Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Saab 9-3 Disel

  Saab 9-3 Disel

  Saab i ardhur nga zvicrra 1.9 TTID Disel ne gjendje shume te mire 218mij km te garantuara dritat xenon bi xenon breshri i ka ra per kete arsye eshte ma lire se me ket qmim ska shikoni zvicerr,gjermani

  4.300 €
  Ferizaj
  6 janar 19:26
 • Shitet SAAB

  Shitet SAAB

  Shitet Saab modeli 900SE 2.0l TURBO 16v viti 30.08.1996 eshte i ardhur nga CH kabriolet me klim maunel 5 shpejtesi punon teper mir nuk eshte i vozit ne KS per me shum info ekeni edhe viberin+377-44-70

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  6 dhjetor 13:07
 • Saab 93 2.0T Sport 2002 Automatik

  Saab 93 2.0T Sport 2002 Automatik

  Saab 93 2.0 Turbo Sport 2002 ne gjendje shume te mire teknike dhe optike 9 muaj RKS - Automatik - Klimatronik - Tempomat - Timon multifunksional - Karriga me nxemje - Senzor parkingu - Liber serv

  2.900 €
  Ferizaj
  15 gusht 07:24