Vetura

Porsche | Vetura në shitje në Rajoni i Ferizajit

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Truall ne shitje
  Vetura

  Truall ne shitje

  Shiten 4.25 ari truall ne rrugen 28 nentori (te gjukant)me dokumentacion te rregullt dhe infrastrukt

  Ferizaj 9 dhjetor 02:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Porsche cayenne 4.5 S 173.000km me liber
  Vetura

  Porsche cayenne 4.5 S 173.000km me liber

  Porsche cayenne 4.5 s 173.000 km me gjdo garancion me liber servisi pronari i dyt vetura edhe me tab

  Ferizaj 6 dhjetor 16:20
  8.500 €
 • 6 foto
  Shitet porche cayenne
  Vetura

  Shitet porche cayenne

  SHITET PORCHE CAYENNE 3.0 DIESEL 2012 Sa ka ardh prej gjermanis me km 150000 te garantuara full fu

  Ferizaj 16 gusht 15:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Porsche panamera 4s 4.8 PDK
  Vetura

  Porsche panamera 4s 4.8 PDK

  Shitet porsche panamera 4s 4.8 PDK benzin ne gjendje te rregullt

  Ferizaj 20 korrik 19:25
  3.500 €
 • 4 foto
  Porsche 4.5 benzin 928 -79
  Vetura

  Porsche 4.5 benzin 928 -79

  porsche 4.5 benzin viti-79 i qlajmrum shum i shpejt ka 310ps klim.abs. arbeg mund ta gjeni ne Ger

  Ferizaj 4 prill 00:57
  6.000 €
 • 5 foto
  Goma
  Vetura

  Goma

  Shiten kater goma porshe kajen viti 2015 295 / 35 R 21 m+s s qmimi me mareveshje +38344

  Ferizaj 3 prill 18:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PORSCHE CAYENNE BLACK EDITION 3.0 DIESEL
  Vetura

  PORSCHE CAYENNE BLACK EDITION 3.0 DIESEL

  Shitet porsche cayenne 3.0 diesel viti prodhimit 2010 ne gjendje shum te mir teknike. Vetura posedon

  Ferizaj 6 shkurt 12:21
  Me Marrveshje