Vetura
Durrës

Ford | Vetura në shitje në Durrës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  ?FORD FOCUS 1.6 nafte””2009””kambio MANUALE?
  Vetura

  ?FORD FOCUS 1.6 nafte””2009””kambio MANUALE?

  FORD FOCUS 1.6 nafte🔹 Viti 2009🔹 Kambio MANUALE🔹 144557 KM ME LIBER SERVISI🔹 KATALITI EURO 5🔹 Klima

  Durrës Sot, 14:43
  4.300 €
 • 11 foto
  FORD TOURNEO( conect)1.8 nafte?2009?MANUALE?
  Vetura

  FORD TOURNEO( conect)1.8 nafte?2009?MANUALE?

  FORD TORNEO Transit 1.8 nafte? VITI 2009 ? Kambio MANUALE? 159447 KM origjinale me garanci te gjitha

  Durrës Sot, 14:43
  5.150 €
 • 11 foto
  Ford Fusion (Mondeo) TITANIUM HYBRID
  Vetura

  Ford Fusion (Mondeo) TITANIUM HYBRID

  Ford Fusion (Mondeo) Titanium HYBRID - Zgjedhja perfekte PRO natyres dhe xhepit tuaj. Electric Drive

  Durrës Sot, 14:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ford fiesta 2010 titanuim Gpl — nderrim
  Vetura

  Ford fiesta 2010 titanuim Gpl — nderrim

  Ford fiesta viti 2010 full chrome e ardhur nga italia me impjant gazi nga fabrika BRC dhe ne leje qa

  Durrës Sot, 14:41
  5.500 €
 • 7 foto
  Ford Kuga 2016
  Vetura

  Ford Kuga 2016

  ford kuga 2016 me naft. km origjinale. pa dogane

  Durrës Sot, 14:29
  15.000 €
 • 9 foto
  Ford Focus 1.6 super ekonomik
  Vetura

  Ford Focus 1.6 super ekonomik

  shitet ford focus 1.6 isapoardhur super ekonomike me dogan te paguar esht ne gjendje perfekte e gats

  Durrës Sot, 14:25
  3.500 €
 • 6 foto
  Ford Fiesta 1.4 naft
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 naft

  Shitet nderroet makkna ne gjendje shum te mire xhenerike motoreike estetike e vitit 2004 me naft kam

  Durrës Sot, 14:11
  2.300 €
 • 6 foto
  ford focus
  Vetura

  ford focus

  shitet ford focus viti 2006 1.6 naft manual me 4 goma te reja e paster si brenda dhe jasht me 170 m

  Durrës Sot, 14:06
  3.100 €
 • 7 foto
  ⭕️Okazion FORD FIESTA 1.4 Nafte Vit 2006
  Vetura

  ⭕️Okazion FORD FIESTA 1.4 Nafte Vit 2006

  FORD FIESTA 1.4 Nafte E sapo ardhur me dogane te Paguar Viti 2006 Ne gjendje shume te mire

  Durrës Sot, 14:03
  2.800 €
 • 6 foto
  Ford Focus dizel
  Vetura

  Ford Focus dizel

  Shitet ford fokus e sapo targuar e ardhur nga zvicrra shuper gjendje letrat per 1 vit te paguar

  Durrës Sot, 13:59
  3.200 €
 • 1 foto
  Ford Focus benzin
  Vetura

  Ford Focus benzin

  Shitet ford fokus e sapo ardhur nga zvicrra 1.6 benxin me dogan te paguar super gjendje....letrat te

  Durrës Sot, 13:58
  3.000 €
 • 8 foto
  Okazion Ford C max 1.8 Benzin Gaz 3850Euro
  Vetura

  Okazion Ford C max 1.8 Benzin Gaz 3850Euro

  Ford fokus c max vit prodhimi 2004 e ardhur nga zvicra e sapo targuar ka motorr 1.8 benzin +ga

  Durrës Sot, 13:54
  3.850 €
 • 5 foto
  SHITET/NDERROHET Ford Focus,1.6 nafte, viti 2013
  Vetura

  SHITET/NDERROHET Ford Focus,1.6 nafte, viti 2013

  Shitet Ford Focus 2013,1.6 nafte, me dogane te paguar, kambio manuale sapo ardhur nga Gjermania ne g

  Durrës Sot, 13:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ford fusion gaz benzine
  Vetura

  Ford fusion gaz benzine

  Shitet ford fusion benzin gaz ne gjendje shume te mire estetike dhe pune . Kmabio manuale me te gjit

  Durrës Sot, 13:48
  3.200 €
 • 9 foto
  Shitet Ford Fusion+ Viti 2010 Zvicra
  Vetura

  Shitet Ford Fusion+ Viti 2010 Zvicra

  Shitet Ford Fusion,1.6 Nafte, Viti 12/2009. Kompjuter Bordi, Xhama te zi origjinal, Ngrohese Sendilj

  Durrës Sot, 13:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ford Kuga•Viti 2011•2.0 Naft•Kamjo Automat
  Vetura

  Ford Kuga•Viti 2011•2.0 Naft•Kamjo Automat

  Ford Kuga Viti 2011 2.0 Naft Kamjo Automat Dogan e paguar Radio origjinale me komando ne timon AUX M

  Durrës Sot, 13:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet nderrohet
  Vetura

  Shitet nderrohet

  Shitet Yamaha dragstar custom bobber i modifikuar ne gjendje perfekt shitet nderrohet per arsye MOS

  Durrës Sot, 13:35
  3.000 €
 • 11 foto
  Ford Fokus•Viti 2009•2.0 Benzin+Gaz•Kamjo Manual
  Vetura

  Ford Fokus•Viti 2009•2.0 Benzin+Gaz•Kamjo Manual

  Ford Fokus Viti 2009 2.0 Benzin+Gaz Kamjo manual Dogan e paguar 118.000 Km me liber servisi Pasqyrat

  Durrës Sot, 13:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Okazion Ford Momdeo 2.0 Nafte GHIA Automat 2009
  Vetura

  Okazion Ford Momdeo 2.0 Nafte GHIA Automat 2009

  M🚘Ford Mondeo 🚘2.0NAFTE 🚘VITI Dhjetor 2009 🚘4 PORTA 🚘Letrat Per 1 Vit 🚘197500 🚘Xhamat E zii Origig

  Durrës Sot, 13:31
  5.500 €
 • 8 foto
  Okazion Focus 1.6 Nafte 2010 Me Dogane
  Vetura

  Okazion Focus 1.6 Nafte 2010 Me Dogane

  🚘Ford Focus Portobagazh 📅Viti Dhjetor 2010 ⛽️1.6 Nafte 🕹Kamio Manuale 🔢168500 Km 💶Cmimi 4800€ I

  Durrës Sot, 13:31
  4.600 €
 • 11 foto
  Ford Focus 2017 SE / ST-line 2.0 Automatik OKAZION
  Vetura

  Ford Focus 2017 SE / ST-line 2.0 Automatik OKAZION

  Ford Focus SE Special Edition / ST-line Automat , makina ka 25 000 KM , komandim i sistem drejtimi n

  Durrës Sot, 13:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  FORD FUSION 1.4 NAFT AUTOMAT 2008 GJERMANIE
  Vetura

  FORD FUSION 1.4 NAFT AUTOMAT 2008 GJERMANIE

  Po vjen nga gjermania super gjendje automat 2008.1.4 naft me 129000 km me liber sherbimi

  Durrës Sot, 13:15
  4.200 €
 • 5 foto
  FORD..FOCUS...1.6 ECOnaft..vit..2010..titanium...
  Vetura

  FORD..FOCUS...1.6 ECOnaft..vit..2010..titanium...

  Ford focus sa po ardhur .. me dogan te paguar 1.6. Naft ... klima .. xhama te zi origjinal.. sensor

  Durrës Sot, 13:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ford Focus 2.0 Benzin/Gaz Viti 2008
  Vetura

  Ford Focus 2.0 Benzin/Gaz Viti 2008

  Ford Focus Viti 2008 2.0 Benzin/Gaz Kamio Manuale Gjendje Perfekte E gatshme per cfar do lloj prove

  Durrës Sot, 12:51
  4.400 €
 • 5 foto
  Ford X-Max
  Vetura

  Ford X-Max

  Shitet ford x max viti 2007 motorr 1.6 naft shume economic makina me dogan te paguar gati per targa

  Durrës Sot, 12:36
  1 €
 • 11 foto
  FORD TOURNEO 1.8 NAFT 08.2009 113.228 KM ??
  Vetura

  FORD TOURNEO 1.8 NAFT 08.2009 113.228 KM ??

  FORD TOURNEO CONNECT 1.8 NAFT E VITIT 2009,ME KAMIO MANUALE,E ARDHUR NGA GJERMANIA,ME DOGANE TE PAGU

  Durrës Sot, 12:27
  5.000 €
 • 8 foto
  Focus 1.6
  Vetura

  Focus 1.6

  Shitet ford focus 1600 kubik me dogane te paguar i sapo ardhur .makina eshte ne gjendje te perkryer

  Durrës Sot, 12:20
  3.000 €
 • 5 foto
  Ford fiesta 1.4 naft
  Vetura

  Ford fiesta 1.4 naft

  Makina eshte shum e paster si brenda dhe jasht eshte ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrike letra

  Durrës Sot, 11:59
  2.800 €
 • 9 foto
   Ford Focus
  Vetura

  Ford Focus

  Shitet Ford Focus , 5400€ cambio automatik viti 2010, makina ne gjendje perfekte me 140000 km. Makin

  Durrës Sot, 11:52
  5.400 €
 • 10 foto
  Ford Ranger dizel -07
  Vetura

  Ford Ranger dizel -07

  Shitet Ford ranger motorr 2,5 clima paqyra plus xhama Elektrik bllokazh automatik super full tel 06

  Durrës Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ♦️ FORD FIESTA 1.4 NAFT TDCI ⛽️♦️
  Vetura

  ♦️ FORD FIESTA 1.4 NAFT TDCI ⛽️♦️

  ♦️FORD FIESTA 1.4 NAFT TDCI ♦️ ♦️KILOMETRRA TE KALUARA 176 KM ORIGINALE ♦️VITI I PR

  Durrës Sot, 10:57
  4.900 €
 • 11 foto
  ♦️ FORD FUSION 1.6 TDCI NAFT ⛽️♦️
  Vetura

  ♦️ FORD FUSION 1.6 TDCI NAFT ⛽️♦️

  ♦️ FORD FUSION 1.6 TDCI NAFT ⛽️♦️ ♦️VITI I PRODHIMIT 2007♦️ ♦️KILOMETRRA TE

  Durrës Sot, 10:56
  3.700 €
 • 10 foto
  ⭕️ FORD FOCUS 1.6 BENZIN ⭕️OKAZION⭕️
  Vetura

  ⭕️ FORD FOCUS 1.6 BENZIN ⭕️OKAZION⭕️

  ♦️FORD FOCUS 1.6 BENZIN ♦️ ♦️VITI I PRODHIMIT 2000♦️ ♦️KILOMETRRA TE KALUARA 123

  Durrës Sot, 10:56
  1.650 €
 • 4 foto
  Ford Focus 1.8Nafte TDI
  Vetura

  Ford Focus 1.8Nafte TDI

  Ford Focus 1.8 Tdi motor i thjesht , shum ekonomik, me kondicioner ,Makin e mirmbajtur me sherbime

  Durrës Sot, 10:42
  1.999 €
 • 8 foto
  Ford fokus Tdi viti 2002
  Vetura

  Ford fokus Tdi viti 2002

  Me pomp Dhe injetor mekanik Tdi me Letra Deti ne fund te vitit

  Durrës Sot, 10:35
  2.200 €
 • 5 foto
  Ford Fjesta 1.4 naft vit 2008
  Vetura

  Ford Fjesta 1.4 naft vit 2008

  me dogan te paguar e gacme per cdo lloj prove

  Durrës Sot, 10:35
  3.100 €
 • 10 foto
  FORD FOCUS C-MAX
  Vetura

  FORD FOCUS C-MAX

  SHES FORD FOCUS C-MAX NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA SH

  Durrës Sot, 10:27
  4.400 €
 • 11 foto
  Ford Fiesta 1.4Benzin-05 Ardhur nga Zvicra me doga
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4Benzin-05 Ardhur nga Zvicra me doga

  Shitet ford fiesta 1.4Benzine viti 10-2005 Euro4, sapo ardhur sot nga Zvicra me dogane te paguar gat

  Durrës Sot, 10:08
  2.450 €
 • 7 foto
  FORD...FIESTA.... 1.4naft... klm120 me liber
  Vetura

  FORD...FIESTA.... 1.4naft... klm120 me liber

  Ford fiesta 1.4 naft sa po ardhur nga belgjika .. km 120 te gjitha me liber...klima automatik...navi

  Durrës Sot, 09:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ford C Maks 1.6 nafte vitit 2004 me dogan
  Vetura

  Ford C Maks 1.6 nafte vitit 2004 me dogan

  Shitet Ford c maks 1.6 nafte vitit 2004. ne gjendje te mir pune. goma te reja. vaj filtra te nderrua

  Durrës Sot, 09:13
  2.800 €
 • 5 foto
  SHITET MAKINA TE NDYSHME ME CMIMIE TE ARSYSHMe
  Vetura

  SHITET MAKINA TE NDYSHME ME CMIMIE TE ARSYSHMe

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike e sapo ardhur nga italia me dogane te

  Durrës Sot, 09:04
  2.299 €
 • 6 foto
  SHITET MAKINA TE NDYSHME ME CMIMIE TE ARSYSHMe
  Vetura

  SHITET MAKINA TE NDYSHME ME CMIMIE TE ARSYSHMe

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike e sapo ardhur nga italia me dogane te

  Durrës Sot, 09:04
  4.700 €
 • 5 foto
  Ford Fiesta 2011 GAZ
  Vetura

  Ford Fiesta 2011 GAZ

  Makina eshte ne GJENDJE SUPER e sapo erdhur nga italija

  Durrës Sot, 09:04
  4.600 €
 • 6 foto
  SHITET ATOMA GAZ 2010 viti
  Vetura

  SHITET ATOMA GAZ 2010 viti

  Makina eshte ne GJENDJE SUPER esapo erllure nga italija me dogan te PAGUAR

  Durrës Sot, 09:04
  5.500 €
 • 11 foto
  SHITET MAKINA TE NDYSHME ME CMIMIE TE ARSYSHMe
  Vetura

  SHITET MAKINA TE NDYSHME ME CMIMIE TE ARSYSHMe

  SHITET

  Durrës Sot, 09:03
  111 Lek
 • 3 foto
  SHITET MAKINA TE NDYSHME ME CMIMIE TE ARSYSHMe
  Vetura

  SHITET MAKINA TE NDYSHME ME CMIMIE TE ARSYSHMe

  Shitet ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike e sapo ardhur nga italia me dogane te paguar

  Durrës Sot, 09:03
  2.999 €
 • 10 foto
  FORD C-MAX 1.6 NAFTE
  Vetura

  FORD C-MAX 1.6 NAFTE

  Ford C-Max 1.6 Nafte Viti 2004 Kambio AUTOMAT 163.134 kilometra me liber servisi E sapo ardhur ng

  Durrës Sot, 08:55
  3.500 €
 • 9 foto
  Ford Fiesta 1.4 Benzin-Gaz
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 Benzin-Gaz

  Ford Fiesta 1.4 Benzin-Gaz Viti 2010 Kambio Manule 220.133 kilometra me liber servisi E sapo ard

  Durrës Sot, 08:51
  4.800 €
 • 10 foto
  ford fiesta 1.6 tdci zvicra AUTO DEDA
  Vetura

  ford fiesta 1.6 tdci zvicra AUTO DEDA

  ford fiesta 1.6 tdci -vit prodhimi 05.2009 -kambio manuale 5+r -motorr 1.6 tdci super ekonomik -1588

  Durrës Sot, 08:18
  5.150 €
 • 11 foto
  Ford Fusion Plus 1.4 tdi PANORAM Manual.Gjerm Eu 4
  Vetura

  Ford Fusion Plus 1.4 tdi PANORAM Manual.Gjerm Eu 4

  Ford Fusion plus 1.4 tdi .Viti 2007 🚘me dogan te paguar 🚗me klima tronik bij zonale 🚗me Navigating

  Durrës Sot, 08:12
  3.200 €