Benz

Çmimi: 11 €

Detajet

Postuar
21 prill 09:40
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Dibrës > Dibër
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
1622 1922

Përshkrimi

Kerkoj nje kamion benz 16-22 ose 1922 vet shkarkuese 4x4 dhe me vinxh


Shpallje te ngjashme