Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Shes Jaguar XF RKS

  Shes Jaguar XF RKS

  Shess Jaguar XF REGJISTRUAR RKS DERI NE PRILL 2018 VITI 2009 KM 210.000 TVETAT TGARANTUARA FULL OPSIONN FULL EKSTRA NE GJENDJE SHUM TE MIREE GJITHA SERVISET E KRYERA KOMPLET ME FATURAA PER ME SHUM I

  16.700 €
  Ferizaj
  18 dhjetor 15:24
 • jaguar

  jaguar

  shes jaguarin i sapo ardhur nga gjermania viti i prodhimit 2003 plin benxin full extra plinin e ka te montum ne gjermani te garantum pres bleres serioz nr per info ne viber 37744795444

  3.500 €
  Ferizaj
  9 dhjetor 18:15
 • Shes veturen

  Shes veturen

  Shes veturen Jaguar X-type v6 2.1, viti 2003 benzin-plin, plini eshte i montuar ne gjermani. Vetura eshte ne gjendje perfekte. Cmimi i diskutueshem

  2.200 €
  Ferizaj
  9 dhjetor 02:04
 • Jaguar x type

  Jaguar x type

  Shes jaguar x type i regjistruar rks klima tronik centrall hidraulik gjamat electronik abs esp 4x4 automatik ne gjendje te mir teknike

  3.700 €
  Ferizaj
  6 dhjetor 10:05
 • Jaguar XJ 3.0d

  Jaguar XJ 3.0d

  Shes Jaguar XJ 3.0D, 275PS, viti i prodhimit 02/2011, ngjyra e zez, te kaluara 263.000KM (autoban), çmimi i ri 158.000 Franga, vetura eshte full Exptra Me nje gjendje shum te mirë +41 75 415 00 00

  24.900 €
  Ferizaj
  1 nëntor 19:16
 • Jaguar X-tybe 2.0 benzin nga zvicra

  Jaguar X-tybe 2.0 benzin nga zvicra

  Jaguar 2.0 benzin nga zvicra senzora parkingi goma t reja me fellne 17 dvd liber servisi etj ne gjendje shum t mir

  1.899 €
  Ferizaj
  24 tetor 21:06
 • SHITET JAGUAR XF

  SHITET JAGUAR XF

  Shitet jaguar Xf , 3.0 diesel, 28/12/2013 full opcione, vetura gjindet ne france mund te sillet ne ks , ndrrim edhe me veture deri ne 6000 euro per me shume info kontaktoni ne tel.

  28.000 €
  Ferizaj
  23 tetor 18:16
 • Jaguar XJ 3.0d 275 PS

  Jaguar XJ 3.0d 275 PS

  Jaguar XJ 3.0 Diesel 275 kuajl fuqi modèle i fundit 02.2011 263000.km. Te. Gjitha. Autoban e para dore sa po ardhur nga zvicrra. Qmimi i ri 158’500.-CHF Full extra

  24.900 €
  Ferizaj
  22 tetor 07:07
 • Urgjent shiten/bej nderrim Jaguar + Smart

  Urgjent shiten/bej nderrim Jaguar + Smart

  Urgjent shitet/ bej nderrim nje Jaguar X type, viti 2004, dizel, manual, ngjyre e gjelbert roland garros dhe nje Smart for two, viti 2002, benzin, automatik dhe triptronik. Te dyja veturat jane me tar

  3.000 €
  Ferizaj
  17 shtator 08:25
 • Jaguar 2.5 benzin automatik prej zvicrre pa dogan

  Jaguar 2.5 benzin automatik prej zvicrre pa dogan

  Jaguar 2.5 benzin automatik i ardhur prej zvicrre pa dogan klima tronik navi karrikat likur guma treja fellne per ma shum na kontaktoni 044 561 215

  1.700 €
  Ferizaj
  12 shtator 02:04
 • Jaguar S-Tybe

  Jaguar S-Tybe

  * Shitet * Marka : Jaguar * Modeli : S-Tybe * Motorri:3.0 i benzin * Viti i prodhimit 2001 * I Regjistruar RKS * Senzora parkimi * Lekur * Ulset me nxemje * Klim * Xenona * Automatik * Qmimi

  3.200 €
  Ferizaj
  21 gusht 12:30
 • shes dhe ndrroj jaguar x type 4x4

  shes dhe ndrroj jaguar x type 4x4

  jaguari asht me full sene gjithat funksionale me 1 vit rks 4x4 asht 2.5 benzin

  4.200 €
  Ferizaj
  18 gusht 17:15
 • Jaguar S-Tybe

  Jaguar S-Tybe

  Shitet * Marka : Jaguar * Modeli : S-Tybe * Motorri : 3.0 Benzin * Marshi : Automatik * Viti i Prodhimit 2001 * I regjistruar RKS * Ulset elektronik * Ulset lekur * Ulset me nxemje * Klim * C

  3.200 €
  Ferizaj
  28 korrik 10:04
 • Shitet: Jaguar 4.2l V8

  Shitet: Jaguar 4.2l V8

  Qmimi 10.000 Euro dhe me Marrëveshje!

  10.000 €
  Ferizaj
  19 korrik 01:14