Ford focus 1.6 nafte 2006 e sapo ardhur

Çmimi: 3.200 €
Ford focus 1.6 nafte 2006 e sapo ardhur

Detajet

Postuar
9 shtator 15:53
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Ford
Modeli
Fiesta
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Shitet ford focus 1.6 nafte i 2006 i sapo ardhur .. makina ka 187 mij kilometra .. kambjo manuale .. shume ekonomike me nje konsum mesatar prej 4.3 litrash per 100 kilometra stereo origjinal am fm cd player dhe aux .. klimatizator ngrohje / ftohje .. kompjuter bordi .. timon comfort / sport .. komanda ne timon .. goma te reja .. gjendja shum e mire xhenerike dhe estetike .. e thjesht per tu parkuar me hapsir te bollshme kabine dhe bagazhi .. gati per cdo prove .. ndodhet ne durres per me shum kontaktoni 0699733633 .. telefonata serioze nuk bej ndrrim .. cmimi 3200 euro i diskutueshem pas shikimit


Shpallje te ngjashme