Reno

Çmimi: Me Marrveshje
Reno

Detajet

Postuar
3 shkurt 17:44
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Dibrës > Dibër
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Alpina
Modeli
Model tjetër
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
5 000 - 9 999

Përshkrimi

Shes makinen 2,2 nafte viti 2004 ne gjendje shum te mir e sa po ardhur nga jasht me te gjitha dokumentat per nje vit eshte super makin 4+1 por mund te bahet dhe 6+1 per aktivitet taksi asht e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj 6 marrshashe 3500 ero i diskutushem