Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Lada Niva

  Lada Niva

  Veture terreni ne gjendje te shkelqyeshme,

  2.099 €
  Ferizaj
  16 nëntor 07:07
 • Lada niva 1.7

  Lada niva 1.7

  Lada niva esht ne gjendje te Mir servisin e krym eka komplet regjistrim 1vjet 4goma te reja per me shum vib+377 44 225 055

  2.200 €
  Ferizaj
  25 tetor 20:06
 • Lada niva

  Lada niva

  Shes lada niva 2x 1.7b injeksion n gjendje te shkelqyer si nga jasht dhe brenda kkkkk

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 tetor 01:07
 • Lada origjinal Fabrikisht viti 1977,vib 044152077

  Lada origjinal Fabrikisht viti 1977,vib 044152077

  Shitet lada 1500 cc , viti prodhimit 1977 Me ngjyr te fabrikes me interier te fabrikes e pa prekur. Gjthqka ne rregull pa as nje defekt gjitha sendet i punojn 48.000 km te kaluara Tabela KS i skaduar

  4.000 €
  Ferizaj
  26 maj 01:14