Vetura
Ferizaj

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  MINI COOPER 1.6 DIESEL MANUAL
  Vetura

  MINI COOPER 1.6 DIESEL MANUAL

  Shitet mini cooper 1.6 diesel manual viti prodhimit 2006 ne gjendje shum te mir teknike me te gjitha

  Ferizaj 8 mars 16:16
  6.700 €
 • 7 foto
  SHES MINI COOPER VITI 2003 RKS 1VIT T PLOT
  Vetura

  SHES MINI COOPER VITI 2003 RKS 1VIT T PLOT

  shes min cooper benxin 1 pik 6 n gjendje shum t mir pa as ni vrejtje vetura posedon klmi gjamae r

  Ferizaj 13 shkurt 23:25
  3.200 €
 • 5 foto
  MINI COOPER D 1.6 DIESEL
  Vetura

  MINI COOPER D 1.6 DIESEL

  Pershendetje, Shes Mini Coooper D 1.6 Dizel ne gjendje perfekte. Regjistrimi i pare ne kosove me ki

  Ferizaj 11 shkurt 21:31
  7.900 €
 • 8 foto
  Mini cooper S 6 shpejtsi rks 1 vit
  Vetura

  Mini cooper S 6 shpejtsi rks 1 vit

  Mini cooper s 1.6 b manual 6 shpejtesi rks 1 vit posedon .navi klima tronik tempomat senzora parking

  Ferizaj 2 shkurt 14:14
  3.999 €
 • 6 foto
  Mini clubman 1.6 benzine-RKS
  Vetura

  Mini clubman 1.6 benzine-RKS

  Shitet vetura mini clubman 1.6 benzine-marshin manual 6 shpejtesi ngjyra e bardhe.vetura posedon Kli

  Ferizaj 9 janar 14:26
  6.900 €
 • 11 foto
  MINI COOPER S 1.6 MANUAL FULL OPSIONE
  Vetura

  MINI COOPER S 1.6 MANUAL FULL OPSIONE

  Shitet mini cooper S 1.6 benzin viti prodhimit ne muajin e 12 te 2007 ne gjendje shum te mir teknike

  Ferizaj 18 dhjetor 10:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mini cooper 1.6 benzin
  Vetura

  Mini cooper 1.6 benzin

  Shes mini cooper 1.6 benzin i regjistruar rks 1 vit klima funcsionale centrall hidraulik gjamat elec

  Ferizaj 6 dhjetor 10:05
  3.900 €
 • 0 foto
  Mini Cooper cabriolet
  Vetura

  Mini Cooper cabriolet

  Shitet mini cooper cabrio 1.6benxin ne gjendje shume te mire i ardhur nga zvicrra vetem 91.000km te

  Ferizaj 5 nëntor 15:27
  5.000 €
 • 5 foto
  shes dhe ndrroj mini koper
  Vetura

  shes dhe ndrroj mini koper

  ne gjendje teper te mir me 1 vit rks

  Ferizaj 1 shtator 21:14
  4.500 €
 • 4 foto
  2005 mini cooper S
  Vetura

  2005 mini cooper S

  2005 mini cooper s 1.6 benzin 6 shpejtci pa dogan Karrika nxemje Goma te reja I rujshem Xham permi X

  Ferizaj 30 gusht 19:14
  3.200 €
 • 0 foto
  2005 mini cooper s benzin
  Vetura

  2005 mini cooper s benzin

  Shes mini cooper s 6 shpejtci Vetura esht në gjendje te rregull Me targa t huaja Pa dogan Gomat te

  Ferizaj 23 gusht 02:15
  4.900 €
 • 3 foto
  2005 Mini Cooper S
  Vetura

  2005 Mini Cooper S

  Shes veturen 2005 mini cooper S 1.6 benzin Targa t huaja Karrika me nxemje Xhamat elektronik Klim Re

  Ferizaj 23 gusht 01:14
  4.800 €
 • 4 foto
  Mini Coper D
  Vetura

  Mini Coper D

  Shitet vetura ne gjendje shum te mir me te gjitha senet qe i duhen nje veture dizel 1.6

  Ferizaj 6 gusht 12:15
  9.000 €