Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Renault clio rks

  Renault clio rks

  Shes renault clio diesel rks i skadun 3 jav posedon:klim abs aibag gjama me rrym ne gjendje shum te mir teknike kontakt nr:049348346 viber:+38649348346.

  2.000 €
  Ferizaj
  Sot, 22:07
 • Renault CLIO

  Renault CLIO

  Vetura ne shitje, 1.9 Diesel, gjendje te mire, E clajmeruar, mundesi per negocijim

  1.699 €
  Ferizaj
  Sot, 08:04
 • Renault TWINGO

  Renault TWINGO

  Vetura eshte ne gjendje te mire, E clajmeruar

  1.499 €
  Ferizaj
  Sot, 08:04
 • renault clio 1.9 dizel

  renault clio 1.9 dizel

  shes renault clio n gjendje perfekte 9 muj rks goma te reja te dimrit me gjitha paisjet kkkkk

  2.500 €
  Ferizaj
  Dje, 11:05
 • Shitet reno kango 1.9 d

  Shitet reno kango 1.9 d

  Shitet reno kango 1.9 d rks i shlajmrum esht ne gjendje mir shum si dhe bajm nrrim me vetur me tabela huja

  1.200 €
  Ferizaj
  Dje, 07:25
 • reno

  reno

  reno ll aguna 19 dizell viti 2003 regjistrim 0110 2019 tip top me kejt serviset ekrym dypar guma baj drrim meqa mkoveon

  3.300 €
  Ferizaj
  Dje, 01:04
 • SHES RENO LAGUNA 1.9 DCI VITI 2003 RKS

  SHES RENO LAGUNA 1.9 DCI VITI 2003 RKS

  Shes renault laguna 1.9 dci ne gjendje shum te mir teknike i rujtun si brenda ashtu dhe jasht me harxhime te vogla veturaq esht e shtrengume tip top dhe posedon: klim funksionale, air bag, abs, esp, g

  2.400 €
  Ferizaj
  14 janar 16:14
 • Shitet

  Shitet

  Reno llaguna 19 dizell 2003 kejt rregull regjistrim 01 10 2019

  3.300 €
  Ferizaj
  13 janar 01:17
 • Renault megana

  Renault megana

  Shitet Renoh 1.5 Dizell me dogan te paguar i ardhur nga zvicra

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 janar 10:24
 • Shes reno kango diesel

  Shes reno kango diesel

  Shes reno kango 1.9 diesel shum gjendje te mir tip top i rujshem si mrena edhe jasht hipotek nuk eshte perkthimi meniher per me shum info tel

  1.350 €
  Ferizaj
  11 janar 16:05
 • Shitet renault PikaP

  Shitet renault PikaP

  Shitet pikap 1.6 benxin ne gjendje te mir pune i paqt si jasht ashtu dhe mrena me dokomenta te garantume viti 86

  1.000 €
  Ferizaj
  9 janar 12:17
 • Renault Clio

  Renault Clio

  Shitet Renault clio Viti 2000 1.4 benzin me klim funksionale Shpenzime shume te vogla Te gjitha serviset e kryera Rrypin dhembezor te nderruar 10 muaj regjistrim Shes sepse kam blere veture tjeter! V

  1.950 €
  Ferizaj
  8 janar 21:30
 • Renault Clio

  Renault Clio

  Shes Renault Clion 1.5 disel Me klim,radio usb,abs ose ndrrim i mundshem.

  2.500 €
  Kaçanik
  8 janar 01:04
 • RENO TFINGO RKS ndrrim i munshem

  RENO TFINGO RKS ndrrim i munshem

  reno tfingo 1.2benzin me klim air bag rks rexhistrimi ika dal frik shum n xhendje te mir ndrrim me vetura te huja ose pikap qmimi 1100euro

  1.000 €
  Ferizaj
  7 janar 16:05
 • Renault Megan 1.9 dCi Automatik

  Renault Megan 1.9 dCi Automatik

  Renault Megan 1.9 dCi Automatik Gjendje shume te mire si vizuele edhe mekanike, importuar nga zvicrra, Ka te kaluara 199123 KM ..I regjistruar ne RKS deri me 06.07.2018 Opcionet – AUOTOMATIK, Klim

  3.990 €
  Ferizaj
  7 janar 11:05
 • renault clio 1.4 16v

  renault clio 1.4 16v

  renault clio ne gjendje te rregullt 1 vit rks 4 koma te reja gjitha serviset e kryera hargjimet 5.5 100km kontak +37745857940

  2.450 €
  Ferizaj
  5 janar 12:05
 • Renault Clio benzin

  Renault Clio benzin

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike 1.4 Benzine,posedon Klime,airbag, Abs, Centrale Automatike etj.

  2.800 €
  Ferizaj
  4 janar 22:06
 • Reno

  Reno

  Pikapi ne gjendje te mir teknike makxi. rks deri te 7 muj 1.9 disel. me goma te reja dimrit.

  950 €
  Ferizaj
  2 janar 02:27
 • Renault megane 1.5dci dizel

  Renault megane 1.5dci dizel

  shes ose ndrroj reno megane 1.5dci posedon klim abes hidrolig centrall guma te dimrit fellne gjendjen shum te mir teknike

  3.500 €
  Ferizaj
  1 janar 18:14
 • Renault

  Renault

  Shitet kamjoneta Renault master I qlajmrun osht furgon ibibin elektronik n gjendje shum t mir turbo dizel osht bej ndrrim me vetur te Vogel kamjoni osht n gjendje prefekt Viber +37745654401

  2.500 €
  Ferizaj
  1 janar 10:15
 • Vetura në shitje Renault Laguna

  Vetura në shitje Renault Laguna

  Pershkrimi Shes veturen Renault Laguna -02 Renault Laguna 2.0 ide Regjistrim deri ne muajin Nentor 2018 Posedon goma te veres dhe dimrit Nuk eshte hipoteke bankare Per me shume kontaktoni ne 04984

  2.500 €
  Ferizaj
  28 dhjetor 20:14
 • RENAULT KANGO 1.5 Cdti

  RENAULT KANGO 1.5 Cdti

  SHES RENAULT KANGO 1.5 CDTI VITI FUND 2003 OSHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE I RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU DHE JASHT GOMA TE MIRA OLLOGENKA NE BRANIK GJAMAT ME RRYM ETJ ETJ PER MA SHUM 04

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  28 dhjetor 18:24
 • Renault Megane 1.9 Dizel Rks Vp 2003

  Renault Megane 1.9 Dizel Rks Vp 2003

  Renault Megane 1.9 Dizel Rks 1 Muj Vp 2003 vetura eshtgjendje te mir dhe ekonomik posedon Klimatronic airbag abs servo tempomat central radi me komanda etj Vetura esht me 6 Shpejtsi te para Ngjyren e

  2.950 €
  Ferizaj
  27 dhjetor 20:28
 • Renault

  Renault

  Shitet renault scenic 1.9 i ardhur nga zvicra me libra servisit klm garantune me dogan te paguar

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  26 dhjetor 17:05
 • kombi renault trafic 2005 per pun

  kombi renault trafic 2005 per pun

  Renault trafik i ardhur nga jasht 1.9 dizell posedon klim ne ne gjendje te rregullt pa gjama mbrapa per pun shum i pershtatshem mundsi nrrimi me naj pikap

  3.300 €
  Ferizaj
  26 dhjetor 16:25
 • SHES RENAULT MEGANE 1.9 DCI

  SHES RENAULT MEGANE 1.9 DCI

  SHES RENAULT MEGANE 1.9 DCI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2003 ESHT SHUM NE GJENJD TE MIR TEKNIKE HARGJET E VOGLA POSEDON : KLIMATRONIK ABS GJAMAT ME RRYM FELLNE ME GOMA TE DIMRIT REGJISTRIM RKS PER ME

  3.200 €
  Ferizaj
  25 dhjetor 16:05
 • renault scenic 7 ulse

  renault scenic 7 ulse

  baj edhe ndrrim me kerr ma te vogel

  4.500 €
  Ferizaj
  23 dhjetor 10:25
 • Renault Clio 1.5 dCi - extra

  Renault Clio 1.5 dCi - extra

  Shes Renault Clio 1.5 dCi (dizell) , Viti i prodhimit 12/2002 , 4 dyer , Ngjyr hiri metalike , I regjistruar RKS (1 vit) , Vetura posedon : - Klim - ESP , ABS , AirBag - Xhama dhe Pasqyre elektronike

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 dhjetor 20:07
 • Renaul kongo

  Renaul kongo

  Renaul kongo i ardhur nga zvicrra regjistrimi i par ks shum i mir gjama automatik abs 1.5 dizelle etj ..

  3.000 €
  Ferizaj
  21 dhjetor 14:05
 • Shes Renault Grand Scenic 1.9 dti viti2009

  Shes Renault Grand Scenic 1.9 dti viti2009

  Shes Renaultin grand scenic 1.9 dti, viti2009, me 7 ulse Regjistrimi par ks i ardhur nga Zvicra në gjendje shum te mir me 4 goma te reja, me sezora parkigu, ikopletuar 045 642 954

  5.800 €
  Ferizaj
  21 dhjetor 09:04
 • Renault Scenic 1.9 Dizel Rks nje vit

  Renault Scenic 1.9 Dizel Rks nje vit

  Renault Scenic 1.9 Dizel rks nje vit Vp 2000 Vetura esht gjendje te mire dhe ekonomik vlen te ceket qe nuk esht Hipotek Qmimi 2700 euro per inf 044 396 331 Ismeti.Gjindemi ne komunen e Gjilanit

  2.700 €
  Ferizaj
  17 dhjetor 15:24
 • Renault Clio 1.5 dCi - extra , 2007

  Renault Clio 1.5 dCi - extra , 2007

  Shes Renault Clio 1.5 dCi (Dizell) , Viti i prodhimit 12.12.2006 , Ngjyr hiri metalike , I regjistruar RKS , Vetura posedon : - Klim - Board kompjuter - ESP , ABS , AirBag - Xhama dhe Pasqyre elektr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 dhjetor 12:05
 • Renault twingo

  Renault twingo

  shes twingo ngjendje trregullt shum i rujt

  1.300 €
  Ferizaj
  16 dhjetor 11:24
 • shess reno clio 1.4

  shess reno clio 1.4

  shes reno clio 1.4 16v vetura osht ne gjendje shum te mir me krejt aervisat e krym kaish rebrasni me ni fjal tip top guma te reja 1 vit regjistri klim viti 2002 viber +38649600679

  2.500 €
  Ferizaj
  15 dhjetor 19:25
 • Reno megane tip top dizell 2004

  Reno megane tip top dizell 2004

  Shitet reno megane 1.5 dizell aposedon klim abes airbeg centrall fellne alumini goma thuja te rea radio me usb gjama electronic e tj i servisuar prej a-zh per dokumente garantoj numrinkontaktus 044502

  2.600 €
  Ferizaj
  15 dhjetor 19:14
 • Renault Megane 1.6 Benzin Automatik Rks 8 Muj

  Renault Megane 1.6 Benzin Automatik Rks 8 Muj

  Renault Megane 1.6 Benzin Vp pa 10 dit 2004 Regjistrimi i dyt ne kosov esht Regjistrim.edhe 8 Muj Ndrrusi Automatik Tiptronic punon Mir Posedon klim airbag abs servo central komanda vollant etj Qmimi

  2.700 €
  Ferizaj
  15 dhjetor 14:24
 • RENO CLIO 1.5 DIESEL MANUAL

  RENO CLIO 1.5 DIESEL MANUAL

  Shitet renault clio 1.5 diesel viti prodhimit 2006 ne gjendje shum te mir teknike vetura eshte pa dogan . Vetura posedon : klim funksionale , xhama elektronik , 5 shpejtesi , 4 goma te dimrit , 2 qels

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  15 dhjetor 11:26
 • RENAULT SCENIC 1.9DCI

  RENAULT SCENIC 1.9DCI

  RENAULT SCENIC 1.9DCI AUTOMATIK DIESEL VITI 2007 ME DOGAN TE PAGUAR KONTAKT: 049/550-888 049/456-000 Ferizaj Auto OSTRAL

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  15 dhjetor 10:24
 • Shitet renault scenici 1.9 dci

  Shitet renault scenici 1.9 dci

  Shite renault scenic 1.9 dci dizel me doganë te paguar i ardhur prej zvicrre ka klima tronik ulset me ngrohje e tjer

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  15 dhjetor 09:16
 • Renault Megane 1.6 Benzin Automatik Rks 8 muj

  Renault Megane 1.6 Benzin Automatik Rks 8 muj

  Renault Megane 1.6 Benzin Vp pa 10 dit 2004 Regjistrimi i dyt ne kosov esht Regjistrim.edhe 8 Muj Ndrrusi Automatik Tiptronic punon Mir Posedon klim airbag abs servo central komanda vollant etj Qmimi

  2.700 €
  Ferizaj
  14 dhjetor 20:17
 • Renault captur 1.5 dizell manual iposa ardhur

  Renault captur 1.5 dizell manual iposa ardhur

  Renault captur 1.5 dizell manual iposa ardhur prej france viti n fund 2014 pa dogan 65 mi kilometra t garantura klima tronik fellne etj full o pcione per mashum na kontaktoni nr 044 561 215 044 447 07

  11.000 €
  Ferizaj
  14 dhjetor 03:05
 • kombi Renault Trafic pa gjama klim viti 06

  kombi Renault Trafic pa gjama klim viti 06

  shes renault trafik shum i rujtun 1.9 dizell me klim per pun pa gjama 045 500 586 me tabela te gjermanis

  3.300 €
  Ferizaj
  12 dhjetor 20:14
 • Renault megano 1.9 cdi dizel

  Renault megano 1.9 cdi dizel

  Shes renault megano 1.9 cdi me rigjistrim deti me 10 .3.2018 posedin klima ,xhamat elektrish Tel +37745955009 Opel vw audi bmw pasat

  2.700 €
  Ferizaj
  10 dhjetor 19:05
 • Renault Scenic 1.9 dCi (Dizell) , RKS

  Renault Scenic 1.9 dCi (Dizell) , RKS

  Shes Renault Scenic 1.9 dCi (dizell) , 6 shpejtsi , Viti i prodhimit 12/2004 , Ngjyr hiri metalike , I regjistruar RKS , Vetura posedon : - Klimatronic - Board kompjuter multi-funksional - Komanda n't

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 18:07
 • SHITET RENAULT TRAFIK 1.9 DIESEL 2002

  SHITET RENAULT TRAFIK 1.9 DIESEL 2002

  #RENAULT TRAFIC 1.9DIESEL# #2.7 TON# #VITI 2002# #I ARDHUR NGA ZVICRRA PARA 3MUAJVE# #I REGJISTRUAR NE RKS QE NJE MUAJ# #KM TE KALUARA 229 500# #3 ULSE# #6 SHPEJTESI# #SHUM I RUAJTUR EDHE I PERSHTA

  3.650 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 18:04
 • Renault Clio 1.5 dizell

  Renault Clio 1.5 dizell

  Shitet * Marka : Renault * Modeli : Clio * Motorri : 1.5 Dizell * Viti i Prodhimit 2001 * I Regjistruar RKS * Klim * Qmimi 2700 euro * Kontakti 044157317 * Viber +37744915187

  2.700 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 12:24
 • Renault 11

  Renault 11

  Shitet vetura me regjistrim ne gjendje te rregullt

  480 €
  Ferizaj
  6 dhjetor 23:14
 • shes reno megane dizel 1.5 1 vit RKS 04

  shes reno megane dizel 1.5 1 vit RKS 04

  SHES reno megane viti 2004 1.5 dizell klim airbag Gomat e reja 1 vit regjistrim airbeg abes esp centrall servo etj. Ne emer tem Krejt serviset e kryme me ule me filtera me krejt vetura eshte ne gje

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 dhjetor 20:24
 • Renault megane. 1.9 Diesel. Regjistruar RKS

  Renault megane. 1.9 Diesel. Regjistruar RKS

  Renault Megane. 1.9 Diesel. 6 shpejsi. 5 dyer. Ngjyr hiri. Regjistruar ne RKS. Posedon. Klime. Abs. Esp. Alufelgen. Per ma shim informata kontaktoni ne jet numer: 044808009

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 dhjetor 13:14
 • Ndrrim me Skoda Renault kangoo 1.6 4x4

  Ndrrim me Skoda Renault kangoo 1.6 4x4

  Renault Kangoo 1.6 4x4 Posedon Klim Gjamat me rrym Me 4 dyer Transportus por karrikat ja kum ble vet Tash servis i kryer kaish i ndruar Llamella e ndrruar ..

  2.500 €
  Kaçanik
  1 dhjetor 20:05