Vetura
Skrapar

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Skrapar

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  makina Volkswagen Golf E-GOLF
  Vetura

  makina Volkswagen Golf E-GOLF

  Mileage: 56,000 Ngjyra: gri Traction: Rrota e përparme Karburant: benzinë Fuqia: 115 HP Pesha1: 510

  Skrapar 23 shtator 17:56
  2.000 €
 • 5 foto
  PASSAT FULL OPSION AUTOMAT
  Vetura

  PASSAT FULL OPSION AUTOMAT

  SHITET VW PASSAT TDI(DI TE KUQE) VITI PRODHIMIT 2002 KAMIO AUTOMATIKE SENDILJE ME NGOHJE, NAVIGATOR

  Skrapar 25 prill 15:26
  350.000 Lek
 • 5 foto
  Passat 1.9 tdi -02
  Vetura

  Passat 1.9 tdi -02

  Shitet passat 1.9 tdi, di te kuqe.Vit prodhimi dhjetor 2001. Gjendje perfekte xhenerike dhe elektrik

  Skrapar 4 prill 10:09
  2.300 €
 • 9 foto
  Volkswagen Phaeton
  Vetura

  Volkswagen Phaeton

  Me mareveshje

  Skrapar 3 prill 15:11
  8.500 €
 • 6 foto
  Tuareg v10 5.0 shitet ose nderrohet
  Vetura

  Tuareg v10 5.0 shitet ose nderrohet

  makina eshte ne gjendje perfekte shitet ose nderrohet sherbimet te sapo bera letrat te prera per 1 v

  Skrapar 2 prill 15:06
  Me Marrveshje