Opel corsa 1.3 nafte

Çmimi: 2.300 €
Opel corsa 1.3 nafte

Detajet

Postuar
28 tetor 2020 15:43
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Dibrës > Dibër
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Opel
Modeli
Corsa
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shes opel corsa
Viti: 2005
Kamjo: manuale
Sendile: me ngrohje
makina ka dokumenta deri ne prill 2021
siguracjon deri ne dhjetor 2020
Kalorifer Kondicjoner
mbyllje qendrore me pult
Faj filtra te ndruara ne kon
makina nuk ka nevoj per as nje regullim
Gona 80%
AIR bag funksjonal
bateri e re
Makinaeshte e ardhur nga itali dhe e ka mbajtur nje person .
Makina shitet per arsye mos perdorimi sepse kam makina tjera
makina mbahet ne garazh
nuk ka asnje kalbesire
cmimi i diskutushem


Shpallje te ngjashme