Vetura
Viti

Lamborghini | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Pre lokale...
  Vetura

  Pre lokale...

  Shfaqja⬆3m x ➡3.50m ideale për kafenetë dhe shumë më tepërnë gjendje të mirë ka xham të dyfishtë

  Viti 16 qershor 03:00
  200 €