vit

  7.500 €
  Ferizaj
  9 janar 00:14