Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Mini Cooper One 3500€

  Mini Cooper One 3500€

  Mini Cooper One 1.6 Benzin. Viti 2003 me 183 000 KM. Full Opsione dhe Panorama. Bej ndrrim.

  3.500 €
  Ferizaj
  13 janar 00:04
 • Mini clubman 1.6 benzine-RKS

  Mini clubman 1.6 benzine-RKS

  Shitet vetura mini clubman 1.6 benzine-marshin manual 6 shpejtesi ngjyra e bardhe.vetura posedon Klimatronik.tempomat.bordkompjuter.gjamat elektronik.pasqyret elektronike.alumin fellne.gomat e dimrit.

  6.900 €
  Ferizaj
  9 janar 14:26
 • Shitet Mini cooper 1.6 benzin

  Shitet Mini cooper 1.6 benzin

  per detaje rreth veture kontaktoni ne nr te telefonit ose ne viber 049228318 , 0038649228318

  3.250 €
  Ferizaj
  3 janar 04:04
 • MINI COOPER S 1.6 MANUAL FULL OPSIONE

  MINI COOPER S 1.6 MANUAL FULL OPSIONE

  Shitet mini cooper S 1.6 benzin viti prodhimit ne muajin e 12 te 2007 ne gjendje shum te mir teknike. Vetura posedon : klimatronik , navigacion , karrika me nxemje , lekur , navigacion , senzora parki

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 dhjetor 10:29
 • shes mini 1.6 shum ne gjedje te mir

  shes mini 1.6 shum ne gjedje te mir

  shes mini coper 1.6benxi mini posedo klim fuksjunale abes airbek +rumus gomat e reja me fellne te mira asht i qlajmrum me ni fjal mini asht tip top per ma shum na kotaktoni ne nr +38649333343 +viber

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 dhjetor 09:04
 • Mini cooper 1.6 benzin

  Mini cooper 1.6 benzin

  Shes mini cooper 1.6 benzin i regjistruar rks 1 vit klima funcsionale centrall hidraulik gjamat electronik panoram abs esp ne gjendje te mir teknike

  3.900 €
  Ferizaj
  6 dhjetor 10:05
 • Mini Cooper cabriolet

  Mini Cooper cabriolet

  Shitet mini cooper cabrio 1.6benxin ne gjendje shume te mire i ardhur nga zvicrra vetem 91.000km te kaluara te garantuara

  5.000 €
  Ferizaj
  5 nëntor 15:27
 • Mini Coper 1.6 benzin viti

  Mini Coper 1.6 benzin viti

  Shes mini cooper 1.6 benzin viti 2001 I regjistruar rks ne gjendje shum te mir teknike dhe optike - karrika lekur full -panoram -bord compjuter -klim -abs -esp -drita xenon -2 par fellne Servi

  4.500 €
  Ferizaj
  30 tetor 23:08
 • Mini Cooper Clubman 1.6 Diesel

  Mini Cooper Clubman 1.6 Diesel

  Mini Cooper Clubman 1.6 Diesel, 80KW. I importuar nga zvicrra i doganuar , VP 2008 Vetura ka te kaluara 193000 KM me garancion me liber te servisit, Servisin e fundit e ka ne KM 191000 me dat 06.07.2

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 tetor 11:20
 • shes dhe ndrroj mini koper

  shes dhe ndrroj mini koper

  ne gjendje teper te mir me 1 vit rks

  4.500 €
  Ferizaj
  1 shtator 21:14
 • 2005 mini cooper S

  2005 mini cooper S

  2005 mini cooper s 1.6 benzin 6 shpejtci pa dogan Karrika nxemje Goma te reja I rujshem Xham permi Xhama elektronik Ne gjendje te Rregull Thirr ose dergi mesazh +37745365816 viber 044366816

  3.200 €
  Ferizaj
  30 gusht 19:14
 • 2005 mini cooper s benzin

  2005 mini cooper s benzin

  Shes mini cooper s 6 shpejtci Vetura esht në gjendje te rregull Me targa t huaja Pa dogan Gomat te reja,baterin e re Remusin e ri

  4.900 €
  Ferizaj
  23 gusht 02:15
 • 2005 Mini Cooper S

  2005 Mini Cooper S

  Shes veturen 2005 mini cooper S 1.6 benzin Targa t huaja Karrika me nxemje Xhamat elektronik Klim Remusin Baterin e re Gomat e reja Thirrni numrin 045365816 Viber +37745365816

  4.800 €
  Ferizaj
  23 gusht 01:14
 • Mini Cooper

  Mini Cooper

  Shitet 3999 Mini cooper 2003viti 1.6B Wib-044108340

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  15 gusht 23:04
 • Mini Coper D

  Mini Coper D

  Shitet vetura ne gjendje shum te mir me te gjitha senet qe i duhen nje veture dizel 1.6

  9.000 €
  Ferizaj
  6 gusht 12:15
 • Shitet vetura Mini Cooper S

  Shitet vetura Mini Cooper S

  Shitet vetura ne gjendje perfekte e ardhur nga ch. Posedon klima, driatet elektronike,LED dritat e plote te tjera. Marshi manual 6 + R. 1.6 benzin. Kilometrazha 188 mije te kaluara. Servisin e kry

  3.100 €
  Ferizaj
  6 gusht 12:15
 • Shitet Mini cooper 1.6 Benzin

  Shitet Mini cooper 1.6 Benzin

  Shitet mini cooper 2003 1,6 benzin ne gjendje te rregullt, klime , abs, dritat xenon, i ka tre qelsa eshte ne gjendje shume te mir optike dhe teknike, i regjistruar ne emrin tim personal,regjistrim ka

  3.700 €
  Ferizaj
  23 korrik 12:17
 • MINI Cooper 1.6 Benzin RKS (1 VIT) Panoram -2004

  MINI Cooper 1.6 Benzin RKS (1 VIT) Panoram -2004

  MINI Cooper 1.6 Benzin i Regjistruar RKS (1 VIT) ngjyr te kuqe viti 10/2003 posedon : klima (funksionale), airbaga, centrall, timon servo, ABS, ESP, gjama elektronik, pasqyre elektronike, drita xenon

  3.900 €
  Ferizaj
  8 korrik 17:05
 • Mini Cooper ONE 1.6 - Full extra

  Mini Cooper ONE 1.6 - Full extra

  Shes MINI Cooper One 1.6 Benzin , Viti i prodhimit 12/2002 , Ngjyr hiri metalike , I regjistruar RKS (1 vit) , Vetura posedon : - Klim (funksionale) - Board kompjuter - ESP , ABS , AirBag - Xhama dhe

  3.600 €
  Ferizaj
  21 qershor 20:26
 • Shes Mini kuper

  Shes Mini kuper

  Shes mini kuper esss ne gjendje shum te mir fulle opsijon panaran klim funksijonale regjistrim ka qmimi si pas marveshjes 0179728442 viber watsap

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 qershor 17:24
 • Tuning

  Tuning

  Shitet Mini Cooper 1.6 Benzine Esht Ne Gjendtje Te Mire Teknike Makine Esht Full Sport Extra e Kahe Muzik . Sigurim Edhe 10 Muje Nderim i Mundeshe Numer ne Viber +39 393 239 2627.

  6.200 €
  Ferizaj
  31 maj 22:25
 • hi

  hi

  ndrroj telefonat ne gjendje te rregullt jan te rujshem ju mir pres ne Viber +37744682973

  1 €
  Ferizaj
  4 maj 02:04